Apartamenty Targowa

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Targowa, oferowane bezpośrednio przez BJM Development Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Targowa 10
Apartamenty Targowa

5 zdjęć

Apartamenty Targowa
Apartamenty Targowa
Apartamenty Targowa
Apartamenty Targowa

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Targowa dostępne są 3 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M09
1
26,3 m²
1
M15
1
25,89 m²
1
M82
1
25,57 m²
4

Promocje

  • Last minute

    Ostatnie mieszkania w sprzedaży!

Opis Inwestycji

W pierzei ulic Targowej i Skaryszewskiej – pod adresem TARGOWA 10, na warszawskiej Pradze – Południe powstanie sześciokondygnacyjny budynek wielorodzinny z usługami w parterze i garażem podziemnym. W budynku zaprojektowano kompaktowe, małe mieszkania jednopokojowe od ok. 23 do ok. 33 m2 w liczbie 99 sztuk oraz 8 mieszkań dwupokojowych od ok. 42 do ok. 50 m2. Lokale usługowe wzdłuż ulicy Targowej i Skaryszewskiej stanowić będą uzupełninie udogodnień dla przyszłych mieszkańców.

Oryginalna, nowoczesna forma architektoniczna budynku nawiązywać będzie do światowych trendów, dzięki przeszklonej, wertykalnej fasadzie budynku od ulicy Targowej. Zaprojektowane mikromieszkania, stanowiące przeważającą część lokali dostępnych w budynku usytuowano na kondygnacjach II – VI. Wejścia do budynku zaprojektowano z dwóch hollów wejściowych ( od wewnętrznego patio i ulicy Skaryszewskiej) - w tym jednego z reprezentacyjnym lobby. Mieszkania będą posiadały maksymalne nasłonecznienie dzięki panoramicznym oknom.

Inwestycja Apartamenty Targowa znajduje się na Kamionku, ul. Targowa 10 (3.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez BJM Development Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Apartamenty Targowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 107 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Targowa w sprzedaży 3 nowe mieszkania o powierzchni 26 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 1-pokojowe o powierzchni 26 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców BJM Development Sp. z o.o. Sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 107 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
26 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Apartamenty Targowa znajdują się 3 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Atutem tej inwestycji jest dogodna lokalizacja, bliskość komunikacji, punktów gastronomicznych, instytucji kulturalnych i rozrywkowych. Otoczenie inwestycji to: - Teatr Powszechny ( 160 m ), - Park Skaryszewski z jeziorkiem Kamionkowskim ( 500 m ), - Stadion Narodowy ( 750 m ) - fabryka E. Wedel ( 350 m ) - Metro Stadion Narodowy ( 300 m), dworzec Warszawa Stadion ( 450 m ), dworzec Wschodni ( 750 m), dworzec Wileński ( 1000 m ), - linie autobusowe ( 123, 138, 166, 509, 517, N 02), linie tramwajowe ( 3,6,7,9,22,24,25,26), - Ogród zoologiczny (1600 m), - Muzeum Drukarstwa Warszawskiego ( 1000 m ), - Muzeum Warszawskiej Pragi ( 600 m ), - Kino Praha ( 1000 m ), - Bazar Różyckiego ( 650 m ), - Centrum Praskie Koneser ( 1600 m )

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Targowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Targowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Apartamenty Targowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Aleja Zieleniecka 05.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Targowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Targowa znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Specjalnych Nr 89 w odległości 110 m, Branżowa Szkoła I Stopnia Specjalna nr 53 w odległości 110 m, Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy Nr 3 w odległości 110 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Targowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne w odległości 310 m, Przychodnia lekarska w odległości 440 m, NZOZ Endoterapia w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Targowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Żabka, w odległości 200 m znajduje się Targowisko, w odległości 310 m znajduje się Avon.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Targowa w odległości 420 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 18.02.2019
Data aktualizacji: 15.09.2021
BJM Development Sp. z o.o. Sp.k. logo

BJM Development Sp. z o.o. Sp.k.

Barbara Godlewska

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

04-672 Warszawa, ul. Klimontowska 26 lok. 50

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: