Mielecka 14

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez BJM Development s. c.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 772 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Nowy Wawer, ul. Klimontowska (8.8 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 5 900/m2
  Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 64 - 69 m2
  Liczba pokoi: 3
  BJM Development s. c.
 • Na Wiązanej(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Zerzeń, ul. Wiązana 34 (9.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 363/m2
  Na Wiązanej
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 55 - 85 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  J-Property
 • Zwoleńska 90(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Zerzeń, ul. Zwoleńska 90 (10.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 510 brutto/m2
  Zwoleńska 90
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 40 - 82 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  WWW Construction Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Inwestycja Mielecka 14 powstała w urokliwej części Warszawy, w Wawrze – Sadulu, u zbiegu ulic Mieleckiej i Osadniczej.Czterokondygnacyjny budynek w części nadziemnej ma elegancko zaprojektowaną bryłę o stonowanej, jasnej kolorystyce w odcieniach bieli i jasnych brązów. Kondygnację podziemną stanowi garaż wielostanowiskowy, komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne. Dla budynku zaprojektowano dwie klatki schodowe wyposażone w cichobieżne windy, jedną od ulicy Mieleckiej, drugą wraz z wjazdem do garażu podziemnego od ulicy Osadniczej. Dzięki takiemu usytuowaniu budynku powstał wewnętrzny dziedziniec, który podzielony został na tarasy, z których korzystać będą nabywcy lokali usytuowanych na parterze budynku.Inwestycję realizowano w oparciu o umowę o Generalne Wykonawstwo, którą realizuje firma Łucz – Bud Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań dostępnych w ramach inwestycji Mielecka 14.

Inwestycja Mielecka 14 znajduje się na Sadulu, ul. Mielecka (9.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera BJM Development s. c..

Inwestycja Mielecka 14 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 51 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mielecka 14 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 88 metrów kwadratowych w cenie od 5 671 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BJM Development s. c. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 51 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mielecka 14

- ok. 9,8 km do centrum Warszawy, - zielona, cicha okolica, - połączenia komunikacyjne (linie autobusowe: 119,213,219,305,N22), PKP Anin, SKM Anin, sklepy, kościół, apteka, pizzeria, restauracja - w ciągu ulicy Lucerny, szkoła podstawowa i gimnazjum (ulica Koryncka i Wichrowa), prywatna szkoła podstawowa (ulica Mrówcza).

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

W odległości 150 metrów od inwestycji Mielecka 14 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny POMIECHOWSKA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mielecka 14 znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Klub Małego Malucha w odległości 750m, Fundacja Kierunek Rozwój w odległości 750m, Przedszkole Ciuchcia Puch Puch - Wawer w odległości 800m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Gabinet Stomatologiczny, w odległości 250 m znajduje się Elpis. Centrum wspierania rozwoju dziecka, w odległości 350 m znajduje się Hałka Janusz, lek. med. wizyty domowe, porady lekarskie.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 750 m znajduje się Siedziba główna Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy im. K. I. Gałczyńskiego, w odległości 1000 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka Matki Bożej Królowej Polski, w odległości 1100 m znajduje się Klub Kultury Zastów.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1250 m znajduje się Monika Fitness, w odległości 1300 m znajduje się Fitmania Fitness, w odległości 1300 m znajduje się Moja Grota Solna.

Data publikacji: 18.05.2015

Data aktualizacji: 28.02.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie