Aurora Development logo

Aurora Development

Poznań, ul. Karola Kurpińskiego 10/108
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Aurora Development to jedna z 7 065 firm w bazie portalu RynekPierwotny.pl. Jej siedziba znajduje się w Poznaniu.

W swojej ofercie deweloper Aurora Development posiada:

 • Mieszkania na sprzedaż o metrażach od 35 m² do 123 m².

Mieszkania znajdują się w inwestycji: Różany.Każda inwestycja Aurora Development posiada szereg udogodnień spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Aktualna liczba ofert w sprzedaży:

 • 42 nieruchomości w województwie wielkopolskim.

W celu uzyskania informacji o inwestycji skontaktuj się z Aurora Development.

Posiadamy w sprzedaży 42 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Różany
  3 kw. 2024
  Projekt Aurora Development na osiedlu Różany Potok to kameralny, 4 kondygnacyjny budynek składający się z 50 starannie zaprojektowanych mieszkań od 1 do 5 pokojowych, w metrażach od 26m2 do 106m2.Zadbaliśmy o każdy szczegół, aby zapewnić przyszłym Mieszkańcom komfort i wyjątkową przestrzeń do życia.Układ każdego mieszkania został skrupulatnie przemyślany i dopracowany, tak, aby nie marnować ani fragmentu przestrzeni na nieustawne pokoje czy zbędne korytarze. W każdym, nawet najmniejszym mieszkaniu znajdują się przestronne salony i nieprzypadkowe miejsca na szafę.Dodatkowe łazienki i toalety oraz garderoby podniosą poziom komfortu życia w dużych mieszkaniach.Na szczególną uwagę zasługują unikatowe na skalę miasta, dwupoziomowe mieszkania oraz wysokie na dwie kondygnacje, przestronne salony, dodatkowo rozjaśnione oknami dachowymi. Rzadkością są również doświetlone oknami łazienki, co wpływa zarówno na ich walory funkcjonalne jak i estetyczne.Prywatne ogródki w mieszkaniach na parterach to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie swobodne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.Duże, sięgające podłogi okna, sprawią, że wszystkie mieszkania będą bardzo dobrze doświetlone i jasne nawet w pochmurne dni, a przemyślane układy i przestronne balkony zagwarantują w każdym z nich wyjątkową przestrzeń.

  Różany

  od 10 500 zł/m2
  Plac Degi , Umultowo, Stare Miasto, Poznań(6.7 km od centrum)
  Aurora Development

Kontakt

Aurora Development logo
Aurora Development
Poznań, ul. Karola Kurpińskiego 10/108
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: