Nakielska 5

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Nakielska, oferowane bezpośrednio przez Atlas Estates Limited

Warszawa, Wola, Ulrychów, ul. Nakielska 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 63 oferty w najbliższej okolicy!

Nakielska 5

3 zdjęcia

Nakielska 5
Nakielska 5
Nakielska 5

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Inwestycja Nakielska 5 znajduje się na Ulrychowie, ul. Nakielska 5 (5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Atlas Estates Limited.

Inwestycja Nakielska 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Nakielska 5 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Atlas Estates Limited przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nakielska 5?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nakielska 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Nakielska 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zajezdnia Redutowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nakielska 5 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nakielska 5 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Karuzella w odległości 230 m, Punkt Przedszkolny Karuzella Kids w odległości 230 m, Przedszkole nr 253 "Akademia Pana Kleksa" w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nakielska 5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Euro Sklep, w odległości 250 m znajduje się warzywniak, w odległości 270 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nakielska 5 w odległości 350 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.02.2016
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: