Oporów

Oferta archiwalna

Wrocław, Fabryczna, Oporów, ul. Cesarzowicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Oporów

15 zdjęć

Oporów
Oporów
Oporów
Oporów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 136 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Istnieje możliwość wykończenia według ATAL Design

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Opis inwestycji

Ta wyjątkowa inwestycja, która przypadła do gustu w szczególności młodym osobom i rodzinom z dziećmi, została zlokalizowana w jednej z najciekawszych dzielnic Wrocławia. ATAL Oporów to miejsce pełne zieleni i nietuzinkowych rozwiązań architektonicznych. Awangardowy design, ciekawa lokalizacja, dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej i edukacyjnej to tylko niektóre z jej licznych atutów.

Kompleks mieszkaniowy ATAL Oporów powstał przy ulicy Cesarzowickiej, w dzielnicy Fabryczna. Osiedle ATAL Oporów składa się z domów jednorodzinnych dwulokalowych i wielorodzinnych. W jednoetapowej inwestycji znalazło się łącznie 136 mieszkań o metrażach od 40 mkw. do ponad 120 mkw.

Nawiązujący do stylistyki lat siedemdziesiątych kameralny projekt powstał z myślą o indywidualnych potrzebach mieszkańców. Układy mieszkań zaprojektowano w taki sposób, aby w pełni sprostały one wymaganiom zarówno małej, jak i dużej rodziny. Przestronne dwu-, trzy-, cztero- lub nawet pięciopokojowe mieszkania zostały uzupełnione dużymi oknami i przeszklonymi balkonami.

Każdy z budynków został wyposażony w przestronny garaż podziemny z wydzielonymi miejscami postojowymi. Ponadto dla mieszkańców zaprojektowano w hali garażowej dedykowane komórki lokatorskie.

Inwestycja Oporów znajduje się na Oporowie, ul. Cesarzowicka (6.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja Oporów została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 136 nowych mieszkań znajdujących się w 12 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Oporów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Kompleks domów ATAL Oporów usytuowany został przy ulicy Cesarzowickiej – dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Zaledwie 250 metrów od inwestycji mieści się przystanek autobusowy, z którego można szybko dojechać zarówno do centrum miasta, jak i na Uniwersytet Ekonomiczny czy do innych dzielnic Wrocławia. Dzięki wybudowaniu mostu łączącego ul. Skarbowców z Aleją Piastów, ATAL Oporów zyskał doskonałe połączenie ze ścisłym centrum. Zmotoryzowani mieszkańcy doceniają z kolei dogodny dojazd do obwodnicy (AOW) i autostrady A4. Zaledwie 10 minut samochodem zajmuje dojazd do autostrady A4, zapewniając tym samym ekspresowy wyjazd w kierunku Rzeszowa czy Krakowa.

W bliskim sąsiedztwie kompleksu ATAL Oporów znajdują się liczne sklepy popularnych marek, a w ciągu zaledwie 10-15 minut jazdy samochodem można znaleźć się w centrum handlowo-rozrywkowym Aleja Bielany. W okolicy znajdują się również liczne apteki, rodzinne restauracje, ośrodki zdrowia czy stacje paliw. Rodziny z dziećmi mogą skorzystać z bogatej i różnorodnej oferty edukacyjnej – w pobliżu inwestycji znajdują się bowiem przedszkola oraz szkoła podstawowa.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Oporów?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Oporów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Oporów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tyniecka (pętla).

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Oporów w odległości 540 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 03.02.2021
Data aktualizacji: 01.06.2021

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: