Osiedle Verde

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ARKOP Deweloper

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Verde dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
25A
2
58,56 m²
3
12A
3
62,74 m²
1
7B
3
62,74 m²
Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
10B
3
62,74 m²
1
33A
6
107,58 m²
4
31B
6
107,58 m²
4

Opis Inwestycji

Osiedle VERDE zostało zaprojektowane z myślą stworzenia idealnego, komfortowego miejsca do życia dla Ciebie i Twojej Rodziny. Kameralne osiedle będzie realizowane w jednym etapie budowy. Powstaną dwa czteropiętrowe budynki oznaczone literami A i B, w których znajdzie się 70 lokali mieszkalnych. Oferta dotyczy mieszkań 1, 2, 3, 4, 5 pokojowych o pow. od 35 do 105 mkw.Osiedle VERDE cechuje:- Starannie dopracowane projekty mieszkań, zapewniają najwyższą funkcjonalność,- Maksymalny komfort użytkowania i wykorzystania powierzchni,- Każde z mieszkań posiada przestronny balkon,- Mieszkania na parterze z okazałymi, zielonymi ogródkami,- Na ostatniej kondygnacji przestronne mieszkania z antresolami,- Kreatywne przestrzenie i ponadstandardowe wysokości,- Nowoczesne cichobieżne windy dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,- Podziemny garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi,- Komórki lokatorskie,- Praktyczne platformy parkingowe,- Miejsca postojowe naziemne,- Podwyższony standard wykonania,- Przestronne, dobrze doświetlone mieszkania,- Eleganckie wykończenie klatek schodowych,- Inwestycja starannie zaprojektowana pod względem zieleni,- Rozwinięta komunikacja autobusowa, szybka kolej miejska,- Planowana stacja 2 linii metra!Naszą domeną jest najwyższa jakość, staranność wykonania, dbałość o detale i estetykę oraz wyselekcjonowaną jakość obsługi. Wszystko to poparte wieloletnim doświadczeniem i szerokim gronem zadowolonych Klientów.Nieustanny, dynamiczny rozwój tej części miasta stwarza mieszkańcom idealne warunki rozwoju (bliskość szkół, przedszkoli), rekreacji (parki, nowe place zabaw, ścieżki spacerowo – rowerowe) oraz zaspakajania codziennych potrzeb (lokalne sklepy, centrum handlowe, przychodnie).Zapraszamy do biura sprzedaży mieszkań!

Inwestycja Osiedle Verde znajduje się na Nowych Włochach, ul. Chrościckiego 129 (8.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera ARKOP Deweloper.

Inwestycja Osiedle Verde jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań w tym 70 lokali typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Verde pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 59 do 108 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 59 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 63 m2 (3 mieszkania)
  • 6-pokojowe o powierzchni od 108 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ARKOP Deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań w tym 6 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 59 do 108 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 6-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Verde

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Verde znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Nowe Włochy.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Verde znajdują się 44 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Smyk w odległości 500m, Szkoła Podstawowa nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego w odległości 900m, Szkoła Podstawowa Nr 66 w odległości 900m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m znajduje się Firma Beta s.c., w odległości 650 m znajduje się Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, w odległości 650 m znajduje się Mielecka Urszula, lek. med. Wizyty domowe.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 650 m znajduje się NAFI – Plisy okienne, w odległości 1000 m znajduje się Kościół pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w odległości 1050 m znajduje się Kościół Św. Teresy Od Dzieciątka Jezus.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 550 m znajduje się plac Wolności, w odległości 1200 m znajduje się Oxygen Fitness & Wellness Club, w odległości 1450 m znajduje się park Achera.

Data publikacji: 03.09.2018

Data aktualizacji: 15.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie