Żurawiniec Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Błażeja 11-11F, oferowane bezpośrednio przez Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.

Poznań, Stare Miasto, Naramowice, ul. Błażeja 11-11F

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 491 ofert w najbliższej okolicy!

Żurawiniec Park

4 zdjęcia

Żurawiniec Park
Żurawiniec Park
Żurawiniec Park
Żurawiniec Park

Najbliższe inwestycje

 • Nowe Błażeja 55
  od: 6 950 zł/m2
  Pod wynajem

  Biuro Obrotu Nieruchomościami ProInwestycje Sp. z o.o.

 • Nove Olendry

  Novaform Polska Sp. z.o.o.

 • Murapol Zielony Żurawiniec

  Murapol S.A.

Opis Inwestycji

Nowoczesna inwestycja Żurawiniec Park została stworzona z myślą o osobach poszukujących wygody i komfortu życia. Osiedle składa się z siedmiu czterokondygnacyjnych, pięciokondygnacyjnych oraz sześciokondygnacyjnych budynków. W każdym kompleksie mieszkalnym przewidziano podziemne hale garażowe oraz nowoczesne windy zjeżdżające także do poziomu piwnicy. W sprzedaży dostępne są niewielkie, funkcjonalne kawalerki, jak również przestronne, czteropokojowe apartamenty o powierzchni do 93 m kw. Wszystkie lokale zostały wyposażone w duże balkony, loggie lub tarasy. W zależności od typu mieszkania, we wnętrzach znajdują się także wydzielone garderoby lub specjalne schowki. Dla bezpieczeństwa mieszkańców teren osiedla został ogrodzony i wyposażony w monitoring. Dodatkowym atutem inwestycji jest osiedlowy plac zabaw dla dzieci oraz doskonała lokalizacja. Osiedle położone jest w spokojnej, zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody Żurawiniec. Dzięki temu mieszkańcy inwestycji mogą korzystać z licznych terenów leśnych i cieszyć się czystą, ekologiczną okolicą. Codzienne zakupy ułatwia bliskość marketu Tesco oraz centrum handlowo – rozrywkowego Poznań PLAZA.

Inwestycja Żurawiniec Park znajduje się na Naramowicach, ul. Błażeja 11-11F (5.6 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.

Inwestycja Żurawiniec Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 150 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Żurawiniec Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 150 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Żurawiniec Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Żurawiniec Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bronisza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Żurawiniec Park znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Akademia Ciekawskiej prof.Sówki Przedszkole Niepubliczne w odległości 210 m, Ciekawski Jeż O Zwierz Punkt Przedszkolny w odległości 220 m, Szkoła Podstawowa nr 60 w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Żurawiniec Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Jagódka, w odległości 260 m znajduje się Żabka, w odległości 370 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Żurawiniec Park w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: