Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

U-City Residence

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Henryka Brodatego, oferowane bezpośrednio przez

ACCIONA Nieruchomości sp. z o.o.

Warszawa, Ursus, Gołąbki, ul. Henryka Brodatego 10

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 329 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

U-City ResidenceU-City Residence

17 zdjęć

U-City Residence
U-City Residence
U-City Residence
U-City Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 171 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (141): Wielkość: 1,68m2 - 10,92m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : w garażu podziemnym

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Miejsce, które możesz nazwać swoim domem

Bezpieczne osiedle, w spokojnej rodzinnej okolicy. Przestronne i ustawne apartamenty. Nowoczesny design, elegancka i funkcjonalna architektura, zieleń za oknem. Wszystko po to abyś poczuł się jak w domu.

Inwestycja U-City Residence znajduje się na Gołąbkach, ul. Henryka Brodatego 10 (11 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez ACCIONA Nieruchomości sp. z o.o.

Inwestycja U-City Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 171 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji U-City Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ACCIONA Nieruchomości sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 141 komórek lokatorskich Wielkość: 1,68m2 - 10,92m2.

Lokalizacja inwestycji

Wszechobecna zieleń oraz przewaga zabudowy willowej sprawiają, że bezpośrednia okolica U-City Residence zachowała sielankowy klimat przedmieścia. Jednocześnie rosnące w ostatnich latach zainteresowanie potencjalnych nabywców powoduje, że w Ursusie rozwija się infrastruktura i oferta dla mieszkańców. Powstają nowe ośrodki kulturalne, restauracje, sklepy, place zabaw, kompleksy rekreacyjne i sportowe. Ciekawostką jest pierwszy w Warszawie park ekologiczny, wyznaczający najnowsze trendy w dziedzinie projektowania terenów zielonych.

Infrastruktura dzielnicy zapewnia możliwość przemieszczania się w sposób bezpieczny i wygodny, bez względu na preferowany środek transportu. Pobliska stacja Kolei Mazowieckich (Warszawa Gołąbki) oraz przystanki autobusowe, obsługiwane również przez linie nocne, pozwalają dojechać do Śródmieścia w mniej niż 30 minut nawet w godzinach szczytu. Zwolennicy samochodu ucieszą się ze świetnego dojazdu do południowej obwodnicy, natomiast cykliści – z rozległego kompleksu ścieżek rowerowych.

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji U-City Residence?

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji U-City Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 806 metrów od inwestycji U-City Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Gołąbki 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji U-City Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji U-City Residence znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek nr 72 w odległości 204 m, Niepubliczna Podstawowa Szkoła Montessori w odległości 744 m, szkoła w odległości 756 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji U-City Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 439 m znajduje się Delikatesy Bona, w odległości 896 m znajduje się Żabka, w odległości 922 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji U-City Residence w odległości 609 m znajduje się basen, w odległości 637 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 644 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 08.07.2022
Data aktualizacji: 10.01.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023