Uroczy Zakątek

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Modlińska, oferowane bezpośrednio przez ABM Invest Sp. z o.o.

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Modlińska 129

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 458 ofert w najbliższej okolicy!

Uroczy Zakątek

5 zdjęć

Uroczy Zakątek
Uroczy Zakątek
Uroczy Zakątek
Uroczy Zakątek

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle Uroczy Zakątek to trzy komfortowe i nowoczesne 4 piętrowe budynki zlokalizowane przy ul. Modlińskiej 129.Budynki o niskiej zabudowie i eleganckiej elewacji. Część mieszkalna w całości osłonięta jest od ulicy Modlińskiej skrzydłem usługowo-biurowym, tworząc tym samym przytulną i kameralną atmosferę. Każde mieszkanie posiada balkon bądź taras, a na kondygnacji parterowej znajdują się mieszkania z ogródkami. Wysokość mieszkań 2,70 i 3,0 m oraz duże okna zapewniają poczucie komfortu i przestrzeni.Osiedle jest ogrodzone i chronione przez całą dobę. Z myślą o najmłodszych na terenie osiedla urządziliśmy urozmaicony plac zabaw. Ponadto w jednym z lokali jest uruchomiony Klub przedszkolaka “Bajeczna Kraina“ W każdej klatce znajduje się cichobieżna winda KONE. Inwestycja w całości przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych. W podziemiu budynku znajdują się stanowiska parkingowe oraz komórki lokatorskie. Wszystkie lokale posiadają świadectwa energetyczne. Lokale gotowe do odbioru.Już tylko 2% mieszkań na terenie Warszawy jest objętych programem Rodzina na Swoim- w naszej inwestycji ponad 75% mieszkań spełnia nowe warunki programu.Przyjdź i zobacz!Opis lokali usługowych:Gotowa inwestycja znajduje się na Białołęce. Bezpośrednio przy ul. Modlińskiej widnieje skrzydło lokali usługowo-biurowych. Całość inwestycji obejmuje także 133 mieszkania w większości sprzedane i zasiedlone. Lokale posiadają duże witryny od frontu, dzięki czemu są dobrze widoczne od ulicy. Nieruchomość jest bardzo dobrze wyeksponowana. Wysokość lokali to 3 m, co daje doskonałą podstawę do różnorodnej adaptacji przestrzeni.Lokale posiadają wentylację mechaniczną nawiewno-wyciągową. Do każdego lokalu doprowadzona jest instalacja wodno-kanalizacyjna oraz elektryczna. W lokalach znajdują się wyposażone w termostaty grzejniki panelowe stalowe.Poprowadzona została instalacja telefoniczna, telewizyjna oraz internetowa.Wszystkie lokale posiadają świadectwa energetyczne. Inwestycja w całości przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych.Cichobieżna winda w każdej klatce.Inwestycja objęta jest całodobową ochroną fizyczną, co zapewnia bezpieczeństwo przez 24h.Istnieje możliwość połączenia lokali, co pozwoli na otrzymanie dużej przestronnej powierzchni. Możliwość uzyskania powierzchni nawet do 427 m2, co daje okazję na swobodne prowadzenie praktycznie każdego rodzaju działalności.

Ceny promocyjne mieszkań z miejscem postojowym płatnym dodatkowo 19.950zł brutto.

Inwestycja Uroczy Zakątek znajduje się na Żeraniu, ul. Modlińska 129 (9.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez ABM Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Uroczy Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.

Aktualnie w inwestycji Uroczy Zakątek nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ABM Invest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Cena: 15000 zł.
  • miejsca postojowe podziemne: Cena: 12000 zł.
Udogodnienia:
usługi w budynku, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, monitoring, własna kotłownia, plac zabaw, teren ogrodzony, ochrona całodobowa
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Uroczy Zakątek?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Uroczy Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Uroczy Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Obrazkowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Uroczy Zakątek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Uroczy Zakątek znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole 192 "Wesoły Pędzelek" w odległości 220 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła im. Janusza Korczaka w odległości 260 m, Niepubliczne Gimnazjum Nasza Szkoła im. Janusza Korczaka w odległości 260 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Uroczy Zakątek w odległości 120 m znajduje się New Age Fitness, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: