Novo Park

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Polski Deweloper Sp. z o.o. Sp. k.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Novo Park dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
2
61 m2
2
2
41 m2
4

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Novo Park Apartamenty Retkinia, to wyjątkowa i ciesząca się ogromnym zainteresowaniem lokalizacja na mapie Łodzi. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o zamieszkaniu tu na stałe. W otoczeniu zieleni, Uroczyska Lublinek z dala od zgiełku miasta, zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu i odpoczynku po intensywnym dniu pracy. Jednocześnie dobrze skomunikowana i wygodna.Novo Park Apartamenty Retkinia, to przestronne, wygodnie urządzone mieszkania, wyjątkowo duże balkony i tarasy, jak również świetnie zagospodarowany teren inwestycji. Powstaną tu pergole, ławeczki, trawniki, ścieżki czy plac zabaw dla dzieci. Cały teren będzie oświetlony i ogrodzony. To miejsce dla Ciebie, zamieszkaj u nas wygodnie, zamieszkaj bezpiecznie.

Inwestycja Novo Park znajduje się na Lublinku-Pienistej, ul. Falista 174 (4.1 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Polski Deweloper Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Novo Park jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Novo Park pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 41 do 61 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 41 do 61 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Polski Deweloper Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 282 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, staw.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 41 do 61 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Novo Park

Novo Park Apartamenty Retkinia, to wyjątkowa i ciesząca się ogromnym zainteresowaniem lokalizacja na mapie Łodzi. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o zamieszkaniu tu na stałe. W otoczeniu zieleni, Uroczyska Lublinek z dala od zgiełku miasta, zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu i odpoczynku po intensywnym dniu pracy. Jednocześnie dobrze skomunikowana i wygodna

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

W odległości 300 metrów od inwestycji Novo Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Pienista - Komandorska (1667).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Novo Park znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 154 w odległości 450m, Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 w odległości 600m, Liceum Ogólnokształcące Jolanty i Jana Misiaków w odległości 950m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się Farmedica sp.j. Kępińska i Wspólnicy, w odległości 400 m znajduje się Colmed s.c. NZOZ, w odległości 400 m znajduje się Chojnacka Joanna, mgr farm. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 300 m znajduje się par. Wniebowstąpienia Pańskiego, w odległości 1050 m znajduje się Teatr Króla, w odległości 1600 m znajduje się par. Chrystusa Króla.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się Olimp. Klub sportowy, w odległości 300 m znajduje się Nr 1 World. Olszewski P., w odległości 350 m znajduje się Kobiecy klub hokejowy.

Data publikacji: 14.03.2018

Data aktualizacji: 11.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie