Adria

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezStammar Development Sp. z o.o. Sp. K.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 4369 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Inwestycja „ADRIA” położona jest w malowniczej okolicy przy ul. Piekarskiej w Kaliszu.W budynku będącym symbolem aktywności prospołecznej, kojarzonym przez mieszkańców Kalisza z restauracją ADRIA powstają nowoczesne apartamenty o powierzchni od 32,70 m2 do 84,60 m2. 28 lokali mieszkalnych zostało zaprojektowanych na czterech kondygnacjach. Kamienica posiada windę oraz kondygnację piwniczną z komórkami lokatorskimi oraz pomieszczeniami gospodarczymi. Planowany termin oddania budynku do użytku to jesień 2021 r.Nasze apartamenty to doskonały wybór dla osób prowadzących aktywny tryb życia, jak również ceniących sobie wygodę i bliskość centrum miasta.Więcej informacji pod adresem mailowym: [email protected] lub pod numerem telefonu: 539 388 970 od pon-pt w godzinach 08:00-16:00.

Inwestycja Adria znajduje się w Kaliszu, ul. Piekarska 13 (48.3 km od Konina), jest realizowana przez dewelopera Stammar Development Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Adria jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań w tym 27 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Adria pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 33 do 85 metrów kwadratowych w cenie od 5 496 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Stammar Development Sp. z o.o. Sp. K. nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Komórki nie są przynależne do mieszkań - do oddzielnego zakupu.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 378 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: Komórki nie są przynależne do mieszkań - do oddzielnego zakupu.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Adria

Położenie inwestycji w ścisłym centrum miasta pozwala na dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, bliskość placówek oświatowych, sklepów, urzędów itp. Ponadto można cieszyć się bliskim sąsiedztwem natury. W pobliżu znajduje się Park Miejski zajmujący blisko 25 ha terenów zielonych.

Miasto położone w województwie wielkopolskim, nad rzeką Prosną. Zajmuje 69,42 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 100 tysięcy osób. Kalisz to bardzo ciekawa miejscowość usytuowana zaledwie 25 km od Ostrowa Wielkopolskiego. Występuje tutaj podział na osiedla m.in.: Majków, Ogrody, Rogatka, Piwonice, Serbinów, czy Piskorzewie. Region ten zyskuje coraz większa popularność, a to za sprawą tego, że Kalisz stanowi drugi po Poznaniu ośrodek kulturalny w województwie wielkopolskim. Znajdują się tutaj m.in. Filharmonia Kaliska, Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Centrum Kultury i Sztuki, Muzeum Okręgowe Ziemi Kaliskiej, Miejska Biblioteka Publiczna, czy Galeria Sztuki im. Jana Tarasina. Ponadto w mieście co roku odbywa się kilka festiwali, m.in. Kaliskie Spotkania Teatralne, Międzynarodowy Festiwal Pianistów Jazzowych oraz Międzynarodowy Festiwal „Chopin w barwach jesieni”. Dla osób ceniących aktywności fizyczne dedykowane są liczne kluby sportowe, które w swojej ofercie posiadają zajęcia z piłki nożnej, siatkówki, boksu, a także rugby. Na terenie miasta funkcjonują liczne placówki edukacyjne: przedszkola, szkoły podstawowe, licea, szkoły artystyczne oraz uczelnie.

Komunikacja

Jeśli chodzi o transport to krzyżują się tutaj dwie drogi krajowe: nr 12 na trasie Łęknica-Dorohusk, oraz droga krajowa nr 25, która łączy Bobolice z Oleśnicą. Występuje tutaj także droga wojewódzka nr 442, która zapewnia połączenie między Wrześnią a Kaliszem, droga wojewódzka nr 450, która przebiega Kalisz i Wieruszów oraz droga wojewódzka nr 470. Funkcjonuje tutaj również komunikacja miejska - w mieście i na obszarze zespołu Kaliskie Linie Autobusowe obsługują 25 linii, w tym linie podmiejskie do Nowych Skalmierzyc, Ostrowa Wielkopolskiego oraz jedną linię nocną (linia numer 10).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Adria mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Adria znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Jana Pawła II.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Adria znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Bursztynowy Zamek w odległości 70 m, Policealna Szkoła dla dorosłych w odległości 190 m, Policealna Szkoła Medyczna dla młodzieży w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Adria jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Centrum w odległości 60 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Adria składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Nowex, w odległości 100 m znajduje się Społem, w odległości 180 m znajduje się Eko-Kącik.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Adria w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Sala gimnastyczna, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.12.2020

Data aktualizacji: 25.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie