Nowy Korczak

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez FB Antczak

Kalisz, ul. Korczak

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 4404 oferty w najbliższej okolicy!

Nowy Korczak

2 zdjęcia

Nowy Korczak

Opis Inwestycji

Nowy Korczak to nowy projekt mieszkaniowy kaliskiego dewelopera FB Antczak. Inwestycja docelowo dostarczy na kaliski rynek blisko 330 mieszkań. Jesienią 2015 roku rozpoczęto prace na placu budowy i realizację pierwszego budynku, którego zakończenie planowane jest na II kwartał 2017 roku.

Osiedle Nowy Korczak to nowoczesny projekt odpowiadający na potrzeby mieszkańców Kalisza i okolic, którzy poszukują wielkomiejskiego stylu w dobrej cenie. Pierwszy budynek to osiem kondygnacji naziemnych, na których zaplanowano 70 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 28 do 70,5 mkw.

Przyszli mieszkańcy Nowego Korczaka mogą liczyć na wiele udogodnień. Dla każdego obiektu przewidziane są windy, podziemne garaże i miejsca postojowe. Większość mieszkań na parterze posiadać będzie własne ogródki. Ponadto wybrane budynki będą posiadać duży i przestronny taras na ostatniej kondygnacji, który oddany zostanie do dyspozycji mieszkańców. Ważnym atutem osiedla NowyKorczak jest jego bliskie otoczenie – znajdują się tu liczne sklepy i delikatesy, dwie stacje benzynowe oraz klub dla dzieci. Zaledwie pięciominutowa podróż samochodem dzieli inwestycje od jednej z miejskich centrów handlowych – Galerii Kalisz. Dla osób ceniących wypoczynek i aktywność na świeżym powietrzu, zaletą będzie bliskość Parku nad Krępicą z rozległymi i dobrze zaplanowanymi terenami zieleni. Projekt architektoniczny utrzymany jest w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Dominują proste geometryczne bryły z wyraźnymi akcentami kolorystycznymi. Autorem koncepcji jest GPA Gurbiel Pracownia Architektoniczna z Lublina.

Inwestycja Nowy Korczak znajduje się w Kaliszu, ul. Korczak (48.8 km od Konina), została zrealizowana przez dewelopera FB Antczak.

Inwestycja Nowy Korczak została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowy Korczak pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper FB Antczak przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Miasto położone w województwie wielkopolskim, nad rzeką Prosną. Zajmuje 69,42 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 100 tysięcy osób. Kalisz to bardzo ciekawa miejscowość usytuowana zaledwie 25 km od Ostrowa Wielkopolskiego. Występuje tutaj podział na osiedla m.in.: Majków, Ogrody, Rogatka, Piwonice, Serbinów, czy Piskorzewie. Region ten zyskuje coraz większa popularność, a to za sprawą tego, że Kalisz stanowi drugi po Poznaniu ośrodek kulturalny w województwie wielkopolskim. Znajdują się tutaj m.in. Filharmonia Kaliska, Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Centrum Kultury i Sztuki, Muzeum Okręgowe Ziemi Kaliskiej, Miejska Biblioteka Publiczna, czy Galeria Sztuki im. Jana Tarasina. Ponadto w mieście co roku odbywa się kilka festiwali, m.in. Kaliskie Spotkania Teatralne, Międzynarodowy Festiwal Pianistów Jazzowych oraz Międzynarodowy Festiwal „Chopin w barwach jesieni”. Dla osób ceniących aktywności fizyczne dedykowane są liczne kluby sportowe, które w swojej ofercie posiadają zajęcia z piłki nożnej, siatkówki, boksu, a także rugby. Na terenie miasta funkcjonują liczne placówki edukacyjne: przedszkola, szkoły podstawowe, licea, szkoły artystyczne oraz uczelnie.

Komunikacja

Jeśli chodzi o transport to krzyżują się tutaj dwie drogi krajowe: nr 12 na trasie Łęknica-Dorohusk, oraz droga krajowa nr 25, która łączy Bobolice z Oleśnicą. Występuje tutaj także droga wojewódzka nr 442, która zapewnia połączenie między Wrześnią a Kaliszem, droga wojewódzka nr 450, która przebiega Kalisz i Wieruszów oraz droga wojewódzka nr 470. Funkcjonuje tutaj również komunikacja miejska - w mieście i na obszarze zespołu Kaliskie Linie Autobusowe obsługują 25 linii, w tym linie podmiejskie do Nowych Skalmierzyc, Ostrowa Wielkopolskiego oraz jedną linię nocną (linia numer 10).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Korczak mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Nowy Korczak znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Korczak Słoneczny Stok.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Korczak znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE STOKROTKA w odległości 30 m, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 20 przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. Ludwika Perzyny w Kaliszu w odległości 520 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowy Korczak jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Korczak składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Delikatesy Korczak, w odległości 240 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 390 m znajduje się Delikatesy u Piotra.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Korczak w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.05.2016
Data aktualizacji: 10.10.2018

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: