Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Tarasy Bernardyńskie

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Majkowska, oferowane bezpośrednio przez

Colian Developer

Kalisz, ul. Majkowska 13

Tarasy BernardyńskieTarasy Bernardyńskie

5 zdjęć

Tarasy Bernardyńskie
Tarasy Bernardyńskie
Tarasy Bernardyńskie
Tarasy Bernardyńskie
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2024

Powierzchnie

49 - 80/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

4 - 6

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Kalisz - 2981 m

Przystanek Autobusowy - 92 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 placówki medyczne, 28 placówek edukacyjnych, 48 kawiarni i restauracji, 18 sklepów, 15 obiektów sportowych, 7 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 158 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 30 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 49 do 80 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nad Kanałem Bernardyńskim, w miejscu dawnej tkalni Mullerów powstaje nowoczesne śródmiejskie osiedle. Historia miejsca znajdzie tu swoje wyraźne odbicie we wspólnym postindustrialnym stylistycznym mianowniku charakteryzującym architekturę całego założenia.

Niezbywalnym atutem nowo powstającej miejskiej przestrzeni jest jej naturalna granica oparta na rzece i otwarcie osiedla na wiekową zieleń. Wierzymy, że nadrzeczny bulwar już wkrótce, wzorem wielu europejskich miast, stanie się miejscem wypoczynku i sąsiedzkiej integracji.

Realizację tego założenia zaczęliśmy od projektu architektonicznego spełniającego nowoczesne oczekiwania estetyczne oraz przemyślanej koncepcji urbanistycznej.

Współczesna architektura budynku w neutralny sposób wpisuje się w kontekst dzielnicy. Rozrzeźbiona bryła otwiera się na okolice traktami przestronnych balkonów i kaskadowych tarasów będących atrakcyjnym powiększeniem jasnych wygodnych mieszkań.

Nie mniejsze znaczenie mają dla nas podnoszące jakość życia, dobrze zaprojektowane przestrzenie wspólne, a w ich ramach zielone dziedzińce i atrakcyjna mała architektura.

Inwestycja Tarasy Bernardyńskie znajduje się w Kaliszu, ul. Majkowska 13 (2.8 km od centrum Kalisza), jest realizowana przez Colian Developer.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 158 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Tarasy Bernardyńskie w sprzedaży jest 30 nowych mieszkań o powierzchni od 49 do 80 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Colian Developer przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Miasto położone jest w województwie wielkopolskim nad rzeką Prosną. Kalisz to bardzo ciekawa miejscowość usytuowana zaledwie 25 km od Ostrowa Wielkopolskiego. Występuje tutaj podział na osiedla, m.in.: Majków, Ogrody, Rogatka, Piwonice, Serbinów czy Piskorzewie. Region ten zyskuje coraz większą popularność, a to za sprawą tego, że Kalisz stanowi drugi po Poznaniu ośrodek kulturalny w województwie wielkopolskim. Znajdują się tutaj m.in. Filharmonia Kaliska, Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Centrum Kultury i Sztuki, Muzeum Okręgowe Ziemi Kaliskiej, Miejska Biblioteka Publiczna czy Galeria Sztuki im. Jana Tarasina. Ponadto w mieście co roku odbywa się kilka festiwali, m.in. Kaliskie Spotkania Teatralne, Międzynarodowy Festiwal Pianistów Jazzowych oraz Międzynarodowy Festiwal „Chopin w barwach jesieni”. Dla osób ceniących aktywności fizyczne dedykowane są liczne kluby sportowe, które w swojej ofercie posiadają zajęcia z piłki nożnej, siatkówki, boksu, a także rugby. Na terenie miasta funkcjonują liczne placówki edukacyjne, w tym przedszkola, szkoły podstawowe, licea, szkoły artystyczne oraz uczelnie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Tarasy Bernardyńskie?

Jeśli chodzi o transport, to krzyżują się tutaj dwie drogi krajowe: nr 12 na trasie Łęknica-Dorohusk oraz droga krajowa nr 25, która łączy Bobolice z Oleśnicą. Występuje tutaj także droga wojewódzka nr 442, która zapewnia połączenie między Wrześnią a Kaliszem, droga wojewódzka nr 450, która przebiega przez Kalisz i Wieruszów oraz droga wojewódzka nr 470. Funkcjonuje tutaj również komunikacja miejska - Kaliskie Linie Autobusowe obsługują kilkadziesiąt linii, w tym linie podmiejskie do Nowych Skalmierzyc, Ostrowa Wielkopolskiego oraz jedną linię nocną (linia numer 10).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tarasy Bernardyńskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 92 metrów od inwestycji Tarasy Bernardyńskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Majkowska Medix.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Tarasy Bernardyńskie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Tarasy Bernardyńskie znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 62 m, szkoła w odległości 428 m, V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w odległości 435 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Tarasy Bernardyńskie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Majków w odległości 713 m, Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w odległości 995 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Tarasy Bernardyńskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 425 m znajduje się POLOmarket, w odległości 443 m znajduje się Fitness World, w odległości 475 m znajduje się ALDI.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Tarasy Bernardyńskie w odległości 453 m znajduje się boisko / kort, w odległości 469 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 495 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 02.05.2023
Data aktualizacji: 05.07.2024
Colian Developer logo

Colian Developer

Adres biura sprzedaży:

Aleja Wojska Polskiego 174A, 62-800 Kalisz

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023