Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn

58 ofert w 3 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Gerberowa
  3 kw. 2023
  Gerberowa, to kameralne osiedle składające się z energooszczędnych domów dwulokalowych, zlokalizowanych na południu Wrocławia, w samym centrum prestiżowych Wojszyc. Domy zaprojektowano nadając każdemu z nich indywidualny charakter, inspiracją w procesie tworzenia były proste formy modernistyczne oraz architektura Werkbundu. Komfortowe rozwiązania funkcjonalne w połączeniu z najlepszymi rozwiązaniami technicznymi, dużymi przeszkleniami i najwyższej klasy materiałami tworzą unikalną przestrzeń do życia.Każdy z domów posiada 150 m² starannie przemyślanej powierzchni, obejmującej dwie kondygnacje mieszkalne. Modernistyczna bryła obiektu, charakteryzująca się płaskim dachem, pozwoliła na uzyskanie pełnej funkcjonalności powierzchni piętra. Z uwagi na zastosowane rozwiązania konstrukcyjne, możliwa jest swobodna aranżacja pomieszczeń piętra, gdzie praktycznie wszystkie ściany wewnętrzne można przebudować lub usunąć.

  Gerberowa

  od 12 434 zł/m2
  ul. Gerberowa 4-6BC , Wojszyce, Krzyki, Wrocław(5.7 km od centrum)
  SolidEstate
 • Apartamenty Ołtaszyn
  4 kw. 2022
  Apartamenty Ołtaszyn to zespół dwupiętrowych budynków z 8 lokalami usługowymi na parterze. Projekt zakłada budowę 150 apartamentów, od 36 do ponad 90 m², od 2 do 5 pokoi. Wszystkie lokale na parterze będą posiadać tarasy i przestronne ogródki. W mieszkaniach zlokalizowanych na wyższych kondygnacjach zaplanowano balkony. Atutem willowej części inwestycji jest niewielka liczba lokali na każdym z pięter.Na Osiedlu przewidziano ogrody deszczowe i rośliny pnące, które otoczą budynki. Charakterystycznym elementem architektury będą mansardowe dachy. Całość uzupełnią ciekawie zaaranżowane wspólne miejsca do rekreacji dla mieszkańców oraz plac zabaw dla najmłodszych.

  Apartamenty Ołtaszyn

  ul. Kustronia , Ołtaszyn, Krzyki, Wrocław(6.4 km od centrum)
  Dom Development S.A.
 • Wojszyckie Alejki
  1 kw. 2023
  Wojszyckie Alejki to solidna inwestycja, w skład której wchodzą 62 mieszkania. Ich metraże wahają się od 27 do 92 metrów kwadratowych. Mieszkania na parterze posiadają tarasy, a te na wyższych piętrach balkony. Na ostatniej kondygnacji mieszkania posiadają przestronne antresole. W podziemiach budynku przewidziany jest nie tylko garaż, ale również wspólna rowerowania i komórki lokatorskie. Budynek wykonany będzie z trwałych i solidnych materiałów, zaś gwarancją technicznej jakości jest ponad 60 letnie doświadczenie WPB w budowie mieszkań dla wrocławian.

  Wojszyckie Alejki

  od 7 500 zł/m2
  ul. Gałczyńskiego 37 , Wojszyce, Krzyki, Wrocław(6 km od centrum)
  Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Zaciszny Ołtaszyn
  Oferta archiwalna
  Ołtaszyn to idealne miejsce dla osób chcących zamieszkać w klimatycznej i pełnej zieleni dzielnicy. Bliskość toru wyścigów konnych, liczne zielone skwery czy ścieżki rowerowe sprzyjają odpoczynkowi. Ołtaszyn to także doskonały wybór dla osób aktywnych, które chcą w pełni korzystać z miejskich atrakcji, codziennych spotkań i zakupów. Rozwinięta infrastruktura handlowa i usługowa dzielnicy oraz bliskość centrum dają szerokie możliwości wyboru formy spędzania wolnego czasu.Zaciszny Ołtaszyn to nowa inwestycja grupy M3 Invest zlokalizowana w południowo-wschodniej części Wrocławia, w dzielnicy Ołtaszyn przy ul. Grota Roweckiego 211.Charakterystyczna zabudowa jednorodzinna osiedla z szybkim dostępem w każdy zakątek Wrocławia spełni kryteria najbardziej wymagających mieszkańców.

  Zaciszny Ołtaszyn

  od 5 700 zł/m2
  ul. Grota Roweckiego 211 , Ołtaszyn, Krzyki, Wrocław(6.8 km od centrum)
  M3 Invest
 • PENTHOUSE Ołtaszyn
  Oferta archiwalna
  Unikatowe domy w centrum OłtaszynaPENTHOUSE Ołtaszyn to kameralne osiedle składające się z energooszczędnych domów w zabudowie szeregowej, zlokalizowanych na południu Wrocławia, w samym centrum prestiżowego Ołtaszyna. Domy zaprojektowano nadając każdemu z nich indywidualny charakter, inspiracją w procesie tworzenia były proste formy modernistyczne oraz architektura Werkbundu.Inwestycja PENTHOUSE Ołtaszyn to minimalistyczna estetyka w eleganckim wydaniu. Komfortowe rozwiązania funkcjonalne w połączeniu z najlepszymi rozwiązaniami technicznymi i najwyższej klasy materiałami tworzą unikalną przestrzeń do życia. Dbałość o detale przejawia się w zastosowaniu szlachetnych materiałów, drewna i klinkieru.

  PENTHOUSE Ołtaszyn

  od 8 073 zł/m2
  ul. Pigwowa , Ołtaszyn, Krzyki, Wrocław(5.6 km od centrum)
  SolidEstate
 • Sportowy Ołtaszyn
  Oferta archiwalna
  GOTOWA INWESTYCJA Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE !!Nowoczesny wygląd na granicy Partynic i OłtaszynaPrzy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej na Wrocławskich Krzykach na granicy Ołtaszyna i Partynic powstał czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny z 28 mieszkaniami oraz jednym lokalem usługowym wśród istniejącej zabudowy jedno i wielorodzinnej. W bezpośrednim sąsiedztwie jest kompleks sportowy, na którym znajduje się boisko do piłki nożnej i koszykówki oraz siłownia i plac zabaw dla dzieci, gdzie aktywnie można spędzić swój wolny czas w oderwaniu od pośpiechu życia codziennego.Jednym z wielu atutów inwestycji są przestrzenne, przemyślane i funkcjonalne układy mieszkań. Najmniejsze ma 27 mkw, a największe 81 mkw. W naszej ofercie pozostały w sprzedaży ostatnie 4 mieszkania 3 pokojowe o powierzchni 56 mkw, 4 pokojowe o powierzchni 70 mkw i 5 pokojowe o powierzchni 81 mkw. Każde z mieszkań wyposażone jest w niezbędne instalacje w tym internetową, telefoniczną, TV oraz domofonową. Budynek z parkingiem podziemnym wyposażony w windę, a komfort mieszkań dodatkowo poprawia ogródek, balkon lub przestronny taras przewidziane dla każdego z lokali. W budynku przewidziano również komórki lokatorskie.Lokalizacja od dawna cieszy się zainteresowaniem osób chcących kupić mieszkanie w sąsiedztwie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych. Zajmujący 74ha zieleni teren w okresie letnim pozwala w gronie najbliższych uczestniczyć w roli kibica w organizowanych wyścigach konnych, jak również spędzać czas wolny na spacerach i odpoczynku od miejskiego zgiełku. Liczne ścieżki rowerowe powstałe min. przy ulicy Zwycięskiej oraz bliskość Parku Południowego w połączeniu z dobrą komunikacją z centrum Bielan Wrocławskich, autostradą A4 i AOW oraz centrum miasta, powodują że mieszkanie poza ścisłym centrum nie musi oznaczać uciążliwych dojazdów do miejsca pracy jak również braku miejsca na odpoczynek w ciszy po całym dniu w niej spędzonym.Termin zakończenia prac budowlanych nastąpił 26.04.2016 roku.Od 10.06.2016 budynek jest dopuszczony do uzytku.

  Sportowy Ołtaszyn

  od 5 200 zł/m2
  ul. Zwycięska , Partynice, Krzyki, Wrocław(5.8 km od centrum)
  COMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K.
 • Forma Wysoka
  Oferta archiwalna
  Forma Wysoka to kameralne osiedle, które składa się z trzech budynków. Niska zabudowa, nowoczesna architektura oraz tereny zielone tworzą komfortową przestrzeń, która cieszy swoją funkcjonalnością i pięknem.Drzwi antywłamaniowe, rolety zewnętrzne i system monitoringu podnoszą poziom bezpieczeństwa. Pomieszczenia wspólne dla rowerów i wózków, miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie uczynią osiedle wygodnym dla mieszkańców.Osiedle wyróżnia się starannie zaprojektowanymi mieszkaniami o korzystnych, cenionych przez Klientów, układach. Dzięki zastosowaniu dużych okien wszystkie pomieszczenia będą naturalnie jasne. Na ofertę składają się mieszkania 1- 2- 3- i 4- pokojowe o powierzchni od 27 do 97 m2. Wszystkie będą posiadały duże balkony lub tarasy.Mieszkanie na Osiedlu Forma Wysoka, to bezpieczny zakup. Inwestycja jest prowadzona z uwzględnieniem przewidzianych Ustawą Deweloperską zasad ochrony praw Klienta. W całym okresie realizacji jest kontrolowana przez Bank prowadzący mieszkaniowy rachunek powierniczy, na który Klienci dokonują wszelkich wpłat tytułem zapłaty ceny.

  Forma Wysoka

  od 4 190 zł/m2
  Cztery Podkowy , Wysoka, wrocławski(0.2 km od Wrocławia)
  PROFIT Development
 • Cafe Południe
  Oferta archiwalna
  CAFE POŁUDNIE TO OFERTA MIESZKAŃ NA WROCŁAWSKICH KRZYKACH. NOWOCZESNA I ELEGANCKA ARCHITEKTURA BUDYNKU Z MIEJSCAMI POSTOJOWYMI I KOMÓRKAMI LOKATORSKIMI.Idealne do zamieszkania, spokojne, zaciszne miejsce wśród zieleni na południu Wrocławia, blisko centrum a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku.Kawa nierozłącznie kojarzy się z przyjemnością. Aromatyczny poranek, spotkanie z przyjaciółmi czy w gronie rodziny to zawsze miłe chwile przy filiżance kawy. Czas wtedy zwalnia, a każdy może odnaleźć chwilę przyjemności i wytchnienia, moment na odpoczynek i oderwanie od codzienności. Kawa to także feria różnorodnych smaków i dodatków. Takie właśnie jest Cafe Południe – idealne do zamieszkania, spokojne, zaciszne miejsce wśród zieleni na południu Wrocławia, blisko centrum a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. Wśród oferowanych mieszkań każdy odnajdzie swój ulubiony smak, mogą Państwo wybrać z pośród dostępnych poniżej.W celu poszerzenia informacji na temat Cafe Południe zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży. Wspólnie wybierzmy rodzaj i dodatki mieszkania np. komórki lokatorskie, czy miejsca parkingowe. Zapraszamy.

  Cafe Południe

  od 5 500 zł/m2
  ul. Gerberowa 8 , Wojszyce, Krzyki, Wrocław(5.5 km od centrum)
  Republika Wnętrz - Grupa
 • Active Agrestowa
  Oferta archiwalna
  Duże mieszkania w których możesz wygospodarować od 3 do 7 pokoi.Wybierz mieszkanie gdzie ograniczyć może Cię tylko wyobraźnia.Powierzchnie samych mieszkań od 81m2-104m2,Prywatne garaże od 35m2-63m2Dla mieszkań parterowych i skrajnych piętrowych ogrody od 78m2-197m2Dla mieszkań na piętrze poddasza o powierzchni od 50m2-63m2.W przypadku największych mieszkań mają Państwo 202m2 powierzchni do zagospodarowania (104+63+35).3 MIEJSCA POSTOJOWE2 miejsca w prywatnym garażu oraz dodatkowe na podjeździe przed garażem.W inwestycji Active Agrestowa, miejsca postojowe są w cenie inwestycji. Nie muszą Państwo zastanawiać się czy warto dokupić jedno czy dwa miejsca parkingowe do mieszkania, tu mają Państwo w standardzie miejsca trzy.WŁASNY GARAŻPołączony prywatnymi schodami z mieszkaniem na parterze i autonomiczny dla mieszkań na piętrze.Garaże w inwestycji Active Agrestowa pozwalają na stworzenie dodatkowej przestrzeni, która nie jest możliwa do zagospodarowania w przypadku zwykłych mieszkań. A co Państwo by wbrali?Wydzielenie dodatkowych pokoi?Pomieszczeń gospodarczych, pralni, suszarni, dużej garderoby?Może coś dla dzieci? Pokój zabaw.Dla zdrowia? Sauna, pokój ćwiczeń, pomieszczenia relaksacyjne.A może prywatny warsztat, w którym Panowie będą mogli oddawać się swoim pasjom?Pokój kinowy, pomieszczenie na wina, spiżarnia?Sam dokonaj wyboru i zrealizuj swoje marzenia.DUŻE BALKONY – DUŻE TARASYDla mieszkań na piętrze oraz mieszkań na parterze.Mieszknia na piętrze posiadają w większości duże balkony których powierzchnie zaczynają się od 6,2 m2 a w większości mają 12-14m2.Rozwijaj swoją ogrodową pasję także na swoim balkonie.Mieszkania na parterze posiadają tarasy naziemne o wielkościach od 6-14m2.TWÓJ OGRÓD ZA OKNEMWszystkie mieszkania na parterze oraz część mieszkań skrajnych na piętrze posiadają własne ogródki.Przydomowe ogródki o powierzchni 78-197m2, które mogą Państwo dowolnie zagospodarowywać, w których można wypocząć, zapewnić bezpieczną zabawę swojemu dziecku bez konieczności wychodzenia z domu, zorganizować spotkanie towarzyskie, zająć się pielęgnacją roślin ozdobnych, ale też uprawą ogródka warzywnego;PODDASZE – KREUJ DODATKOWĄ PRZESTRZEŃMieszkania na piętrze posiadają poddasza, które klienci mogą dowolnie zagospodarować.Poddasza mają powierzchnię od 50m2-63m2 – jeśli policzymy tylko powierzchnię w której odległość podłogi od skosu poddasza jest większa niż 1,9m.Natomiast architekci przedstawiają bardzo wiele pomysłów jak zagospodarować powierzchnię gdzie wysokość do skosu jest poniżej 1,9m.Powierzchnia poddasza liczona po podłodze to 82-100m2.NIŻSZY CZYNSZMieszkania w inwestycji Active Agrestowa, w przeciwieństwie do inwestycji wielorodzinnych, posiada ograniczoną ilość części wspólnych budynków, których obsługa generuje dodatkowe koszty stanowiące składową czynszu. Brak wspólnych klatek schodowych, wielostanowiskowych parkingów podziemnych sprawi, że ta część składowa czynszu będzie niższa niż porównywalna w budynkach wielorodzinnych.

  Active Agrestowa

  ul. Agrestowa 137 , Partynice, Krzyki, Wrocław(5.4 km od centrum)
  TPR inwestycje
 • Łubinowa Park
  Oferta archiwalna
  ŁubinowaPark to osiedle, które będzie się składać z 8 domów w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej. Pod koniec II kwartału 2020 roku, planujemy przekazać budynek A i B z 4 apartamentami gotowymi na sprzedaż i do zamieszkania. Budynki są zaprojektowane przez wyróżnionych architektów którzy postarali się nadać kształt ponadczasowej estetyki, tworząc niską, kameralną zabudowę o prestiżowym wyglądzie. Na pełen kompleks składać się będzie 8 mieszkań parterowych o powierzchni ok. 85 m2 z funkcjonalnymi ogrodami oraz 8 apartamentów dwupoziomowych z dogodnymi tarasami.Apartamenty ŁubinowaPark są idealnym wyborem dla osób, które lubią miejskie życie, ale chciałyby mieszkać w spokojnej, cichej i zielonej okolicy. Standard osiedla stanowią najwyższej jakości materiały, na które składają się: drzwi wejściowe drewniane o wymiarach 1100 mm na 2500 mm, okna drewniano – aluminiowe renomowanej firmy – każda witryna wejściowa na ogród jest wyposażona w bezprogowy system HST z hamulcem zwalniającym okno w ostatniej fazie zamykania, garaż wolnostojący z wydzieloną komórką lokatorską, otwierany drogą radiową. Budynki ocieplone są 20 cm styropianem. Dach kryty jest pełnym deskowaniem wykończony białym struktonitem, dodatkowo ocieplony warstwą wełny mineralnej. Brama wjazdowa otwiera się automatycznie. Elewacje budynku stanowi wysokiej jakości biały samoczyszczący silikonowy tynk. Osiedle ŁubinowaPark, będzie osiedlem posiadającym podziemne zbiorniki retencyjne o pojemności 100 000 l na wodę opadową. Mieszkańcy mogą z niej korzystać bezkosztowo. Do inwestycji będzie doprowadzony internet światłowodowy.

  Łubinowa Park

  od 7 000 zł/m2
  ul. Łubinowa 28 , Ołtaszyn, Krzyki, Wrocław(5.4 km od centrum)
  City Development Łubinowa Park
 • Park Ołtaszyn III
  Oferta archiwalna
  Park Ołtaszyn to kameralna, bezkompromisowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana przez doświadczony zespół architektów z ARC2, składająca się z dwóch niezależnych budynków połączonych podziemną halą garażową.Odważna bryła, wyszukane detale architektoniczne, ambitne rozwiązania funkcjonalne oraz estetyczne nadają tej inwestycji niepowtarzalny charakter i styl. Tu nie ma dwóch takich samych mieszkań. Każde jest inne. Każde posiada swoje unikatowe cechy i klimat, które będą wspaniałym tłem dla nietuzinkowych aranżacji wnętrz, podkreślających indywidualizm przyszłych mieszkańców.Przestronne studio z panoramicznym oknem i balkonem, wygodne dwa pokoje z 50-metrowym tarasem, a może kapitalny, dwupoziomowy apartament ze "szklaną ścianą" czy komfortowe mieszkanie 4 pokojowe? W Park Ołtaszyn na pewno znajdziesz coś dla siebie lub twoich bliskich.

  Park Ołtaszyn III

  ul. Ułańska , Ołtaszyn, Krzyki, Wrocław(6.3 km od centrum)
  Corp Development Sp. z o.o.
 • Nasze Karwiany
  Oferta archiwalna
  Nasze Karwiany to kameralny, dwuklatkowy budynek mieszkalno-usługowy, w którym znajduje się jedynie 16 mieszkań. Lokale mają powierzchnie od 31 do 62 m2, a ich funkcjonalne rozkłady zapewniają praktyczną aranżację wnętrza. Do każdego mieszkania jest przynależne miejsce parkingowe na terenie działki . Inwestycja została zrealizowana w zacisznej podwrocławskiej wsi, w gminie Żórawina. Budynek jest otoczony niską zabudową mieszkaniową jednorodzinną oraz polami Dzięki prostej, nowoczesnej formie i stonowanej, przyjemnej dla oka kolorystyce bryła budynku wpisuje się w aktualne trendy. Estetyczny wygląd budynku i spokojna okolica o to tylko niektóre z atutów naszej inwestycji. Mieszkania zostały wykończone przy użyciu dobrej jakości materiałów, które gwarantują dobrą jakość na długie lata.Karwiany to dynamicznie rozwijająca się miejscowość, na południowych przedmieściach Wrocławia, która niezmiennie cieszy się popularnością wśród chcących uciec od wielkomiejskiego gwaru. Atrakcyjna i prestiżowa lokalizacja gwarantuje Państwu wspaniałe warunki zarówno do pracy jak i odpoczynku. Pobliskie tereny zielone zachęcają do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.Nasza inwestycja gwarantuje spokój, a jednocześnie łatwy dostęp do usług i atrakcji jakie oferuje Wrocław. Dojazd do centrum miasta zajmuje około 15 minut, w niedalekiej odległości znajduje się tor wyścigów konnych Partynice, obiekty rekreacyjno-sportowe, a także CH Aleja Bielany czy CH Auchan. Dzięki bliskości węzła bielańskiego szybko dojedziecie Państwo w dowolne miejsce we Wrocławiu, a także w kierunku tras wylotowych z Wrocławia.

  Nasze Karwiany

  ul. Majowa , Karwiany, wrocławski(2.7 km od Wrocławia)
  Panorama Nieruchomości
 • Spectrum - Motylkowa
  Oferta archiwalna
  Dobra lokalizacjaMieszkania usytuowane są wśród zielonej, spokojnej okolicy, niewiele oddalona od centrum miasta zapewni komfort i najbliższym. Dobra komunikacja miejska umożliwi szybki dojazd do centrum miasta. Przestrzeń pomiędzy budynkami przeznaczamy na oryginalne place zabaw dla dzieci w różnym przedziale wiekowym, jak również cześć rekreacyjną dla dorosłych.Atrakcyjne mieszkaniaMieszkania z dużymi balkonami, instalacją pod kominek, możliwością zamontowania klimatyzacji. Na parterze mieszkania z zielonymi tarasami, w mieszkaniach dwupoziomowych tarasy na dachu. W części podziemnej miejsca postojowe. Osiedle jest ogrodzone, monitorowane i strzeżone.Przestrzeń między budynkami przeznaczamy na oryginalną aranżację zieleni wrazz elementami małej architektury, ciągi komunikacji pieszej oraz place zabaw dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych. Jest to możliwe dzięki zaprojektowaniu dróg kołowych jedynie wokół osiedla, z bezpośrednim wjazdem do garaży podziemnych.

  Spectrum - Motylkowa

  ul. Motylkowa , Ołtaszyn, Krzyki, Wrocław(5.2 km od centrum)
  Aiga Investments Sp. z o.o.
 • Osiedle Aura
  Oferta archiwalna
  • Niska, nowoczesna architektura osiedla podkreślająca prestiż realizowanej inwestycji• Przemyślane, funkcjonale układy pomieszczeń oraz szeroki zakres dostępnych metraży zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów• Osiedle wyposażone w szereg udogodnień dla mieszkańców, m.in. przestronne dziedzińce ze starannie zaprojektowaną wielogatunkową zielenią, elementami małej architektury i place zabaw dla najmłodszych, fontanny, a także windy, komórki lokatorskie, wózkownie.W okolicy: tereny zielone i rekreacyjne, punkty usługowo-handlowe, szkoły, przedszkola, restauracje, apteki, poczta

  Osiedle Aura

  ul. gen. Stefana Grota-Roweckiego , Wojszyce, Krzyki, Wrocław(5.7 km od centrum)
  Dom Development S.A.
 • Grota 111
  Oferta archiwalna
  Kompleks mieszkaniowy Grota 111 obejmuje 3 etapy inwestycji.Ostatni etap inwestycji jest w trakcie realizacji. W ofercie znajdują się tu 53 mieszkania 1-3 pokojowe o powierzchni od 27 do 86 m2. Istnieje możliwość zmiany układu mieszkania i dostosowania go do swoich potrzeb. Lokale, które znajdują się na parterze, posiadają ogródki, natomiast mieszkania na wyższych piętrach mają przestronne balkony. Dowiedz się więcej na: grota111.pl

  Grota 111

  od 6 018 zł/m2
  ul. Grota Roweckiego 111 , Wojszyce, Krzyki, Wrocław(5.6 km od centrum)
  Echo Investment S.A.
 • Brylantowa Nova
  Oferta archiwalna
  Brylantowa Nova to osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Wrocławia - Ołtaszyn.Budowa realizowana w czterech etapach.Rozpoczęcie budowy etapów 1 i 2 – kwiecień 2016r., zakończenie budowy – kwiecień 2017r.Rozpoczęcie prac etapu 3 i 4 - marzec 2017, zakończenie kwiecień 2018 r.parterze zlokalizowano wiatrołap, garaż, przedpokój i pokój dzienny. Na piętrze zaprojektowano korytarz, trzy sypialnie oraz łazienkę. Do każdego z szeregów przylegają dwa tarasy. Każdy szereg ma prywatny zielony ogródek. Szeregi środkowe mają ogródki o powierzchniach ponad 50m2, natomiast skrajne szeregówki mają zielone ogródki o powierzchni ponad 170 m2.

  Brylantowa Nova

  od 5 878 zł/m2
  ul. Brylantowa , Ołtaszyn, Krzyki, Wrocław(6.4 km od centrum)
  DR Developer sp. z o.o.
 • Agrestowa Aleja
  Oferta archiwalna
  Apartamenty Agrestowa Aleja to zespół 5 wielorodzinnych budynków mieszkalnych, w skład których wchodzi 160 lokali na najwyższym poziomie wykonania. Obiekty posiadają cztery kondygnacje naziemne, a także jedną podziemną. W każdym z nich znajdują się garaże oraz cichobieżne windy, które umożliwią bezpośrednie dotarcie z części podziemnej do strefy mieszkalnej. Pomieszczenia rozplanowano z troską o jak największą funkcjonalność, co pozwala mieszkańcom na wygodne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni. Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci, a także liczna zieleń oraz elementy małej architektury – piaskownice, zjeżdżalnie dla dzieci oraz inne. Budynki dzięki swojej architekturze, znakomicie wpisują się w otaczający krajobraz. Atuty estetyczne osiedla zapewnia unikatowy projekt architektoniczny, przygotowany przez najwyższej klasy współpracujących z ATAL ekspertów. Apartamenty Agrestowa Aleja są również wyposażone w rozwiązania, które ułatwia komunikację w ramach inwestycji osobom niepełnosprawnym.CENY MIESZKAŃ OD 5700 – 5850 zł/ mkw.MIESZKANIA DEWELOPERSKIE W CENIE 5700zł/ mkw.MIESZKANIA JUŻ WYKOŃCZONE W CENIE 5850 zł/ mkw.CENY MIESZKAŃ BEZ BALKONÓW I POWIERZCHNI DODATKOWYCH(balkon dodatkowo płatny – 300zł/ mkw)CENY MIESZKAŃ WYKOŃCZONYCH BEZ ZABUDOWY KUCHENNEJPEŁNA OFERTA MIESZKAŃ NA BEZPOŚREDNIEJ STRONIE : www.agrestowaaleja.pl

  Agrestowa Aleja

  ul. Agrestowa , Partynice, Krzyki, Wrocław(5.7 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Vienna Wysoka Park 2
  Oferta archiwalna
  Vienna Wysoka Park 2 to zamknięty kompleks funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań w zabudowie szeregowej. Jest to ósma inwestycja, którą realizujemy we Wrocławiu i najbliższej okolicy. Na doskonałą lokalizację osiedla składają się: bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, świetna komunikacja z centrum miasta i kompleksem handlowym w Bielanach Wrocławskich. Komunikację w przyszłości ułatwi Wschodnia Obwodnica Wrocławia. Sąsiedztwo osiedla stanowi nowa kameralna zabudowa jednorodzinna i niska zabudowa wielorodzinna.- Mieszkania w domach w zabudowie szeregowej z garażami.- Tylko dwa mieszkania w budynku.- Możliwość połączenia mieszkań w dom o powierzchni 156m2.- Mieszkania na parterze z ogrodem.- Mieszkania na piętrze z przestronnym tarasem.- Podwyższony standard.- Opcja „inteligentne mieszkanie”.

  Vienna Wysoka Park 2

  ul. Obrońców Poczty Gdańskiej , Wysoka, wrocławski(0.1 km od Wrocławia)
  Vienna Development
 • Projekt Wysoka
  Oferta archiwalna
  Powstający Projekt to zespół 4 kameralnych budynków położonych w miejscowości Wysoka przy ulicy Chabrowej. W ofercie znajduje się 55 funkcjonalnych mieszkań 2, 3 i 4-pokojowych w metrażach od 42 do 94 m² oraz cztery lokale usługowe.Dla Klientów ceniących oryginalne rozwiązania, przygotowaliśmy także przestronne mieszkania z antresolami. Do najwiekszych atutów inwestycji z pewnością należą: duże ogrody, kameralna zabudowa, dogodna lokalizacja, bliskość nowego zespołu szkolno-przedszkolnego, funkcjonalne mieszkania.

  Projekt Wysoka

  od 6 600 zł/m2
  ul. Chabrowa , Wysoka, wrocławski(0.1 km od Wrocławia)
  Sanbet Development
 • Nenckiego
  Oferta archiwalna
  Mieszkania na Ołtaszynie to oferta dla ludzi poszukujących wyjątkowego miejsca z dala od zgiełku miasta a jednocześnie w dobrej komunikacji z centrum Wrocławia.Inwestycja przy ul. Nenckiego 59 to wyjątkowy budynek w niskiej zabudowie, zlokalizowany pośród domków jednorodzinnych. Na trzech kondygnacjach znajduje się 25 funkcjonalnych dwu i trzypokojowych mieszkań o powierzchni 31-63 m2.Kondygnację podziemną zajmuje garaż z 10-cioma miejscami postojowymi. Miejsca do parkowania usytuowane są również przed budynkiem.

  Nenckiego

  od 6 400 zł/m2
  ul. Nenckiego 59 , Ołtaszyn, Krzyki, Wrocław(6 km od centrum)
  Awbud-developer Spółka z o.o.
 • Zespół budynków jednorodzinnych
  Oferta archiwalna
  Zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy zbiegu ulic Bratniej i Łagodnej w Wysokiej na granicy z miastem Wrocławiem, dojazd przez ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. W najbliższym sąsiedztwie Tor Wyœcigów Konnych na Partynicach, doskonała komunikacja z miastem Wrocław, Centrum Handlowym Bielany, autostradą A4. Budynki w technologii tradycyjnej murowanej. Wszyskie miedia: woda, kanalizacja sanitarna, energia elektryczna, gaz. Termin realizacji stan surowy zamknięty jesień 2014, stan developreski wiosna 2015. Z uwagi na zastosowane rozwiązanie konstrukcyjne, istnieje możliwoœć dowolnej aranżacji pomieszczeń według indywidualnego projektu.

  Zespół budynków jednorodzinnych

  ul. Bratnia , Wysoka, wrocławski(0.1 km od Wrocławia)
  Btlocum Developer
 • Willa Parkowe Wzgórze
  Oferta archiwalna
  Willa Parkowe Wzgórze to kameralny budynek powstający w prestiżowej miejscowości Wysoka (południowa granica Wrocławia), przy ulicy Lipowej 6 w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Czterokondygnacyjny, nowoczesny budynek, w części parterowej zawiera lokale handlowo-usługowe zaś na trzech kolejnych kondygnacjach oferowane są mieszkania o powierzchni od 45 m2 do 97 m2.W części piwnicznej budynku znajdują się garaże i komórki lokatorskie.W bezpośrednim otoczeniu planowane są miejsca postojowe. Istnieje możliwość podziału powierzchni mieszkalnej oraz indywidualnej aranżacji wnętrz.W niedalekim sąsiedztwie znajduje się Tor Wyścigów Konnych, Zamek Topacz, Westernowe Miasteczko Jack’s City oraz obiekty sportowe co zapewni sporo atrakcji i rozrywki całej rodzinie.Lokalizacja budynku gwarantuje szybki i łatwy dojazd do centrum Wrocławia. Dodatkowym atutem jest bliskość najważniejszych węzłów komunikacyjnych oraz Centrum Handlowego Bielany.

  Willa Parkowe Wzgórze

  ul. Lipowa 6 , Wysoka, wrocławski(0.1 km od Wrocławia)
  Prodim Sp. z o.o.
 • Ville Murano 4 Etap
  Oferta archiwalna
  Malownicze osiedle domków Ville Murano to spokojna i bezpieczna oaza stworzona z myślą o komforcie jej przyszłych mieszkańców. Niebanalne zagospodarowanie terenu, oryginalna architektura i niepowtarzalny projekt tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca. Zielona okolica roztacza przed mieszkańcami piękne widoki i gwarantuje doskonałe warunki do odpoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Sąsiedztwo Parku Południowego, daje mieszkańcom możliwość aktywnej rekreacji oraz wypoczynku na łonie natury.Ville Murano to 110 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej. Na przestronnych posesjach o powierzchni od 237 do 782 mkw. ulokowano domy o szerokim wachlarzu metraży od 153 do 223 mkw., wyposażone w garaże i ogrody. Przestrzenie na dwóch lub trzech kondygnacjach zaprojektowano tak, aby zapewnić wyjątkowo funkcjonalne układy pomieszczeń. W trzykondygnacyjnych obiektach zagospodarowano użytkowe poddasze. Każdy dom posiada garaż o powierzchni ok. 25 mkw. zamykany sterowaną automatycznie bramą segmentową.Domy powstałe we wszystkich etapach projektu stanowią spójną kompozycję. Charakteryzuje je wyrafinowana stylistyka, wysoka jakość materiałów użytych do budowy oraz realizacja zapewniającą dbałość o każdy detal wykończenia. Harmonię projektu podkreślają wpisujące się w zielone otoczenie eleganckie elewacje utrzymane w ciepłych tonacjach. Wszystko to daje poczucie uporządkowania i spokoju.Osiedle to bezpieczna i wygodna przestrzeń dla całej rodziny. Wszystkie domy są ogrodzone, a wjazdy do garaży w pełni zautomatyzowane. Poczucie bezpieczeństwa zapewnią także antywłamaniowe drzwi oraz okna. W środkowej części osiedla znajdą się dwa lokale usługowe, które zaspokoją podstawowe potrzeby mieszkańców. Na terenie osiedla zapewniona jest pełna infrastruktura drogowa z oświetleniem oraz zatoczkami i miejscami postojowymi dla gości.Osiedle jest skomunikowane zarówno z centrum, jak i pozostałymi dzielnicami Wrocławia. W pobliżu znajduje się centrum handlowe Bielany oraz najważniejszy węzeł komunikacyjny – skąd prowadzą trasy do Katowic, Krakowa, Jeleniej Góry, Zgorzelca, Berlina. Ponadto południe Wrocławia to zielona enklawa spokoju. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się Park Południowy, Park Kleciński oraz Tor Wyścigów Konnych. W okolicy dostępne są także placówki edukacyjne takie jak: przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, biblioteka oraz obiekty rekreacyjne (basen, fitness, korty tenisowe), a także apteki, banki, poczta, przychodnie oraz szpital.

  Ville Murano 4 Etap

  ul. Nastrojowa , Wysoka, wrocławski(0.2 km od Wrocławia)
  ATAL S.A.
 • Viletta Classica
  Oferta archiwalna
  Viletta Classica, położona przy ul. Kurpiów na wrocławskim osiedlu Krzyki - Ołtaszyn, to wyjątkowe miejsce na mapie miasta. Krzyki jako dzielnica słynąca z eleganckiej zabudowy willowej, otoczonej starodrzewem wybierana jest jako miejsce do życia przez ludzi ceniących prywatność oraz piekno architektury. Kompleks Viletta Classica położony w otoczeniu domów jednorodzinnych, dzięki bliskości, zielonych terenów oraz bardzo dobrej komunikacji z centrum miasta jest jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji we Wrocławiu.

  Viletta Classica

  ul. Kurpiów , Ołtaszyn, Krzyki, Wrocław(6 km od centrum)
  Iglica Nieruchomości
 • Vienna Wysoka Park 2
  Oferta archiwalna
  Vienna Wysoka Park 2 to zamknięty kompleks funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań w zabudowie szeregowej. Jest to ósma inwestycja, którą realizujemy we Wrocławiu i najbliższej okolicy. Na doskonałą lokalizację osiedla składają się: bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, świetna komunikacja z centrum miasta i kompleksem handlowym w Bielanach Wrocławskich. Komunikację w przyszłości ułatwi Wschodnia Obwodnica Wrocławia. Sąsiedztwo osiedla stanowi nowa kameralna zabudowa jednorodzinna i niska zabudowa wielorodzinna.- Mieszkania w domach w zabudowie szeregowej z garażami.- Tylko dwa mieszkania w budynku.- Możliwość połączenia mieszkań w dom o powierzchni 156m2.- Mieszkania na parterze z ogrodem.- Mieszkania na piętrze z przestronnym tarasem.- Podwyższony standard.- Opcja „inteligentne mieszkanie”.

  Vienna Wysoka Park 2

  ul. Obrońców Poczty Gdańskiej , Wysoka, wrocławski(0.1 km od Wrocławia)
  Vienna Development
 • Vienna Ołtaszyn Classic
  Oferta archiwalna
  Vienna Ołtaszyn Classic to kompleks funkcjonalnie zaprojektowanych domów w zabudowie szeregowej. Jest to siódma inwestycja, którą realizujemy we Wrocławiu i najbliższej okolicy. Na doskonałą lokalizację osiedla składają się: bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, świetna komunikacja z centrum miasta i kompleksem handlowym w Bielanach Wrocławskich. Komunikację w przyszłości ułatwi Wschodnia Obwodnica Wrocławia.W trosce o Państwa poczucie bezpieczeństwa i komfortu osiedle usytuowane będzie na zamkniętym terenie. Sąsiedztwo osiedla stanowi nowa kameralna zabudowa jednorodzinna i niska zabudowa wielorodzinna. W trosce o Państwa poczucie bezpieczeństwa i komfortu proponujemy opcjonalne funkcje „inteligentnego domu”.W ramach podwyższonego standardu, każdy z domów wyposażony będzie w automatyczne rolety w oknach, a bramy wjazdowe na osiedle i do garaży będą otwierane elektronicznie. Ponadto w każdym domu przewidziano możliwość podłączenia kominka.Starannie przemyślana aranżacja domów oraz brak skosów na I piętrze, zaprocentują otwartą przestrzenią wnętrz, dużą ilością światła i widokiem na przydomowe ogródki. Za praktyczne i funkcjonalne uznaliśmy zbudowanie dwóch miejsc postojowych, z których jedno znajduje się w garażu.Każdy dom wyposażony będzie w domofon oraz - opcjonalnie - w funkcje „inteligentnego domu”.Osiedle powstanie w otoczeniu zieleni i bliskości ośrodków rekreacyjnych, takich jak: Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice i kompleks Zamku Topacz. Liczne ścieżki spacerowe i rowerowe, niedawno wyremontowany osiedlowy stadion sportowy z kompletem urządzeń rekreacyjnych, a także malowniczy Park Kleciński, zaoferują Państwu możliwość odpoczynku, zabawy i wytchnienia od miejskiego zgiełku.

  Vienna Ołtaszyn Classic

  ul. Obrońców Poczty Gdańskiej , Wysoka, wrocławski(0.1 km od Wrocławia)
  Vienna Development
 • Słoneczny Ołtaszyn
  Oferta archiwalna
  OSTATNIE GOTOWE MIESZKANIA PRZY PARKU SŁONECZNYM!Osiedle, na którym warto mieszkać...Mieszkania na Słonecznym Ołtaszynie były już wielokrotnie doceniane, zarówno przez swych mieszkańców, jak i przez specjalistów z branży nieruchomości. Dość powiedzieć, ze osiedle otrzymało godło Inwestycji Roku 2014. Inwestycja jest gotowa, z pozwoleniem na użytkowanie.Niewątpliwym atutem osiedla jest jego położenie wśród niskiej willowej zabudowy, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Słonecznego. Mieszkańcy osiedla doceniają bliskość pełnej infrastruktury – niezbędnej do codziennego życia: szkoła, przedszkola, szkoły językowe, park, boisko, ścieżki rowerowe, liczne mniejsze bądź większe sklepy, piekarnie, kameralne kafejki i prestiżowe restauracje, przychodnie i apteki, renomowane salony urody oraz pozostałe usługi.STAWIAMY NA KOMFORTUnikalne cechy mieszkań: wodne ogrzewanie podłogowe, dwustronny układ mieszkań, przestronne salony do 31m2, balkony wykończone naturalnym drewnem, monitoring, videodomofon, wykończenie „pod klucz” klasy Premium.Dostępne są jeszcze mieszkania 3 i 4 pokojowe, wraz z dodatkowymi atutami takimi jak m.in. przestronne części dzienne ( ponad 30 m2), duże tarasy i balkony wykończone naturalnym drewnem, antresole, wysokie salony ( nawet do 5,5m)– a wszystko to z zachowaniem bardzo indywidualnego charakteru poszczególnych mieszkań.GOTOWE DO WPROWADZENIA SIĘZadbaliśmy, by każdy z mieszkańców żył komfortowo. Mieszkania w większości są oddawane z wykończeniem „pod klucz”, więc nie trzeba myśleć o remoncie. Ogrzewanie podłogowe, drzwi antywłamaniowe, wideodomofony oraz monitoring to dla nas standard, a bardziej wymagający mogą zyskać komórkę lokatorską oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym.A wszystko to na atrakcyjnym osiedlu, którego otoczenie z dnia na dzień zmienia się na niesamowicie. Mieszkańcy zyskali teren zielony - Słoneczny Park z zielonymi alejkami i ławeczkami, dzieci uwielbiają ogromny nowoczesny plac zabaw w parku, a obecnie trwa realizacja nowej nawierzchni drogi Ułańskiej. Zakup mieszkania na tym osiedlu to także dobra inwestycja.

  Słoneczny Ołtaszyn

  od 5 600 zł/m2
  ul. Ułańska , Ołtaszyn, Krzyki, Wrocław(6.4 km od centrum)
  PCG S.A.

Informacje o Ołtaszynie

Na Ołtaszynie dostępnych jest 58 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Ołtaszynie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 50 do 92 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 3-pokojowe (32 mieszkania).
 • 4-pokojowe (11 mieszkań).
 • 5-pokojowe (7 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich na Ołtaszynie dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchni 149 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Ołtaszynie kosztuje 475 440 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 1 850 000 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Ołtaszynie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: