Ville Murano 4 Etap

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezATAL S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 122 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zaciszny Ołtaszyn(1.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn, ul. Grota Roweckiego 211 (6.8 km od centrum Wrocławia)
  Zaciszny Ołtaszyn
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba domów: 3
  Powierzchnia: 145 m2
  Liczba pokoi: 5
  M3 Invest
 • Iwaszkiewicza 47(2.1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Iwaszkiewicza 47 (5.8 km od centrum Wrocławia)
  Iwaszkiewicza 47
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 8
  Powierzchnia: 95 m2
  Liczba pokoi: 4
  Town House Sp. z o.o.
 • Park Wojszyce(2.1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Iwaszkiewicza (5.8 km od centrum Wrocławia)
  Park Wojszyce
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 5
  Powierzchnia: 130 m2
  Liczba pokoi: 5
  Grupa Park

Opis Inwestycji

Malownicze osiedle domków Ville Murano to spokojna i bezpieczna oaza stworzona z myślą o komforcie jej przyszłych mieszkańców. Niebanalne zagospodarowanie terenu, oryginalna architektura i niepowtarzalny projekt tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca. Zielona okolica roztacza przed mieszkańcami piękne widoki i gwarantuje doskonałe warunki do odpoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Sąsiedztwo Parku Południowego, daje mieszkańcom możliwość aktywnej rekreacji oraz wypoczynku na łonie natury.Ville Murano to 110 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej. Na przestronnych posesjach o powierzchni od 237 do 782 mkw. ulokowano domy o szerokim wachlarzu metraży od 153 do 223 mkw., wyposażone w garaże i ogrody. Przestrzenie na dwóch lub trzech kondygnacjach zaprojektowano tak, aby zapewnić wyjątkowo funkcjonalne układy pomieszczeń. W trzykondygnacyjnych obiektach zagospodarowano użytkowe poddasze. Każdy dom posiada garaż o powierzchni ok. 25 mkw. zamykany sterowaną automatycznie bramą segmentową.Domy powstałe we wszystkich etapach projektu stanowią spójną kompozycję. Charakteryzuje je wyrafinowana stylistyka, wysoka jakość materiałów użytych do budowy oraz realizacja zapewniającą dbałość o każdy detal wykończenia. Harmonię projektu podkreślają wpisujące się w zielone otoczenie eleganckie elewacje utrzymane w ciepłych tonacjach. Wszystko to daje poczucie uporządkowania i spokoju.Osiedle to bezpieczna i wygodna przestrzeń dla całej rodziny. Wszystkie domy są ogrodzone, a wjazdy do garaży w pełni zautomatyzowane. Poczucie bezpieczeństwa zapewnią także antywłamaniowe drzwi oraz okna. W środkowej części osiedla znajdą się dwa lokale usługowe, które zaspokoją podstawowe potrzeby mieszkańców. Na terenie osiedla zapewniona jest pełna infrastruktura drogowa z oświetleniem oraz zatoczkami i miejscami postojowymi dla gości.Osiedle jest skomunikowane zarówno z centrum, jak i pozostałymi dzielnicami Wrocławia. W pobliżu znajduje się centrum handlowe Bielany oraz najważniejszy węzeł komunikacyjny – skąd prowadzą trasy do Katowic, Krakowa, Jeleniej Góry, Zgorzelca, Berlina. Ponadto południe Wrocławia to zielona enklawa spokoju. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się Park Południowy, Park Kleciński oraz Tor Wyścigów Konnych. W okolicy dostępne są także placówki edukacyjne takie jak: przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, biblioteka oraz obiekty rekreacyjne (basen, fitness, korty tenisowe), a także apteki, banki, poczta, przychodnie oraz szpital.

Inwestycja Ville Murano 4 Etap znajduje się w Wysokiej, ul. Nastrojowa (0.2 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Ville Murano 4 Etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 22 nowych domów w tym 18 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Ville Murano 4 Etap pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 22 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ville Murano 4 Etap

Wysoka to podmiejska miejscowość, która od strony południowej sąsiaduje z Wrocławiem oddalonym od niej o zaledwie 8 km. Miejscowość Wysoka należy do gminy Kobierzyce w powiecie wrocławskim, a na jej obszarze zamieszkuje 2367 osób. Wysoka graniczy bezpośrednio z Wrocławskim Torem Wyścigów Konnych, zaś przez jej zachodnie krańce przepływa rzeka Ślęża. Występuje tutaj zarówno wiejska, dawna zabudowa wraz z otaczającymi ją terenami rolnymi, jak i nowe osiedla domów jednorodzinnych i podmiejskie wille. Na rozwój architektury mieszkaniowej w tym rejonie wpływają zaciszne okolice, zielony pejzaż oraz lokalizacja w pobliżu Wrocławia. Niecałe 4 km od centrum handlowo-usługowego w Bielanach Wrocławskich, a w zaledwie 5 minut można dojechać z Wysokiej do Ślęzy, gdzie atrakcją jest Zamek Topacz wraz z Muzeum Motoryzacji i terenami rekreacyjnymi. W pobliżu przebiegają także: autostrada A4 i droga krajowa nr 5. Do Wrocławia kursują autobusy podmiejskie (2 linie) oraz busy PKS Polbus.

Komunikacja

W pobliżu Wysokiej przebiegają ważne arterie: autostrada A4 oraz droga krajowa nr 5 (Nowe Marzy – Wrocław – Lubawka). Do oddalonego o zaledwie 8 km Wrocławia można dojechać autobusem wrocławskiej komunikacji miejskiej (linia nr 612), autobusem podmiejskiej komunikacji gminnej (linia nr 812) bądź busem firmy PKS Polbus. W kilka minut można dojechać z Wysokiej do Bielan Wrocławskich oraz Ślęzy, zaś siedziba gminy – Kobierzyce, znajduje się w odległości 12 km od Wysokiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ville Murano 4 Etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Ville Murano 4 Etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wysoka Osiedle.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ville Murano 4 Etap znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE DZIECI SWIATA w odległości 230 m, Punkt Przedszkolny Zaczarowana kraina III w odległości 300 m, Punkt Przedszkolny "Chaberek" Aleksandra Hybel w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ville Murano 4 Etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się City Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ville Murano 4 Etap w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 24.10.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie