Villa Prestige (Kabaty)

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPrestige

Ceny od: 9 358 zł/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Villa Prestige (Kabaty) dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
28
5
223,03 m²
421 m2
3 200 000 zł14 348 zł/m²
3_1
5
245,77 m²
427 m2

Opis Inwestycji

Villa Prestige (Kabaty)

Ekskluzywny zespół domów jednorodzinnych i luksusowych apartamentów w perfekcyjnej lokalizacji - z dala od wielkomiejskiego zgiełku, ale bez kłopotliwych dojazdów i w pobliżu wszystkiego, co najlepszego ma do zaoferowania Warszawa. Villa Prestige Kabaty to idealne miejsce dla wszystkich, którzy nie chcą już iść na żadne mieszkaniowe kompromisy i szukają inwestycji, która zaspokoi wszystkie ich preferencje i wymagania na długie dekady.są zgodność nowego projektu z planem zagospodarowania terenuoraz zachowanie spójności architektonicznej całości osiedla

Inwestycja Villa Prestige (Kabaty) znajduje się na Natolinie, ul. Stryjeńskich (11.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Prestige.

Inwestycja Villa Prestige (Kabaty) została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych domów w tym 11 domów typu dom wolnostojący, 3 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Villa Prestige (Kabaty) pozostały na sprzedaż 2 nowe domy o powierzchniach od 223 do 246 metrów kwadratowych w cenie od 2 300 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 223 do 246 m2 w cenie od 2 300 000 zł (2 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Prestige przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 30 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 2 domy w tym 1 dom typu dom wolnostojący, 1 dom typu bliźniak.
Powierzchnie domów:od 223 do 246 m2.
Powierzchnie działek:od 421 do 427 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów:
  • kształtują się w zakresie od 2 300 000 do 3 200 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 358 do 14 348 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Villa Prestige (Kabaty)

Lokalizacja wytypowana z krawiecką precyzją Doskonale rozbudowana infrastruktura w połączeniu z rozwiniętą komunikacją z centrum Warszawy, czynią z osiedla Villa Prestige Kabaty miejsce dopasowane do każdej rodziny. Dojazd do centrum to kilkanaście minut jazdy samochodem. Niewiele dłużej trwa podróż komunikacją miejską dzięki bliskości stacji metra.Dodatkowo, osiedle ma dogodny dojazd do obwodnicy Warszawy (2,8 km). Ogromną zaletą położenia osiedla Villa Prestige Kabaty jest bliskość szkół, przedszkoli, żłobków, licznych placów zabaw dla dzieci, aptek, placówek edycznych, klubów fitness, restauracji, banków, kościoła, centrów handlowych oraz lokalnych, małych punktów handlowousługowych. Tak dogodna lokalizacja zapewni wygodę mieszkania, komfort wypoczynku oraz oszczędność czasu przy realizacji codziennych potrzeb.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Prestige (Kabaty) mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Villa Prestige (Kabaty) znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Małej Łąki 04.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Prestige (Kabaty) jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Centrum Terapii DIALOG - Ursynów w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Prestige (Kabaty) składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Lidl, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 340 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Prestige (Kabaty) w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Palestra, w odległości 410 m znajduje się Mama ćwiczy.

Data publikacji: 12.01.2016

Data aktualizacji: 14.04.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie