Wronki Cienista

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Cienista, oferowane bezpośrednio przez

Nest Development

Wronki, ul. Cienista

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 37 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Wronki Cienista

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 5 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Opis inwestycji

Inwestycja Wronki Cienista to budynek wielorodzinny położony w pięknej lokalizacji w enklawie ciszy i zieleni. Posiada on 52 mieszkania na 5 kondygnacjach nadziemnych. W naszej ofercie wciąż znajdują się wolne lokale mieszkalne i użytkowe na sprzedaż! W ramach projektu budowlanego „Wronki Cienista” zamontowane zostały 3 windy osobowe MRL W Line bez maszynowni, które charakteryzuje zrównoważony układ linowy i małe tarcie prowadników, co powoduje wysoki komfort jazdy i niski poziomu hałasu ograniczony do 50 dBA. Wewnątrz budynku postanowiliśmy zamontować system wentylacji hybrydowej jednorurowej, powstały z połączenia stabilnej pracy wentylacji mechanicznej oraz prostoty i niewielkich kosztów eksploatacji wentylacji grawitacyjnej. Cokół budynku i murki zostały wykończone tynkiem żywicznym, z kolei parapety na klatkach schodowych i nakrywy murków przy wejściach do poszczególnych klatek schodowych wykończono kamieniem naturalnym. Większość okien wyposażono w rolety antywłamaniowe. Wszystkie mieszkania posiadają instalację domofonową. W trosce o bezpieczeństwo lokatorów każda klatka schodowa na ostatniej kondygnacji została wyposażona w klapę oddymiającą wraz drabiną umożliwiającą wyjście na dach. Teren zielony wokół obiektu mieszkalnego ozdobi 55 klonów zwyczajnych o odmianie kulistej. Dodatkowo obiekt wzbogaci się o 24m² krzewów i 22 tuje szmaragdowe. Gatunki te o każdej porze roku wyglądają bardzo atrakcyjnie.

Inwestycja Wronki Cienista znajduje się we Wronkach, ul. Cienista (35.8 km od Poznania), została zrealizowana przez Nest Development.

Inwestycja Wronki Cienista została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Wronki Cienista nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Nest Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Wronki to miasto leżące w województwie wielkopolskim, w powiecie szamotulskim. Mimo niewielkiej powierzchni, we Wronkach mieszka ponad 11 tys. ludzi. Znajdują się w odległości ok. 55 km od Poznania, w zakolu rzeki Warty. Powierzchnia wynosi ok. 5,81 km2. Granica miasta znajduje się tuż przy Puszczy Noteckiej. Właśnie dlatego słynie ono z pięknej przyrody. Wronki znane są również z wielu klubów piłkarskich, wśród których najsłynniejszym był Amica Wronki. Ponadto odbywa się tu wiele imprez kulturalnych. Przeważa architektura zabytkowa, do której zalicza się spora liczba kamienic, a także blokowa z lat PRL-u. Poza bogatą ofertą kulturalno-sportową, miasto oferuje wiele także inwestorom w ramach Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Mogą oni skorzystać z wielu ulg podatkowych oraz innych ułatwień. Przez Wronki przebiegają trzy drogi wojewódzkie: nr 150, nr 182, nr 184.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wronki Cienista?

Głównymi arteriami drogowymi są drogi wojewódzkie: nr 150, nr 182, nr 184. Można przeprawić się promem na drugi brzeg (istnieją dwa stanowiska promowe). We Wronkach funkcjonuje stacja PKP oraz dworzec PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wronki Cienista mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1636 metrów od inwestycji Wronki Cienista znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wronki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wronki Cienista znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wronki Cienista znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Amica Kids w odległości 650 m, Przedszkole Nr 1 "Bajkowy Świat" w odległości 653 m, przedszkole w odległości 697 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wronki Cienista składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 286 m znajduje się Groszek, w odległości 754 m znajduje się Chata Polska, w odległości 884 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wronki Cienista w odległości 506 m znajduje się boisko / kort, w odległości 512 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 522 m znajduje się Street Workout Borek.

Data aktualizacji: 16.04.2018

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: