Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Stara Iwiczna, powiat piaseczyński

75 ofert w 2 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Bliskie Piaseczno
  2 kw. 2023
  Bliskie Piaseczno to osiedle stanowiące nową jakość w architekturze miasta. Zostało zaprojektowane w taki sposób, aby łączyć w jednym miejscu funkcje mieszkaniowe, wypoczynkowe i usługowo-handlowe, czyli wszystko, czego potrzebujesz na co dzień. Nowoczesna koncepcja osiedla, które integruje i skupia życie mieszkańców wokół starannie zagospodarowanych dziedzińców, to pomysł belgijskiej firmy deweloperskiej Ghelamco, znanej z innowacyjnych projektów biurowych i unikatowych apartamentowców, które wyróżniają się wysokiej klasy designem oraz komfortem. W pierwszym etapie powstaną dwa budynki z otwartymi, zielonymi dziedzińcami wypoczynkowymi, stanowiącymi komfortowe rozwiązanie dla przyszłych mieszkańców. Nowoczesna architektura budynków i szeroka oferta dobrze zaprojektowanych mieszkań sprawi, że w tym miejscu nie tylko warto będzie mieszkać, ale również spędzać wolny czas.* Niska, 3-piętrowa zabudowa* Ponadczasowa architektura* 156 doskonale doświetlonych mieszkań* Ergonomiczne rozkłady 2-, 3- i 4-pokojowych mieszkań* Duże okna, balkony, ogródki tarasowe i przeszklone loggie w formie werandy* 2-kondygnacyjna hala garażowa i naziemny parking* Inwestycja dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych* Zielone dziedzińce o charakterze wypoczynkowym* Liczne nasadzenia: drzewa, krzewy i kwitnące byliny* Mała architektura w formie nowoczesnych ławek i podestów* Lokale usługowe i handlowe na parterze budynków

  Bliskie Piaseczno

  ul. Tukanów , Piaseczno(2.6 km od Warszawy)
  Ghelamco
 • Stacja Dom
  gotowe
  STACJA DOM to osiedle, które docelowo składać się będzie z 5 kameralnych budynków wielorodzinnych, z których dwa już są zrealizowane, trzeci w niedługim czasie będzie przekazywać klucze nabywcom. Każdy budynek będzie posiadał 5 kondygnacji oraz dodatkowo jedną podziemną, przeznaczoną na garaże i komórki lokatorskie, z których na piętra mieszkalne będzie można przemieścić się windą lub schodami.Niewątpliwym atutem osiedla, oprócz dogodnego położenia, kameralnej zabudowy oraz wysokiego standardu architektonicznego i wykonawczego budynków jest zieleń, którą będzie ono otoczone aż z trzech stron.Pierwsi mieszkańcy wprowadzają się od połowy 2020 roku. Docelowo inwestycja będzie składała się z sześciu etapów, z których ostatni powinien zostać oddany do użytku do 2025 r.

  Stacja Dom

  od 8 100 zł/m2
  ul. Mleczarska 9A , Nowa Iwiczna, piaseczyński(1.9 km od Warszawy)
  Trimeko Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Tedex Residence etap IV
  Oferta archiwalna
  Przedsięwzięcie inwestycyjne Residence IV obejmuje nowoczesny, trzypiętrowy budynek wielorodzinny. Znajduje się w nim jedynie 20 lokali mieszkalnych. W budynku zaprojektowany jest podziemny garaż z wjazdem od ulicy Nowej, winda a także komórki lokatorskie. Przestronne i bardzo ładnie wykończone klatki schodowe dają dużą swobodę przemieszczania się oraz wnoszenia przedmiotów o większym gabarycie do mieszkań.Mieszkania położone na parterze będą miały dodatkową przestrzeń w postaci ogródków przydomowych o wielkościach nawet do 130 mkw. Teren osiedla będzie zamknięty i monitorowany. Obowiązywać będzie kontrola dostępu.MieszkaniaNasze nowe mieszkania mają powierzchnię od 56 m kw. do 78 m kw. Wszystkie lokale posiadają balkony, loggie lub ogródki przydomowe. Mieszkania w inwestycji Residence IV mają przemyślany rozkład pomieszczeń, łatwy do dostosowania według indywidualnych potrzeb. Lokale są wyposażone w okna PCV o podwyższonych normach akustycznych niwelujące hałasy z zewnątrz. Drzwi zewnętrzne do lokali obudowane drewnopodobnymi portalami, sprawią że korytarze, jak i pomieszczenia wewnętrzne będą dawały odczucie miłej i ciepłej atmosfery. Natomiast ich wysokie normy bezpieczeństwa sprawią, że Właściciele lokali będą mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo.Przestronne i nowoczesne lokale mieszkalne na osiedlu Residence IV to propozycja zarówno dla rodzin, jak również dla zwolenników przestronnych powierzchni.Mieszkania, których okna wychodzą na południe i zachód będą wyposażone w klimatyzator ( będzie zainstalowany w salonie), dotyczy mieszkań o numerach: M-4, M-5, M-9, M-15, M-19, M-20.

  Tedex Residence etap IV

  od 6 790 zł/m2
  ul. Nowa 17AA , Stara Iwiczna, piaseczyński(2.4 km od Warszawy)
  Tedex Residence
 • Osiedle Róż (Piaseczno)
  Oferta archiwalna
  Osiedle Róż - Jarząbka 8Odkryj wyjątkowość Osiedla RóżWiemy, jak ważny dla Ciebie jest dom i jego najbliższa okolica, dlatego zaplanowaliśmy dostępną przestrzeń w najdrobniejszych szczegółach. Zwraca uwagę nowoczesna architektura budynków. Przyciągają funkcjonalne dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania. Cieszy dostęp do naturalnego światła, które swobodnie zagląda do wnętrz przez duże okna. Ale to nie wszystko…Przestronne tarasy zachęcają do spotkań przy kawie, wspólnego biesiadowania oraz wieczornego relaksu z książką. Z wyższych kondygnacji maluje się porywający widok na lasy Zalesia Dolnego. Patrząc w drugą stronę, można zobaczyć górujące nad Warszawą wieżowce.Spodziewasz się Gości? Wspaniale! Specjalnie dla nich przygotowaliśmy 50 miejsc parkingowych. Bardzo byśmy chcieli, aby czuli się tutaj, jak u siebie w domu.

  Osiedle Róż (Piaseczno)

  od 5 495 zł/m2
  ul. Kazimierza Jarząbka 8 , Piaseczno(2.8 km od Warszawy)
  Prestige
 • Residence III
  Oferta archiwalna
  Residence III to przedsięwzięcie inwestycyjne spółki Tedex Service Sp. z o.o. obejmujące budowę trzech budynków wielorodzinnych, trzypiętrowych z garażem podziemnym ze zjazdem od ul. Nowej 17 G,H,I. Ponadto do mieszkań na parterze przynależne ogródki, plac zabaw, komórki lokatorskie, windy osobowe. Na terenie osiedla będzie oczko wodne i teren rekreacyjny z placem zabaw dla mieszkańców.W naszej inwestycji zaprojektowano mieszkania, które mają zróżnicowaną strukturę o powierzchniach od 32 m2 do 70 m2. Wszystkie lokale posiadają balkony . Trzy budynki czterokondygnacyjne A,B i C oraz podziemna hala garażowa. Komórki lokatorskie (w ograniczonej ilości, cena 2 000 zł/mkw).Teren osiedla będzie oświetlony i monitorowany, nawiązujący do infrastruktury istniejącego osiedla z I i II etapu inwestycji. Zieleń na terenie nowej Inwestycji będzie zaaranżowana i zagospodarowana, dojścia do budynków i alejki wyłożone kostką brukową.Zjazd do podziemnego garażu dostępny będzie z rampy zjazdowej, dwupasmowej. Brama wjazdowe do garażu będą sterowane pilotem. Hala garażowa dostępna będzie dla aut napędzanych gazem LPG.Dzięki kontroli dostępu (wejście z zewnątrz, wejścia do budynków, zjazdy do garażu), monitorowany, dzięki temu mieszkańcy będą mogli czuć się bezpiecznie. Budynki będą wyposażone w okna PCV trzy-szybowe o podwyższonych normach akustycznych niwelujące hałasy z zewnątrz. Centralne ogrzewanie i ciepła woda zasilane z pieców gazowych znajdujących się w kotłowni.Dużą zaletą naszego projektu jest różnorodność powierzchni mieszkań od 32 mkw do 70 mkw zlokalizowanych w trzech kameralnych budynkach A,B i C. Przemyślany rozkład pomieszczeń w mieszkaniach, pozwalający na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W naszych budynkach znajdują się przestronne, nowoczesne lokale, zarówno dla rodzin, jak również dla zwolenników mniejszych powierzchni. Wnętrza inwestycji zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej wygodzie i użyteczności.Zalety:Kameralne osiedle na granicy Piaseczna i Starej Iwicznej.• Niska zabudowa – tylko 3 piętra• Windy osobowe w każdym budynku• Wentylacja mechaniczna -hybrydowa w mieszkaniach• Garaż podziemny• Ogródki dla mieszkań na parterze• Plac zabaw dla dzieci• Nowoczesne rozwiązania architektoniczne.

  Residence III

  od 6 538 zł/m2
  ul. Nowa 17 , Stara Iwiczna, piaseczyński(2.6 km od Warszawy)
  Tedex Residence
 • Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna
  Oferta archiwalna
  "Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż nasza inwestycja OSIEDLE SŁONECZNE w Starej Iwicznej zdobyło tytuł Inwestycji Roku 2014 zajmując 1 miejsce spośród 295 inwestycji zgłoszonych w Rankingu Inwestycji Deweloperskich."... Każdy kiedyś marzył by rozkoszować się pięknem …orientalnego ogrodu…by odpoczywać...przysłuchując się odgłosom wodospadu i podziwiając harmonię roślinnych kompozycji zainspirowanych przez naturę... właśnie o tym myśleliśmy projektując “Osiedle Słoneczne”...Osiedle ma charakter kameralny i zaprojektowane zostało jako tonąca w zieleni oaza spokoju. Głównym elementem osiedla jest sztuczna rzeka płynąca wzdłuż zabudowań, zamknięta z jednej strony wieżą zegarową z drugiej zaś małym wodospadem i ścianą lasu. Uliczka z płynącą rzeką i mostkami łączącymi ciąg pieszy z wejściami do budynków swoją dłuższą osią wyznacza kierunek północ–południe. Elewacje odbite w lustrze rzeki nadają całości niepowtarzalny charakter – tworząc unikalne dla inwestycji mieszkaniowych zagospodarowanie przestrzeni. Na terenie wewnątrz osiedla przewidziany jest między innymi plac zabaw dla dzieci, oraz sztuczny staw z atrakcyjnie zaprojektowanym na styl japoński ogrodem. Dla mieszkań położonych na parterze budynków istnieje możliwość wykupienia własnego ogródka. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców dostęp do Osiedla monitorowany będzie przez Agencję Ochrony, która z portierni będzie miała możliwość kontaktu z każdym mieszkaniem.Lokal mieszkalny o powierzchni 59 m2.

  Osiedle Słoneczne, Stara Iwiczna

  od 5 067 zł/m2
  ul. Słoneczna , Stara Iwiczna, piaseczyński(2.9 km od Warszawy)
  Klinkier - Bud Developer
 • Stacja Dom
  Oferta archiwalna
  Stacja Dom to propozycja dla wszystkich ceniących sobie nowoczesność oraz wysoki standard mieszkania w połączeniu ze spokojem i wolnością od miejskiego zgiełku. Inwestycja powstaje przy ulicy Mleczarskiej w zielonej okolicy podwarszawskiego Piaseczna. W I etapie powstanie kameralny, 5-kondygnacyjny budynek z 54 mieszkaniami i apartamentami.Będzie cechować go subtelna, przyjazna mieszkańcom architektura. Konstrukcja budynku, jak również wszystkie części wspólne wykonane zostaną z najwyższej jakości materiałów.Pierwsi Mieszkańcy będą mogli wprowadzić się w drugiej połowie 2019 roku. Docelowo inwestycja będzie składała się z pięciu etapów, z których ostatni zostanie oddany do użytku do 2022 r.

  Stacja Dom

  ul. Mleczarska , Piaseczno(1.9 km od Warszawy)
  Trimeko Sp. z o.o.
 • Tedex Residence - etap II
  Oferta archiwalna
  Tedex Residence to kameralny projekt deweloperski o podwyższonym standardzie zlokalizowany na granicy Piaseczna i Starej Iwicznej.Budynek pasywny, który stanowi II etap inwestycji to nasza nowa idea, której celem jest zminimalizowanie kosztów eksploatacji budynku poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych.A dodatkowo:- ciepłe trzy szybowe okna drewniane o grubości ramy 88 mm i współczynniku przenikalności = U 0,68.- centralne ogrzewanie podłogowe zasilane z kotłowni wyposażonej w trzy gruntowe pompy ciepła, działające w systemie kaskadowym, Ciepła woda użytkowa również z kotłowni zasilanej takimi pompami, co gwarantuje niskie opłaty za c.o. i c.w.Ponadto do każdego mieszkania będzie doprowadzona końcówka umożliwiająca latem chłodzenie za pomocą klimakonwektora przypodłogowego lub podsufitowego ( opcjonalnie).- Małe mieszkania (30 mkw) , będące w kręgu Państwa zainteresowania będą posiadały balkony o pow.2,45 mkwPonadto w budynku będą dostępne mieszkania o powierzchni: 41 mkw, 43 mkw, 47 mkw, 49 mkw,55 mkw do 60 mkw.Etap II inwestycji Tedex Residence został zakończony. Deweloper uzyskał pozwolenie na użytkowanie budynku.

  Tedex Residence - etap II

  od 7 104 zł/m2
  ul. Nowa 17 b , Stara Iwiczna, piaseczyński(2.6 km od Warszawy)
  Tedex Residence
 • Tedex Residence
  Oferta archiwalna
  Kameralne osiedle mieszkanioweStara Iwiczna k/Piaseczna, ul. Nowa 17 btylko 6 budynkówosiedle zamknięte z monitoringiemmieszkania od 33 do 77 m2wysoki standard wykończeniaduże ogródkikomórki lokatorskieparkingi podziemnewindywysoka klasa energetyczna budynkówplac zabaw dla dzieciNasza inwestycja to dbałość o każdy szczegół. Szczególną uwagę zwracamy na takie elementy jak elewacja, klatka schodowa, winda, drzwi, a nawet obudowy szachtów technicznych. Zamiast szarego betonu, zastosowane są eleganckie elementy w elewacji : HPL, płytki elewacyjne.. Budynki są kameralne (tylko 3 piętra), stoją w dużej odległości od siebie, by sąsiedzi nie zaglądali sobie nawzajem do okien. Do dyspozycji są ciche, szybkie i nowoczesne windy marki Schindler. Zimną stal zastąpiliśmy elementami drewnianymi ( stolarka okienna i drzwiowa, pochwyty balustrad ). Przestrzenie między budynkami są gustownie zagospodarowane. Do mieszkań na parterze przynależne są ogródki o wielkości nawet do 300 m2. Dzieci będą mogły się bawić na urozmaiconym i bezpiecznym placu zabaw. Na kondygnacji -1 mieści się parking dla samochodów osobowych ( w tym miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych), jak również komórki lokatorskie (od 3,3 m2 - 10m2 ).

  Tedex Residence

  ul. Nowa 17 b , Stara Iwiczna, piaseczyński(2.5 km od Warszawy)
  Tedex Residence
 • Osiedle Lawendowe
  Oferta archiwalna
  Osiedle Lawendowe to najnowsza inwestycja mieszkaniowa realizowana w miejscowości Łoziska k. PiasecznaTo kameralny zespół 14 budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, składający się z 34 lokali mieszkalnych o powierzchniach 65m2, 114m2 i 145m2.Inwestycje zaplanowano z dbałością o najdrobniejszy szczegół, dlatego domy charakteryzują się wysokim standardem wykonania.Każdy z oferowanych lokali posiada własny ogródek. Ponadto wszystkie lokale maja zagwarantowane dwa miejsca postojowe i jedno garażowe. Wszystkie lokale mają zapewnione niezależne wejścia od strony drogi wewnętrznej osiedlowej. Osiedle Lawendowe to doskonała propozycja dla osób ceniących spokój i odpoczynek, przy równoczesnym zachowaniu niewielkiej odległości do infrastruktury miejskiej.Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów pomyśleliśmy również o przyznaniu możliwości modyfikacji układu ścianek działowych oraz instalacji wewnętrznych. Pomoże to Państwu dopasować układ lokalu do swoich indywidualnych potrzeb, zaś sam projekt można dostosować na etapie budowy.

  Osiedle Lawendowe

  od 4 475 zł/m2
  ul. Lawendowy Zakątek , Łoziska, piaseczyński(3.1 km od Warszawy)
  B&B System
 • Nasze Miasteczko II
  Oferta archiwalna
  Urok willowej zabudowyNasze Miasteczko II to wspaniała oferta dla osób ceniących wysoką jakość oraz ciekawą architekturę. Urocze apartamenty w zabudowie willowej nadają tej inwestycji wyjątkowy charakter, którego nie da się porównać z mieszkaniem w chociażby najnowocześniejszych blokach. Przestrzeń, mnóstwo zieleni – większość mieszkańców ma do dyspozycji własne ogrody – wszyscy zaś mogą korzystać z pięknie zagospodarowanych terenów wspólnych z placem zabaw oraz mini parkiem z miejscem do grillowania. Wszystko to położone na terenie zamkniętego osiedla z bramą wjazdową na pilota oraz wideodomofonem daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju, które tak bardzo potrzebne są we współczesnym świecie. Duży wybór dostępnych powierzchni od 67 do 132 metrów kwadratowych jest dodatkowym atutem.Dołącz do grona zadowolonych Klientów Rozwiązania architektoniczne oraz funkcjonalne osiedla stanowią kontynuację zrealizowanego już projektu Nasze Miasteczko, który cieszył się olbrzymim zainteresowaniem i był bardzo pozytywnie oceniany przez naszych Klientów. Uznaliśmy, że dalsze doskonalenie sprawdzonych projektów jest najlepszym sposobem na stworzenie unikatowej oferty. Z dumą możemy stwierdzić, iż dzięki tym wysiłkom udało nam się stworzyć domy i apartamenty bardzo funkcjonalne wewnątrz, charakteryzujące się ciekawą  architekturą. Dokładamy starań, aby przyszli mieszkańcy tego osiedla byli z niego dumni.Solidność i energooszczędnośćWysokiej jakości cegła ceramiczna jako podstawowy materiał budowlany, estetyczne dachy, nowoczesne okna oraz piękne elementy drewniane i kamienne na elewacjach to wyróżnik tej inwestycji. Budujemy solidnie ale także energooszczędnie – ponadnormatywne ocieplenie ścian gwarantuje spore oszczędności, co nie jest bez znaczenia przy stale rosnących cenach nośników energii.

  Nasze Miasteczko II

  ul. Kielecka , Lesznowola, piaseczyński(1.8 km od Warszawy)
  Novisa Development Sp. z o.o.
 • Kwiaty Polskie
  Oferta archiwalna
  „Kwiaty Polskie” to kompleks mieszkaniowy o spokojnej i harmonijnej architekturze, położony w Piasecznie przy ul. PAWIEJ.Inwestycja składa się z czterech budynków o wysokości sześciu pięter. Windy zapewniają komunikację od poziomu garażu do ostatniego piętra. Na jednym piętrze bloku znajduje się siedem lokali mieszkalnych, z czego cztery mieszkania usytuowane są w części korytarza oddzielonego od pozostałych mieszkań klatką schodową.Termin ukończenia inwestycji to przełom 2009/2010 r. budynki posiadają prawomocne decyzje o oddaniu do użytkowania.Wszystkie mieszkania posiadają balkony. Przy mieszkaniach na parterze zaprojektowano duże tarasy dostępne tylko dla mieszkańców parteru. Takim mieszkaniom z tarasem ok 100 m2 z powodzeniem możemy nadać status apartamentu. Każde mieszkanie posiada miejsce garażowe pod budnkiem.Zadbaliśmy również o miejsca parkingowe dla gości odwiedzających naszych mieszkańców. Na terenie osiedla znajduje się 27 ogólnodostępnych miejsc parkingowych.Projekt osiedla uwzględnia również potrzeby najmłodszych mieszkańców oraz ich opiekunów. W centralnej części osiedla znajduje się ogrodzony bezpieczny plac zabaw. Wokół budynku przy ul. Pawiej 8 zaprojektowano alejkę, która idealnie nadaje sie na spacery z wózkiem.Na osiedlu zaprojektowano dużo terenów zielonych, które sprawiają iż krajobraz wokół budynków jest bardziej przyjazny i zachęca do spacerów.Oferujemy lokale mieszkalne, które spełniają oczekiwania i realne możliwości klientów:• Funkcjonalne rozkłady mieszkań• Wysoka jakość wykonania• Miejsca postojowe w garażu pod budynkamiNasze lokale mieszkalne posiadają widne kuchnie oraz wygodne przestronne garderoby. Pomysł na garderoby w mieszkaniach popularnych zaczerpnięty został z zabudowy apartamentowej. To właśnie w apartamentach podział powierzchni dokonywany jest na zasadzie podziału na część sypialną (intymną) oraz część użytkową, mieszkalną dzienną.Na każdej kondygnacji bloku znajdują się również trzy komórki lokatorskie o powierzchni ponad 4 m2 każda. Jest to suche, zamknięte pomieszczenie przeznaczone na składowanie np. rowerów, narzędzi, niepotrzebnych mebli.W naszych budynkach nie ma lokali użytkowych. W celu poprawy jakości zamieszkania, w budynkach zaprojektowaliśmy wyłącznie lokale mieszkalne.W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się sklepy, przedszkola, szkoły oraz kościół.

  Kwiaty Polskie

  ul. Pawia 6 , Piaseczno(2.7 km od Warszawy)
  AS Bud-Prof

Informacje o Starej Iwicznej

W Starej Iwicznej dostępnych jest 75 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Starej Iwicznej mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 42 do 64 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (43 mieszkania).
 • 3-pokojowe (19 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Starej Iwicznej nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Starej Iwicznej kosztuje 408 247 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Starej Iwicznej

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: