Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Mikołów

6 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 5 181 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Południowe
  4 kw. 2022
  Osiedle Południowe jest niewielkie i znajduje się na nim 5 budynków: zbliźniaczone domy Arek, dwa Michały oraz parterowy Kuba. Każdy z domów leży na niewielkiej działce, którą można zagospodarować według uznania. Domy Michał charakteryzują się klasyczną bryłą opartą na rzucie kwadratu, a urozmaiconą ryzalitami, w których znajdują się przedsionek i część jadalna strefy otwartej parteru. Całość przykryto wielospadowym dachem. Kuba to klasyczny parterowy dom przykryty kopertowym dachem, którego funkcja idealnie nadaje się dla rodziny 2+2. Arek to nowa propozycja w ofercie naszej firmy - dom parterowy z poddaszem użytkowym. W zamyśle projektantów jest to domostwo przeznaczone dla inwestorów dysponujących mniej zasobnym portfelem, ale ceniącym wygodę oraz nowoczesne wzornictwo. Bryła oparta na rzucie prostokąta została przykryta dwuspadowym dachem prostopadłym do drogi dojazdowej. Budynki zbliźniaczono ścianą garażu.Osiedle Południowe idealnie spełnia wymagania aktywnej rodziny, ceniącej sobie spokój podmiejskiego osiedla.

  Osiedle Południowe

  ul. Wodociągowa , Mikołów(2.7 km od centrum)
  Dom dla Kazdego
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Apartamenty Pszczyńska 86
  Oferta archiwalna
  Inwestycja klasy premium w centrum Mikołowa. Apartamenty oferowane w stanie deweloperskim.Ponad 110 mkw doskonale zaprojektowanej powierzchni użytkowej.Spektakularny salon z jadalnią o wysokości do 6 metrów.3 przestronne i wysokie sypialnie - dwie o powierzchni 12,7 mkw oraz sypialnia główna 17,6 mkw.Wysokość do 3,5 metra.2 stanowiska garażowe dla każdego z domów.Intymna przestrzeń tarasowa na piętrze.4 pomieszczenia gospodarcze w każdym mieszkaniu.Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła i filtrami antysmogowymi.Całodobowa wymiana świeżego powietrza w domu.3 szybowa stolarka aluminiowa, zainstalowana z użyciem technologii ciepłego montażu.Ciepłe parapety systemowe Aluprof - XPS 400. Ultra ciepłe wkłady szybowe o przenikalności 0,6.Wodne ogrzewanie podłogowe.Dwufunkcyjny piec gazowy, kondensacyjny firmy Vaillant.Rozszerzony pakiet elektryczny zawierający m.in. instalację umożliwiającą montaż elektrycznych żaluzji fasadowych oraz klimatyzacji.Przestrzeń parkowa dla mieszkańców.Osiedle zamknięte, monitorowane.Innowacyjna bryła budynków oparta o zasadę kompresji dekompresji.Jedyny w Polsce specjalnie zaprojektowany dach o przesuniętej osi.Membrany EPDM na powierzchniach płaskich.Elementy bryły budynku wykończone naturalnym modrzewiem syberyjskim.Bezramowe balustrady szklane.Kameralny charakter.Najlepsza lokalizacja w Mikołowie.Termin oddania do użytkowania - 06.2021.Szeroka oferta indywidualizacji rozwiązań architektonicznych oraz instalatorskich.Zapraszamy do umówienia wizyty na terenie inwestycji i w biurze sprzedaży.

  Apartamenty Pszczyńska 86

  od 4 900 zł/m2
  ul. Pszczyńska 86 , Mikołów(2.4 km od centrum)
  Monolit Development
 • Murapol Osiedle Storczyków
  Oferta archiwalna
  Murapol Osiedle Storczyków w Mikołowie to idealna propozycja dla osób chcących zamieszkać w zielonej części miasta, blisko galerii handlowej i tylko 20 minut od Katowic.W ofercie szeroki wybór mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach.Planowane daty oddania do użytku:budynek 2 - oddany do użytku,budynek 1 - oddany do użytkuMurapol Osiedle Storczyków to nowoczesna inwestycja powstająca w otoczeniu lasu i terenów zielonych. Łatwy dojazd do centrum, doskonałe skomunikowanie z miastami aglomeracji śląskiej oraz bogata infrastruktura w sąsiedztwie sprawiają, że ta lokalizacja jest dziś niezwykle popularna wśród osób szukających nowego mieszkania na Śląsku i ceniących aktywny tryb życia oraz codzienną wygodę.Dlaczego warto?• Za sprawą przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkańcy zyskują pewność, że wprowadzą się do przestronnych i słonecznych mieszkań, w szerokim wyborze metraży (kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe).• Dla zmotoryzowanych mieszkańców zaprojektowano wiele miejsc postojowych tuż przy budynkach.• Mieszkania na parterze będą posiadać tarasy, natomiast na wyższych piętrach – balkony.• Sprawną komunikację wewnątrz budynków zapewnią ciche windy.• Światłowód z szybkim internetem gwarantuje dostęp do multimedialnej rozrywki.Co jeszcze zyskujesz?• Opcja Murapol Appartme – to bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki. Steruj swoim mieszkaniem – ogrzewaniem, zaworami wody, oświetleniem, roletami wewnętrznymi, zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego lub jeśli to dla Ciebie wygodniejsze także lokalnie przy pomocy funkcji hotelowej i spraw, by Twój dom stał się „smart”.• Pakiet antysmogowy – to codzienna ochrona przed zanieczyszczeniami, smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami oraz innymi alergenami. System składa się z zaawansowanego technicznie układu filtrów, które powstrzymają nie tylko drobnoustroje, lecz również owady.Dostępne metrażeW ramach najnowszej oferty #Projekt1000 wprowadziliśmy w tej inwestycji do sprzedaży 114 nowoczesnych mieszkań w kolejnym budynku. Dla naszych klientów oznacza to większy wybór i możliwość znalezienia takiego mieszkania, które najlepiej odpowiada indywidualnym preferencjom. W ofercie znajdują się:• kawalerki o powierzchni od. 27 mkw.do 42 mkw.• mieszkania 2-pokojowe o powierzchni od 34 mkw. do 51 mkw.• mieszkania 3- oraz 4-pokojowe o zróżnicowanej powierzchni – od 52 mkw. do 64 mkw.

  Murapol Osiedle Storczyków

  ul. Storczyków , Mikołów(1.2 km od centrum)
  Murapol S.A.
 • Kamionkowe Wzgórze
  Oferta archiwalna
  Osiedle domów jednorodzinnych „Kamionkowe Wzgórze” stwarza idealne warunki do zamieszkania dla tych, którzy od własnego domu oczekują czegoś więcej.Niebanalna architektura, nowoczesne technologie oraz panoramiczna lokalizacja czynią je miejscem wyjątkowym.Lokalizacja osiedla zapewnia łatwy dojazd i bliskość instytucji niezbędnych do wygodnego, codziennego życia.Osiedle zostało zaprojektowane oraz wykonane przy zastosowaniu najnowszych technologii zapewniających jakość oraz komfort.Wyjątkowość osiedla to nowoczesna architektura łącząca tradycję i nowoczesność. Niewątpliwie olbrzymim atutem jest miejsce na zboczu góry Kamionka, która zapewnia bezpośrednią bliskość zespołu przyrodniczo-krajobrazowego "Wzgórze Kamionka" i zarazem bardzo dobrą infrastrukturą drogową i użytkową, tj. sklep, przystanek, szkoła, przedszkole. Od centrum miasta dzieli zaledwie 30 minut spaceru bądź 10 minutowa przejażdżka autem.Gotowe są 4 domy (2 bliźniaki). Dwa w stanie deweloperskim oraz dwa w stanie surowym zamkniętym z możliwością doprowadzenia do stanu deweloperskiego. Piąty, wolnostojący jest w trakcie budowy. Do powyższych cen należy doliczyć opłatę za udział w drodze w wysokości 31 000 zł, która jest płatna po zakończeniu inwestycji i wykonaniu drogi.Oferowane domy posiadają m.in.:- piwnicę z kotłownią i funkcją gospodarczą- garaż jednostanowiskowy- miejsca postojowe przy budynku.Cała inwestycja składa się z5 domów tj. 2 w zabudowie bliźniaczej i 1 wolnostojący.

  Kamionkowe Wzgórze

  od 3 726 zł/m2
  ul. Wiązowa , Mikołów(1.4 km od centrum)
  Pionier - Sieć Biur Nieruchomości
 • Jasna II etap
  Oferta archiwalna
  Osiedle składa się z 24 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o powierzchniach 88,21m2, 105,94m2 i 134,32m2. Powierzchnia użytkowa domów ( o pow. 88,21 i 105,94) może być powiekszona poprzez adaptację poddasza nieużytkowago - schody na poddasze są wykonane w ramach projektu. Największe domy posiadają garaże. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne w luźnej zabudowie, oraz rozległe tereny zielone. Centrum Mikołowa jest oddalone o ok. 1km. Blisko znajdują się duże centra handlowe branży ogólnej jak też specjalistycznej - budowlanej. Sieć szybkich dróg zapewnia bezkolizyjny dojazd do Katowic jak też miejscowości w kierunku Wisły czy też Gliwic. Ceny domów kształtują się od 3492 do 3985zł/m2 (w przypadku domów skrajnie położonych w szeregu).Oferujemy miłą profesjonalną obsługę, pomoc w uzyskaniu kredytów.

  Jasna II etap

  od 3 600 zł/m2
  u. Jasna , Mikołów(0.9 km od centrum)
  Dombud S.A.
 • Jasna
  Oferta archiwalna
  Osiedle składa się z 24 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej o powierzchni 88,21m2 i 105,94m2. Powierzchnia użytkowa domów może być powiększona poprzez adaptację poddasza nieużytkowego - schody na poddasze są wykonane w ramach projektu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne w luźnej zabudowie, oraz rozległe tereny zielone. Centrum Mikołowa jest oddalone o ok. 1km. Blisko znajdują się duże centra handlowe branży ogólnej jak też specjalistycznej - budowlanej. Sieć szybkich dróg zapewnia bezkolizyjny dojazd do Katowic jak też miejscowości w kierunku Wisły czy też Gliwic. Ceny domów kształtują się od 3690 do 4033zł/m2 (w przypadku domów skrajnie , w szeregu, położonych gdzie działki są większe). Oferujemy miłą profesjonalną obsługę, pomoc w uzyskaniu kredytów.

  Jasna

  ul. Jasna , Mikołów(0.6 km od centrum)
  Dombud S.A.
 • Apartamenty w Mikołowie
  Oferta archiwalna

  Apartamenty w Mikołowie

  od 3 732 zł/m2
  ul. Gliwicka , Mikołów(2 km od centrum)
  Domb S.A.
 • Jasna Residence
  Oferta archiwalna
  Jasna Residence to kompleks 2 szeregów po 6 i 7 domów jednorodzinnych.Osiedle znajduje się w wyjątkowo spokojnej dzielnicy Mikołowa - Reta, przy ulicy Jasnej.Liczne drogi dojazdowe zapewniają mieszkańcom doskonałe połączenie zarówno z Katowicami jaki centrum miasta Mikołowa oraz z okolicznymi miastami.Osiedle umiejscowione jest na wzgórzu, ze spadkiem w stronę wschodnią. Od północy, południa orazwschodu graniczy z terenami zabudowy jednorodzinnej.Kompleks Jasna Residence zaprojektowano z myślą o osobach, które od swojego wymarzonego domuoczekują nie tylko funkcjonalności, ale także wygody i przestrzeni.Kolorystyka osiedla to biel, grafit i szarość .Wszystkie obiekty wchodzące w skład inwestycji są spójne architektonicznie i zostały wykonane z dbałościąo każdy detal, z najwyższej jakości materiałów.Budynki są niepodpiwniczone, piętrowe. W każdym z budynków jest poddasze gospodarcze, garaż, który jednak może zostaćzaadaptowany na pokój, gabinet bądź inne pomieszczenie.Powierzchnia użytkowa każdego z domów to 126 m2. Na parterze przewidziano pokój dzienny, kuchnię,wiatrołap, korytarz, łazienkę i garaż, natomiast na piętrze cztery pokoje, łazienkę oraz pomieszczeniegospodarcze. Powierzchnia użytkowa piętra to 63 m2.Jasna Residence to budynki wybudowane metodą tradycyjną z pustaków ceramicznych grubości 25 cm zzachowaniem wszelkie wymaganych norm akustycznych, ocieplone termoizolacyjnym styropianem grubości17 cm.Stropy budynków wykonane zostały z monolitycznych płyt betonowych typu filigran. Schody są betonowe,prefabrykowane.Dach dwuspadowy, ocieplony wełną mineralną, pokryty jest dachówką Braas typu celtyckego wykonanąw technologii Lumino w kolorze antracyt.Balustrady balkonów wykonane ze stali nierdzewnej, malowanej proszkowo w kolorze grafitowym.Budynki otynkowane są jasno – szarym tynkiem, a cokół oraz wstawki pod oknami obłożone płytkamiklinkierowymi w kolorze antracytowym.Wysokiej jakości stolarka okienna na profilu Brugmann, wykonana z PVC w kolorze antracyt, trzyszybowa.Pięciokomorowy system zapewnia ochronę cieplną na najwyższym poziomie. Przenikalność U(w/m2K):1,0.W budynkach zamontowano ocieplane bramy garażowe firmy Wiśniowski o gładkim panelu i strukturzeSilkline w kolorze antracytowym.Stolarka drzwiowa również w kolorze antracyt firmy Delta o grubości skrzydła 56 mm. Dla pełnegobezpieczeństwa zastosowano dwa zamki trzy ryglowe , trzy zawiasy oraz trzy bolce antywyważeniowe.Każdy z budynków wyposażony jest w indywidualny system ogrzewania gazowego.Ponadto w standardzie wykończenia wnętrza budynków są rozprowadzone wszystkie instalacje (elektryczna,gazowa, wodno – kanalizacyjna), grzejniki, otynkowane ściany oraz wykonana wylewka na podłogach.Teren osiedla jest ogrodzony, co zapewni dodatkowe bezpieczeństwo jego mieszkańcom.Ogrodzenie z automatyczną, otwieraną za pomocą pilota bramę wjazdowa oraz furtką .Droga wewnątrzosiedlowa, chodniki, podejścia oraz podjazdy wykonane z kostki brukowej w kolorze szarym,wpisują się w pełni w kolorystykę i elegancki wygląd osiedla.Jasna Residence powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach, dla których estetyka zewnętrznajest równie ważna, co wykończenie wewnątrz.ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI INWESTYCJAMI

  Jasna Residence

  ul. Jasna , Mikołów(0.7 km od centrum)
  Avill
 • Osiedle Sielanka - Mikołów
  Oferta archiwalna
  Zbudowane tu domy oferują o wiele więcej niż powszechne standardy, zawierają rozwiązania godne XXI wieku. Wielkość naszego projektu pozwala zaoferować Państwu niespotykane gdzie indziej rozwiązania. Zadbaliśmy o wszystkie detale zaprojektowanego osiedla, w trosce o jego przyszłych mieszkańców. Byli dla nas ważni zarówno piesi, jak i kierowcy, dorośli i dzieci. Wszystko po to, by stworzyć z "OSIEDLA SIELANKA" komfortowe miejsce do życia.Bezpieczeństwo mieszkańców od początku było istotnym elementem naszego projektu. W ramach inwestycji powstają nie tylko budynki mieszkalne. Zrealizowana jest infrastruktura - drogi dojazdowe, podjazdy, chodniki, ścieżki rowerowe, które tworzą rozwiązania umożliwiające bezproblemowe korzystanie z przestrzeni osiedla. Organizacja ruchu została przygotowana tak, aby przed domami spokojnie przejeżdżało jak najmniej samochodów, a ich ruch był bezkolizyjny. Stąd wiele dróg jednokierunkowych z dużą ilością miejsc postojowych. Chodniki na głównej drodze, oddzielone pasem zieleni od jezdni, i ścieżki rowerowe są przejawem dbałości o pieszych i rowerzystów, zapewniając im codzienne bezpieczeństwo.Cała przestrzeń "OSIEDLA SIELANKA" powstawała z założeniem, że jest to otwarte osiedle. "Secure by design" – "Bezpieczeństwo przez projekt" to program, którego naczelnym celem jest odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni jeszcze w fazie projektu tak, aby była przestrzenią bezpieczną. Koncepcja bezpiecznych osiedli, powstała w latach '90, w których nie bramy, szlabany i strażnicy, a odpowiednie ukształtowanie przestrzeni osiedla i małej architektury daje faktyczne bezpieczeństwo mieszkańcom. Brak miejsc "bezpańskich", nie widocznych dla mieszkańców domów, żadnych anonimowych parkingów dla gości, niskie ogrodzenia nie zasłaniające widoku itp. rozwiązania to podstawy projektów, których efektem jest spokój mieszkańców.Przyjazna mieszkańcom infrastruktura to również efekt zastosowania nowoczesnych, solidnych rozwiązań technicznych, wykorzystanych przy budowie sieci wodociągowej, gazowej, elektrycznej, instalacji sanitarnej, deszczowej i tele-informatycznej."OSIEDLE SIELANKA" to również przemyślany sposób lokalizacji ustawienia domów i ich ogrodów, które tworzą zwarte, zielone kompleksy, niskie, dyskretne ogrodzenia, nie zamykające spacerującym przestrzeni, nie wywołujące uczucia klaustrofobii, "więziennego wybiegu".Właśnie taka całość daje przestrzeń i wolność. Ten sposób myślenia, o przestrzeni "OSIEDLA SIELANKA" czyni z niego miejsce do którego wraca się z prawdziwą przyjemnością.

  Osiedle Sielanka - Mikołów

  od 3 863 zł/m2
  ul. Śmiłowicka , Mikołów(2.7 km od centrum)
  II-Inwestycje CL S.A.
 • Prima Dom
  Oferta archiwalna
  Nowa inwestycja przy ul. Fabrycznej w Mikołowie, to inwestycja zaprojektowana dla Ciebie.Nowoczesny projekt zwraca na siebie uwagę elegancką prostotą, połączoną z dobrzezaprojektowanymi mieszkaniami. W budynku znajduje się 21 mieszkań z przynależnymi komórkamilokatorskim na korytarzach. Wszystkie mieszkania posiadają balkony. Mieszkania na parterze mająprzynależne ogródki. Budynek budowany systemem tradycyjnym. Mieszkania będą oddawane wstanie deweloperskim do indywidualnego wykończenia.Rozpoczęcie inwestycji: I kwartał 2015r.Zakończenie inwestycji: I kwartał 2016r.

  Prima Dom

  od 4 000 zł/m2
  ul. Fabryczna , Mikołów(1.5 km od centrum)
  P.B.O. Trojan Sp. z o.o.
 • Osiedle Nowe Horyzonty
  Oferta archiwalna
  Osiedle mieszkaniowe Nowe Horyzonty w Mikołowie składa się z sześciu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.Inwestycja obejmuje budowę sześciu segmentów o powierzchni 159m2 każdy, wybudowane w technologii tradycyjnej. Budynki charakteryzują się funkcjonalną prostotą połączoną z nowoczesnym detalem architektonicznym.Docelowo powstaną domy parterowe z poddaszem użytkowym pokryte dachem dwuspadowym symetrycznym o prostej formie architektonicznej. Każdy segment posiada garaż, miejsce parkingowe przed budynkiem, dodatkowo taras z ogrodem oraz przestronny balkon.W ramach zagospodarowania przynależnej do segmentu działki zapewniamy ogrodzenie, podjazdy i chodniki z kostki brukowej.Gwarantujemy zastosowanie materiałów wysokiej jakości i najwyższą rzetelność wykonania. Oferujemy profesjonalne doradztwo i usługi w zakresie projektowania i wykończenia wnętrz na korzystnych warunkach we współpracy z naszym projektantem wnętrz.Termin zakończenia budowy : październik 2015 r.

  Osiedle Nowe Horyzonty

  od 2 925 zł/m2
  ul. Wieczorka , Mikołów(2.4 km od centrum)
  Nowy Dom Realizacje
 • Magiczny Dom
  Oferta archiwalna
  Przedstawiamy naszą kolejną inwestycję mieszkaniową – „Magiczny Dom”. Inwestycja jest położona w samym centrum Mikołowa, przy ul. Pszczyńskiej.„Magiczny Dom” to czterokondygnacyjny, kameralny budynek wielorodzinny z windą i garażami podziemnymi. Znajduje się w nim 40 mieszkań o funkcjonalnych rozkładach i zróżnicowanych metrażach (od 56 m2do 93 m2).Dajemy również szansę wpływać bezpośrednio na kształt Państwa nowego mieszkania, starając się zrealizować pomysły klienta na rozkład i funkcje mieszkania według jego życzenia.

  Magiczny Dom

  ul. Pszczyńska 13 , Mikołów(1.5 km od centrum)
  P.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Informacje o Mikołowie

W Mikołowie dostępnych jest 6 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

W Mikołowie nie znajdziemy w ofercie sprzedaży nowych mieszkań.

Wśród inwestycji deweloperskich w Mikołowie dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 109 do 171 m².

Najtańszy nowy dom kupimy za 704 265 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Mikołowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: