Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Łaziska Górne

6 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Południowe
  4 kw. 2022
  Osiedle Południowe jest niewielkie i znajduje się na nim 5 budynków: zbliźniaczone domy Arek, dwa Michały oraz parterowy Kuba. Każdy z domów leży na niewielkiej działce, którą można zagospodarować według uznania. Domy Michał charakteryzują się klasyczną bryłą opartą na rzucie kwadratu, a urozmaiconą ryzalitami, w których znajdują się przedsionek i część jadalna strefy otwartej parteru. Całość przykryto wielospadowym dachem. Kuba to klasyczny parterowy dom przykryty kopertowym dachem, którego funkcja idealnie nadaje się dla rodziny 2+2. Arek to nowa propozycja w ofercie naszej firmy - dom parterowy z poddaszem użytkowym. W zamyśle projektantów jest to domostwo przeznaczone dla inwestorów dysponujących mniej zasobnym portfelem, ale ceniącym wygodę oraz nowoczesne wzornictwo. Bryła oparta na rzucie prostokąta została przykryta dwuspadowym dachem prostopadłym do drogi dojazdowej. Budynki zbliźniaczono ścianą garażu.Osiedle Południowe idealnie spełnia wymagania aktywnej rodziny, ceniącej sobie spokój podmiejskiego osiedla.

  Osiedle Południowe

  ul. Wodociągowa , Mikołów(2.7 km od centrum)
  Dom dla Kazdego
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle domów jednorodzinnych
  Oferta archiwalna
  Budowane osiedle rozciąga się w uroczym miejscu, pod lasem, na obrzeżach miasta Łaziska Górne - pogranicze Mikołowa. Bliskość centrum miasta zapewnia dostęp do szkół, sklepów, ośrodków zdrowia oraz dworca kolejowego – co ma szczególne znaczenie dla młodzieży uczącej się poza Łaziskami G.. W pobliżu znajduje się Ośrodek Sportu i Rekreacji z boiskami, kręgielnią, kortami i basenem..Położenie zapewnia także dogodny i szybki wyjazd, na trasę szybkiego ruchu co umożliwia sprawne poruszanie się w kierunku Wisły, Katowic oraz Tychów i Gliwic. Obecnie realizowany jest II etap inwestycji. W etapie tym stawiane są domy o powierzchni użytkowej 90,92m2 oraz domy o powierzchni 111,78m2 , 134m2 w zabudowie szeregowej z garażami, 111,07m2 domy bliźniacze oraz wolnostojące o powierzchni 143m2, których zakończenie planuje się na grudzień 2013r. W standardzie deweloperskim domy są wyposażone we wszystkie instalacje z kotłem grzewczym i grzejnikami włącznie, ściany o doskonałej izolacji - warstwowe docieplane styropianem, dach z dachówki, okna pcv z roletami na zewnątrz, drzwi antywłamaniowe. Ceny domów zawierają się w granicach od 3402do 3599zł/m2 brutto z gruntem. W cenie zawierają się również drogi parkingi i chodniki. Oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytu, miłą i profesjonalną obsługę.Bezpieczna transakcja- zwracamy wpłacony zadatek w przypadku gdy bank nie udzieli Ci kredytu.Lokalizacja:Dojazd:- dojazd do obwodnicy Mikołów-Katowice – 400 m- dojazd do: Katowice-10 km, Ruda Śląska – 10 km, Tychów -14 km,- dojazd do Autostrady A1- 16 kmKomunikacja miejska- Dworzec PKP -1,3 km (Tychy – Łaziska-Mikołów- Katowice)- linia autobusowa 29 - (Łaziska -Mikołów-Katowice) 400 mRekreacja i wypoczynek- Inwestycja zlokalizowana jest bezpośrednio przy terenach leśnych.- Ośrodek Rekreacyjno-sportowy Żabka – 1,3 km- Śląski Ogród Botaniczny - 3,9 km- Muzeum Energetyki - 6 kmEdukacja- Przedszkole Miejskie nr 38 - 2,4km- punkt przedszkolny - 450 m- przedszkole nr 5 - 2 km- szkoła podstawowa nr 1 -2 km- Zespół Szkół Technicznych w Mikołowie 3,6 kmCentraHandlowe- Biedronka 1,3 km- Auchan 4,8 km

  Osiedle domów jednorodzinnych

  Zacisze , Łaziska Górne(1.6 km od Mikołowa)
  Dombud S.A.

Informacje o Łaziskach Górnych

W Łaziskach Górnych dostępnych jest 6 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

W Łaziskach Górnych nie znajdziemy w ofercie sprzedaży nowych mieszkań.

Wśród inwestycji deweloperskich w Łaziskach Górnych dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 109 do 171 m².

Najtańszy nowy dom kupimy za 704 265 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Łaziskach Górnych

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: