Willa Park

Zalety domu, komfort apartamentu.

Mieszkania na sprzedaż ul. Cynamonowa, oferowane bezpośrednio przez ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.

Gdynia, Dąbrowa, ul. Cynamonowa

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 230 ofert w najbliższej okolicy!

Willa Park

8 zdjęć

Willa Park
Willa Park
Willa Park
Willa Park

Najbliższe inwestycje

 • Wiczlino-Ogród

  Wiczlino-Ogród

  Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

  Mieszkanie Chwarzno-Wiczlino, Gdynia
  ul. Wiczlińska
  8.2 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 55-90 m2
  • Mieszkań: 14
  • Pokoje: 3-4
 • Sokółka Zielenisz

  Sokółka Zielenisz

  Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

  Mieszkanie Chwarzno-Wiczlino, Gdynia
  ul. Staniszewskiego
  6.9 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 61-94 m2
  • Mieszkań: 31
  • Pokoje: 1-4

Opis Inwestycji

Willa Park logo

Willa Park to wyjątkowy projekt, który łączy zalety wynikające z posiadania domu z wygodą i bezpieczeństwem zarezerwowanym dla apartamentów.

W każdym z kameralnych domów typu „willa miejska” zaprojektowaliśmy cztery apartamenty. Projekty apartamentów odznaczają się najwyższą jakością przestrzeni mieszkalnej porównywalnej tylko z komfortem domu jednorodzinnego.

Osobom, które marzyły o własnym ogrodzie pod oknem, oferujemy szeroki wybór apartamentów na parterze. Ogród będzie przedłużeniem salonu, miejscem na rodzinne spotkanie przy śniadaniu lub obiad z przyjaciółmi, a dla dzieci bezpiecznym miejscem zabawy na świeżym powietrzu.

Starannie zaprojektowane tereny rekreacyjne z centralnie położonym prywatnym parkiem oraz specjalnie zaprojektowane osie widokowe stworzą przestrzenne poczucie ładu i harmonii.

Atutem inwestycji są przestronne apartamenty na poddaszu o ponadnormatywnej wysokości z nastrojowym kominkiem w salonie i dużymi balkonami lub tarasami.

Apartamentowy charakter inwestycji zainicjował wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań funkcjonalnych - wydzielenie strefy prywatnej gospodarzy "master bedroom”, która obejmuje sypialnię z garderobą i łazienką.

W wytypowanych domach zwiększyliśmy komfort i wygodę poprzez zastosowanie wind osobowych, które będą komunikowały poziom hal garażowych z częścią apartamentową. W pozostałych domach dla majsterkowiczów zaprojektowaliśmy indywidualne garaże. Zapewniliśmy usługę konsjerż, który na zamówienie klienta zajmie się m.in. pielęgnacją ogrodu, drobnymi naprawami.

Inwestycja Willa Park znajduje się na Dąbrowie, ul. Cynamonowa (7.7 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.

Inwestycja Willa Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań znajdujących się w 12 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Willa Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 450 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Wysokiej klasy architektura domów wydaje się lekka i transparentna dzięki starannej kompozycji brył i fasad oraz zastosowaniu przeszklonych balustrad tarasów i balkonów. Wprowadziliśmy charakterystyczne dla domów jednorodzinnych nowoczesne rozwiązania funkcjonale, prywatną strefę gospodarzy, "master bedroom", sypialnie połączone z garderobą i łazienką. Wysoki poziom wykonania, staranność i fachowość zapewnia Generalny Wykonawca - Allcon Budownictwo. Oferujemy również sprawnie funkcjonujący systemem gwarancyjny, doświadczenie w stosowaniu nowoczesnych technologii, rzetelność i terminowość podczas procesu realizacji.
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Występują hale garażowe podziemne i garaże indywidualne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Wśród malowniczych stawów i w pobliżu lasu powstanie Willa Park, która nazwę zawdzięcza zieleni parkowej stanowiącej atrakcyjną oprawę inwestycji. Inwestycja Willa Park to zespół „willi miejskich”, które spełniają wszystkie kryteria korzystnej lokalizacji: jest usytuowana w pobliżu centrum Gdyni z łatwym dostępem do miejskiej infrastruktury i w atrakcyjnym sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Dąbrowa jest dzielnicą średniej wielkości: zajmuje 5,32 metra kwadratowego. Mieszka tutaj około 14 600 osób, a gęstość zaludnienia wynosi około 2750 osób na kilometr kwadratowy. Dąbrowa to typowa dzielnica mieszkaniowa. Dopiero w latach 90. ubiegłego wieku zaczęło w niej powstawać więcej budynków. Dziś są to przede wszystkim kilkupiętrowe bloki, szeregowce oraz mniejsze domy jednorodzinne. Największym sklepem w tej części miasta jest hipermarket Tesco. Dużą powierzchnię zajmują tereny rekreacyjne: lasy i małe zbiorniki wodne. Mieszkańcy chętnie spacerują po Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, który otacza dzielnicę. Na górze Donas, leżącej w paśmie Wzgórz Chwaszczyńskich, znajdują się taras widokowy oraz najwyższy maszt antenowy w województwie pomorskim.

Komunikacja

Po Dąbrowie jeżdżą autobusy i trolejbusy. Dojazd z przystanku Dąbrowa Tesco do przystanku Gdynia Dworzec Główny PKP trwa od 28 do 32 minut. Zmotoryzowanym mieszkańcom Dąbrowy sprawne połączenie z resztą trójmiasta zapewnia bliskie sąsiedztwo obwodnicy trójmiejskiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Willa Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dąbrowa Miętowa.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Poziomka, w odległości 340 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 19.04.2016
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: