Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Zator - Zabudowa szeregowa
  Oferta archiwalna
  Oferujemy nowe mieszkania w Zatorze wyróżniające się na lokalnym rynku nieruchomości solidnością wykończenia oraz konkurencyjnymi cenami.Dogodna lokalizacja obiektu,która znajduje się w odległości ok 50 km od dużych aglomeracji takich jak ; Katowice, Kraków, Bielsko- Biała oraz istniejąca infrastruktura gwarantują wysoki komfort mieszkania. W odległości 100 metrów od mieszkań znajduje się przedszkole, szkoła, ośrodek zdrowia, apteka oraz markety.Z pasją i zaangażowaniem realizuje inwestycje zarówno mieszkaniowe jak i komercyjne stosując wysokiej jakości materiały budowlane i wykończeniowe. Bongoinvest wykorzystuje nowoczesna myśl architektoniczną oddając do dyspozycji mieszkania i apartamenty w centrum Zatora w stanie developerskim lub pod klucz. W cenie zakupu mieszkań mają Państwo możliwość skorzystania z bezpłatnej usługi projektantki wnętrz.Przy zakupie mieszkań otrzymują Państwo prezent.

  Zator - Zabudowa szeregowa

  ul. Mickiewicza , Zator(8.5 km od Oświęcimia)
  BongoInvest
 • Zagrodowa
  Oferta archiwalna
  Osiedle domów w zabudowie bliźniaczej i bliźniaczej podwójnej zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Stare Stawy, z przeważającą niską zabudową. W pobliżu znajduje się przedszkole, apteka, minimarket i inne sklepy. Położenie inwestycji umożliwia dogodny dojazd do centrum miasta zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. W pobliżu również wyjazd na trasę Kraków – Tychy.Inwestycja obejmuje realizację budynku w zabudowie bliźniaczej, składającego się z dwóch mieszkań z odrębnymi wejściami o pow. 115,41 m2 każde.Budynek który Państwu oferujemy wykonany został w innowacyjnej technologi Porotherm DryFix, zaletami takiego wykonania są :- Maksymalna ochrona cieplna - ceramika poryzowana zyskała lepsze właściwości termoizolacyjne, znacznie przewyższające pod tym względem tradycyjną cegłę. Poryzacja umożliwia także tzw. oddychanie ścian – naturalną dyfuzję pary wodnej na zewnątrz budynku. Idealne wyprofilowanie w połączeniu z nowatorską zaprawą pozwala na wykonanie niemal jednorodnej, całkowicie ceramicznej ściany, w której udział spoiwa łączącego pustaki jest ograniczony do absolutnego minimum. Przez wyeliminowanie mostków cieplnych powstających często na spoinach z zaprawy tradycyjnej, ściana w systemie Porotherm DRYFIX uzyskuje bardzo korzystny, niski współczynnik przenikania ciepła (współczynnik U od 0,23 W/m2K).- Duża wytrzymałość ściany - mur wykonany na zaprawie Porotherm DRYFIX błyskawicznie uzyskuje deklarowane parametry wytrzymałościowe; już po kilku godzinach może być obciążany- Estetyka ściany - czysty mur po wykonaniu, brak widocznych spoin, optymalny podkład pod tynkCechy, właściwości, przydatność i trwałość zaprawy potwierdzały niezależne instytucje. Instytut Technik Budowlanej nadał jej swoją Aprobatę Techniczną. Pod kątem bezpieczeństwa mieszkańców, certyfikował go również Państwowy Zakład Higieny. Porotherm DRYFIX otrzymał także oznaczenie CE, które wskazuje, że spełnia on wszystkie wymagania określone w Normach Europejskich.

  Zagrodowa

  ul. Zagrodowa , Oświęcim(1.6 km od centrum)
  Dombud S.A.

Informacje o powiecie oświęcimskim

W powiecie oświęcimskim dostępnych jest 211 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w powiecie oświęcimskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 27 do 119 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (19 mieszkań).
 • 2-pokojowe (74 mieszkania).
 • 3-pokojowe (74 mieszkania).
 • 4-pokojowe (42 mieszkania).
 • 5-pokojowe (2 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w powiecie oświęcimskim nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w powiecie oświęcimskim kosztuje 222 761 zł.

Aktualnie obowiązują 3 oferty promocyjne. Dostępne jest także 1 mieszkanie w ofercie last minute.

Pobliskie Lokalizacje

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: