DzwoNova

Trwa sprzedaż!

Mieszkania na sprzedaż ul. Dzwonowa, oferowane bezpośrednio przez

Yuniversal Development

Łódź, Górna, Ruda, ul. Dzwonowa 10

Ceny od: 8 300 zł/m2
DzwoNova

6 zdjęć

DzwoNova
DzwoNova
DzwoNova
DzwoNova

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

35 - 63/m2

Przedział pokoi

1 - 3

Kondygnacje

3

Budynki

3

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Łódź Pabianicka - 1450 m

Przystanek Tramwajowy - 810 m

Przystanek Autobusowy - 260 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

10 placówek edukacyjnych, 5 kawiarni i restauracji, 3 sklepy, 10 obiektów sportowych, 5 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada (4): wielkość 6,5-7,5 m2cena: 6000 zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (60 miejsc) w cenie 25 000 zł : zewnętrzne, możliwość zakupu więcej niż jednego miejsca postojowego

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 25 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 35 do 63 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 300 do 9 700 zł

Opis płatności:

harmonogram zgodny z postępem prac budowlanych

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji DzwoNova znajdują się 24 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

DzwoNova to kameralne, spokojne i nowoczesne osiedle, które Yuniversal Development buduje w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Łodzi: na Rudzie Pabianickiej przy ulicy Dzwonowej. Jego mieszkańcy cieszyć się będą bezpieczną, bo ogrodzoną, enklawą zieleni i spokoju – położoną jednak na tyle blisko ulicy Pabianickiej i al. Władysława Bartoszewskiego, że dotarcie stąd do centrum Łodzi zabierze im najwyżej kwadrans.

Osiedle doskonale wtopi się w urokliwe otoczenie, ponieważ będzie składało się z trzech, stosunkowo niskich budynków mieszkalnych o trzech kondygnacjach (parter plus dwa piętra). Jest to wyjątkowa lokalizacja, zwłaszcza dla osób, które pragną połączyć wygodne życie w nowoczesnych mieszkaniach z bezpośrednim sąsiedztwem terenów zielonych i miejsc do rekreacji. Nieopodal znajduje się Rudzka Góra z torem saneczkowym i wieloma trasami do spacerów, rzeka Olechówka, a obok osiedla działa otwarta siłownia „pod chmurką”.

Ruda Pabianicka to jedna z najspokojniejszych dzielnic Łodzi, z dominującą zabudową jednorodzinną, w większości należącą do prywatnych właścicieli. Jednocześnie bardzo blisko stąd do Portu Łódź, z jedynym w Łodzi wielkopowierzchniowym salonem meblowym IKEA. Mieszkańcy DzwoNovej spod domu dojadą tam autem dosłownie w pięć minut. Jeszcze mniej, bo max 2 minuty, jedzie się do sklepu „Biedronka”. Oprócz tego w bezpośrednim sąsiedztwie DzwoNovej znajduje się szkoła podstawowa, a podróż autem do przychodni zabiera zaledwie 3 minuty. Osiedle będzie dobrze skomunikowane z centrum – nieopodal, ulicami Demokratyczną i Starorudzką kursują autobusy MPK, w tym linia nocna.

W trzech budynkach osiedla DzwoNova znajdzie się 60 mieszkań liczących od 25 do 59 m2 – będą to nowoczesne, przestrzenne lokale jedno-, dwu- oraz trzypokojowe z balkonami. Do mieszkań doprowadzą sterylne, jasne i dobrze oświetlone korytarze, na ścianach których zaplanowano zdobienia z motywami odwołującymi się do otaczającej osiedle natury, nie zabraknie też umilających życie roślin. Warto dodać, że w każdej z klatek będzie winda.

Do każdego z 60. mieszkań przyporządkowane zostanie również jedno miejsce dla samochodu na parkingu zewnętrznym.

Całe osiedle będzie bezpieczne dla mieszkańców, otoczone zostanie ogrodzeniem z bramą wjazdową od ulicy Dzwonowej. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach DzwoNovej powstanie plac zabaw. Między blokami usytuowane zostaną dobrze oświetlone alejki z wieloma ławkami. Nie zapomniano o amatorach rowerów - będą mieli, gdzie zostawić swoje jednoślady ponieważ do ich użytku oddana zostanie wiata.

Inwestycja DzwoNova znajduje się na osiedlu Ruda, ul. Dzwonowa 10 (5.2 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Yuniversal Development.

Inwestycja DzwoNova została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji DzwoNova w sprzedaży jest 25 nowych mieszkań o powierzchni od 35 do 63 metrów kwadratowych , w cenie od 8 300 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Yuniversal Development przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (60 miejsc) w cenie 25 000 zł

W inwestycji znajdują się 4 komórki lokatorskie wielkość 6,5-7,5 m2cena: 6000 zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji DzwoNova?

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji DzwoNova mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1450 metrów od inwestycji DzwoNova znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Pabianicka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji DzwoNova znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji DzwoNova znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 125 w odległości 160 m, szkoła w odległości 180 m, Przedszkole Miejskie nr 86 w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji DzwoNova składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 550 m znajduje się Biedronka, w odległości 630 m znajduje się Selgros.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji DzwoNova w odległości 170 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 200 m znajduje się boisko / kort, w odległości 220 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 13.05.2022
Data aktualizacji: 30.11.2023
Yuniversal Development logo

Yuniversal Development

Adres biura sprzedaży:

ul. Dzwonowa 10, 93-419 Łódź

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: