DzwoNova

10 zdjęć

DzwoNova
DzwoNova
DzwoNova
DzwoNova

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji DzwoNova dostępnych jest 60 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (60)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Promocje

 • Promocja

  Rabat - 10 000 zł na wartości umowy oraz umowa deweloperska gratis

 • Przedsprzedaż

  Trwa przedsprzedaż!

  Więcej informacji w biurze sprzedaży.

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (4): wielkość 6,5-7,5 m2 cena: 6000 zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (60 miejsc) w cenie 25 000 zł: zewnętrzne, możliwość zakupu więcej niż jednego miejsca postojowego.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 60 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 26 do 59 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 000 do 9 500 zł.

Opis płatności:

harmonogram zgodny z postępem prac budowlanych.

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji DzwoNova znajdują się 52 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

DzwoNova to kameralne, spokojne i nowoczesne osiedle, które Yuniversal Development buduje w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Łodzi: na Rudzie Pabianickiej przy ulicy Dzwonowej. Jego mieszkańcy cieszyć się będą bezpieczną, bo ogrodzoną, enklawą zieleni i spokoju – położoną jednak na tyle blisko ulicy Pabianickiej i al. Władysława Bartoszewskiego, że dotarcie stąd do centrum Łodzi zabierze im najwyżej kwadrans.

Osiedle doskonale wtopi się w urokliwe otoczenie, ponieważ będzie składało się z trzech, stosunkowo niskich budynków mieszkalnych o trzech kondygnacjach (parter plus dwa piętra). Jest to wyjątkowa lokalizacja, zwłaszcza dla osób, które pragną połączyć wygodne życie w nowoczesnych mieszkaniach z bezpośrednim sąsiedztwem terenów zielonych i miejsc do rekreacji. Nieopodal znajduje się Rudzka Góra z torem saneczkowym i wieloma trasami do spacerów, rzeka Olechówka, a obok osiedla działa otwarta siłownia „pod chmurką”.

Ruda Pabianicka to jedna z najspokojniejszych dzielnic Łodzi, z dominującą zabudową jednorodzinną, w większości należącą do prywatnych właścicieli. Jednocześnie bardzo blisko stąd do Portu Łódź, z jedynym w Łodzi wielkopowierzchniowym salonem meblowym IKEA. Mieszkańcy DzwoNovej spod domu dojadą tam autem dosłownie w pięć minut. Jeszcze mniej, bo max 2 minuty, jedzie się do sklepu „Biedronka”. Oprócz tego w bezpośrednim sąsiedztwie DzwoNovej znajduje się szkoła podstawowa, a podróż autem do przychodni zabiera zaledwie 3 minuty. Osiedle będzie dobrze skomunikowane z centrum – nieopodal, ulicami Demokratyczną i Starorudzką kursują autobusy MPK, w tym linia nocna.

W trzech budynkach osiedla DzwoNova znajdzie się 60 mieszkań liczących od 25 do 59 m2 – będą to nowoczesne, przestrzenne lokale jedno-, dwu- oraz trzypokojowe z balkonami. Do mieszkań doprowadzą sterylne, jasne i dobrze oświetlone korytarze, na ścianach których zaplanowano zdobienia z motywami odwołującymi się do otaczającej osiedle natury, nie zabraknie też umilających życie roślin. Warto dodać, że w każdej z klatek będzie winda.

Do każdego z 60. mieszkań przyporządkowane zostanie również jedno miejsce dla samochodu na parkingu zewnętrznym.

Całe osiedle będzie bezpieczne dla mieszkańców, otoczone zostanie ogrodzeniem z bramą wjazdową od ulicy Dzwonowej. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach DzwoNovej powstanie plac zabaw. Między blokami usytuowane zostaną dobrze oświetlone alejki z wieloma ławkami. Nie zapomniano o amatorach rowerów - będą mieli, gdzie zostawić swoje jednoślady ponieważ do ich użytku oddana zostanie wiata.

Inwestycja DzwoNova znajduje się na osiedlu Ruda, ul. Dzwonowa 10 (5.2 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Yuniversal Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji DzwoNova w sprzedaży jest 60 nowych mieszkań o powierzchni od 26 do 59 metrów kwadratowych, w cenie od 7 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 26 do 37 m2 (5 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 37 do 59 m2 (47 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 55 do 59 m2 (8 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Yuniversal Development przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (60 miejsc) w cenie 25 000 zł

W inwestycji znajdują się 4 komórki lokatorskie wielkość 6,5-7,5 m2 cena: 6000 zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji DzwoNova?

Przyszli mieszkańcy inwestycji DzwoNova mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji DzwoNova znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Demokratyczna - Dzwonowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji DzwoNova znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji DzwoNova znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 125 w odległości 200 m, PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 86 w odległości 280 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji DzwoNova w odległości 220 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 480 m znajduje się Skocznia narciarska K 15, w odległości 540 m znajduje się Zjeżdżalnia grawitacyjna.

Data publikacji: 13.05.2022
Data aktualizacji: 05.10.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na osiedlu Ruda

Oferty na osiedlu Ruda

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: