Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Sienna 65

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sienna, oferowane bezpośrednio przez

Yareal Polska Sp. z o. o.

Warszawa, Wola, Mirów, ul. Sienna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 430 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Sienna 65Sienna 65

9 zdjęć

Sienna 65
Sienna 65
Sienna 65
Sienna 65

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Sienna 65 logo

Sienna 65 to nowoczesny, 10-piętrowy budynek. Doskonale wpisuje się w otoczenie, a jednocześnie wyróżnia elegancką architekturą. W parze z walorami estetycznymi konceptu idzie bezkompromisowa realizacja. Wykończona szlachetnymi materiałami fasada oraz drewniane okna współgrają z charakterem tego wyjątkowego projektu. Na ostatniej kondygnacji zaplanowano ogólnodostępny taras z widokiem na panoramę centrum Warszawy.

Mieszkańców i ich gości wita reprezentacyjne lobby z recepcją, prowadzące do starannie wykończonych części wspólnych i komfortowych apartamentów o zróżnicowanych powierzchniach - od jednopokojowych, ergonomicznych przestrzeni typu studio, po wygodne, czteropokojowe o powierzchni ponad 100 m2. Wszystkie jasne, funkcjonalne, posiadające balkony, na których zaprojektowano specjalne donice na zieleń.

Sienna 65 to miejsce czerpiące z miasta wszystko to, co inspirujące i życiodajne. Jednocześnie to miejsce zapewniające wygodę i bezpieczeństwo. Na Siennej 65 jesteś po prostu u siebie.

Inwestycja Sienna 65 znajduje się na Mirowie, ul. Sienna (1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Yareal Polska Sp. z o. o.

Inwestycja Sienna 65 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Sienna 65 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Yareal Polska Sp. z o. o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sienna 65?

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy II linii metra nie stanowi problemu. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sienna 65 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 288 metrów od inwestycji Sienna 65 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo ONZ.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sienna 65 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sienna 65 znajduje się 71 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 77 m, szkoła w odległości 135 m, XII Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w odległości 135 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sienna 65 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 149 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 167 m, Klinika Elite w odległości 211 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sienna 65 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 12 m znajduje się Żabka, w odległości 95 m znajduje się Delikatesy Nostalgia, w odległości 113 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sienna 65 w odległości 157 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 395 m znajduje się boisko / kort, w odległości 448 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 31.10.2018
Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023