Sienna 65
Oferta archiwalna
Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Yareal Polska Sp. z o. o.
Warszawa, Wola, Mirów, ul. Sienna
Warszawa, Wola, Mirów, ul. Sienna
Oferta archiwalna
Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.
Mamy dla Ciebie 327 ofert w najbliższej okolicy!
Podobne oferty w najbliższej okolicy
Prezentacja oferty archiwalnej
Sienna 65
Warszawa, Wola, Mirów, ul. Sienna
Udogodnienia Inwestycji
Standard i bezpieczeństwo
- recepcja
- winda
- Standard deweloperski
Przyroda w okolicy
- 9 parków w okolicy
- park
Szczegóły inwestycji
Realizacja inwestycji: | rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku |
|---|---|
Liczba budynków: | cała inwestycja składa się z 1 budynku |
Liczba kondygnacji: | budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne |
Liczba mieszkań: | cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych |
Wysokość pomieszczeń: | w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości |
Standard wykończenia | standard deweloperski |
Rodzaj własności: | informacja u dewelopera |
Powierzchnie dodatkowe: | nie przewidziano powierzchni dodatkowych |
Komórki lokatorskie: | nie przewidziano |
Miejsca postojowe: | w inwestycji przewidziano:
|
Przyroda: | w okolicy inwestycji znajduje się park |
Opis inwestycji
Sienna 65 to nowoczesny, 10-piętrowy budynek. Doskonale wpisuje się w otoczenie, a jednocześnie wyróżnia elegancką architekturą. W parze z walorami estetycznymi konceptu idzie bezkompromisowa realizacja. Wykończona szlachetnymi materiałami fasada oraz drewniane okna współgrają z charakterem tego wyjątkowego projektu. Na ostatniej kondygnacji zaplanowano ogólnodostępny taras z widokiem na panoramę centrum Warszawy.
Mieszkańców i ich gości wita reprezentacyjne lobby z recepcją, prowadzące do starannie wykończonych części wspólnych i komfortowych apartamentów o zróżnicowanych powierzchniach - od jednopokojowych, ergonomicznych przestrzeni typu studio, po wygodne, czteropokojowe o powierzchni ponad 100 m2. Wszystkie jasne, funkcjonalne, posiadające balkony, na których zaprojektowano specjalne donice na zieleń.
Sienna 65 to miejsce czerpiące z miasta wszystko to, co inspirujące i życiodajne. Jednocześnie to miejsce zapewniające wygodę i bezpieczeństwo. Na Siennej 65 jesteś po prostu u siebie.
Inwestycja Sienna 65 znajduje się na Mirowie, ul. Sienna (1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Yareal Polska Sp. z o. o.
Inwestycja Sienna 65 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku. Budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Aktualnie w inwestycji Sienna 65 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.
Dla przyszłych mieszkańców Sienna 65 deweloper przewidział:
- miejsca postojowe podziemne
Polecane Lokalizacje
Inwestycje w pobliżu na Mirowie
- Żelazna 54 (53 oferty)
- Apartamenty Grzybowska 11 (95 ofert)
- Srebrna 5 (30 ofert)
- Rezydencja Krochmalna 44 (1 oferta)
- Towarowa Square (115 ofert)
- 19. Dzielnica Etap V (24 oferty)
- Chronos etap II (10 ofert)
- Chronos (10 ofert)
- Wola Vert (29 ofert)
- NU2 Warszawa Wola (26 ofert)
- NU2 Warszawa Wola - apartamenty wykończone pod klucz (23 oferty)
- NU1 Warszawa Wola (1 oferta)





