Rezydencja Plac Kaszubski

Mieszkania na sprzedaż ul. Jana z Kolna, oferowane bezpośrednio przez Yareal Polska Sp. z o. o.

Gdynia, Śródmieście, ul. Jana z Kolna
Rezydencja Plac Kaszubski

2 zdjęcia

Rezydencja Plac Kaszubski

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Plac Kaszubski dostępnych jest 6 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Piętra
Filtruj listę

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Rekreacja

 • plac zabaw

Opis Inwestycji

Inwestycja Rezydencja Plac Kaszubski otrzymała ekologiczny certyfikat BREEAM Interim na poziomie Very Good.

To kameralny projekt gwarantujący komfort i poczucie bezpieczeństwa, miejsce, gdzie codzienność nabiera wyjątkowego charakteru. W budynku powstanie 38 lokali o powierzchni od 39m2 do 162m2. Wszystkie dysponują balkonem, zaś te mieszczące się na ostatnim piętrze posiadają rozległe, zapewniające prywatność tarasy. Ponadprzeciętna wysokość apartamentów (niemal 3 metry) i duże okna przekładają się na ich przestronność i jasność.

Do Rezydencji Plac Kaszubski wchodzimy od strony ulicy Jana z Kolna. Po przekroczeniu drzwi wejściowych ukazuje się elegancki hall. Do mieszkań docieramy windą bądź schodami. Na tyłach budynku znajduje się patio, które pozostaje do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Tę zaciszną, osłoniętą od ulicy przestrzeń w dużej części porasta zieleń. Wydzielono tu także plac zabaw.

Na parterze znajduje się pięć lokali usługowych. W jednym z nich planowana jest restauracja, w kolejnym może powstać kawiarnia.

Architekturę Rezydencji Plac Kaszubski cechuje elegancka, harmonijna forma. Jasna elewacja, duże, blisko siebie umiejscowione okna, zaokrąglony narożnik budynku oraz cofnięta ostatnia kondygnacja stanowią wyraźne nawiązanie do gdyńskiego modernizmu. Inspirację międzywojenną estetyką znajdziemy także wewnątrz – w klatkach schodowych z łukami, w przestrzeniach wspólnych wykończonych szlachetnymi materiałami inspirowanymi gdyńskimi tradycjami.

Inwestycja Rezydencja Plac Kaszubski znajduje się w Śródmieściu, ul. Jana z Kolna (0.8 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez Yareal Polska Sp. z o. o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 38 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Plac Kaszubski w sprzedaży jest 6 nowych mieszkań o powierzchni od 67 do 114 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 67 do 91 m2 (5 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni 114 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Yareal Polska Sp. z o. o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 38 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 297 do 302 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się morze

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 67 do 114 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rezydencja Plac Kaszubski powstaje po zachodniej stronie Placu Kaszubskiego, na rogu skrzyżowania z ulicą Jana z Kolna. Inwestycja znajduje się niecały kilometr od plaży miejskiej, w której sąsiedztwie znajdują się Park Rady Europy oraz Park im. Marii i Lecha Kaczyńskich. Zaledwie 5 km dzieli inwestycję od pięknego Rezerwatu Kępa Redłowska – można tam dotrzeć spacerem bulwarem wzdłuż morza. 2 km od Inwestycji znajduje się nowo wybudowany Park Centralny.

Gdynia Śródmieście to nietypowa dzielnica, bo niemal połowę zajmuje Morze Bałtyckie. Dzieje się tak dzięki wcinającemu się w nią Portowi Wojennemu i Stoczni Gdynia. Nie dość, że dzielnica położona jest więc w bezpośrednim sąsiedztwie morza, to dodatkowo w odległości ok 100 metrów od jej granic zaczynają się Lasy Witomińskie i Trójmiejski Park Krajobrazowy. Tak wyjątkowe położenie krajobrazowe nie wyklucza jednak wielkomiejskiego charakteru dzielnicy. Znajduje się tu stacja Gdynia Główna, Akwarium Gdyńskie, Statek-Muzeum Dar Pomorza, Kino Grom czy Multikino a także Miejska Hala Targowa. Na terenie 12,5 km kw mieszka 15 tys. mieszkańców. Dzielnicę od południa i zachodu ogranicza droga wojewódzka nr 468, od wschodu Morze Bałtyckie a od północy granicę wyznacza obszar portu wojskowego. Znajdują się tu również ważne, pomorskie uniwersytety, takie jak Akademia Morska, Pomorska Wyższa Szkoła Humanistyczna czy Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej.

Komunikacja

Z Gdyńskiego Śródmieścia można dojechać do każdego polskiego miasta dzięki dworcowi kolejowemu Gdynia Główna i PKS Gdynia. Granicę miasta wyznacza od zachodu droga wojewódzka nr 468, czyli jedna z najważniejszych trójmiejskich arterii. Z Gdyńskiego portu można dopłynąć do Szwecji, Kaliningradu, na Hel i do Gdańska.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Plac Kaszubski?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Plac Kaszubski mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Rezydencja Plac Kaszubski znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Kaszubski - Jana z Kolna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Plac Kaszubski znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Plac Kaszubski znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Mentorzy Rozwoju Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w odległości 60 m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 w odległości 70 m, SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 38 DLA DZIECI PRZEWLEKLE CHORYCH PRZY SZPITALACH W GDYNI w odległości 110 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Plac Kaszubski składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Plac Kaszubski w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się FitnessClub S4, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.11.2020
Data aktualizacji: 21.07.2022
Yareal Polska Sp. z o. o. logo

Yareal Polska Sp. z o. o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Pl. Kaszubski 3

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Wtorek: 12:00 - 18:00
 • Środa: 12:00 - 18:00
 • Czwartek: 12:00 - 18:00
 • Piątek: 12:00 - 18:00
 • Sobota: 10:00 - 16:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: