Tulipanowe

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ślęzan, oferowane bezpośrednio przez Xenakis Development Sp. z o. o. sp. k.

Świętochłowice, ul. Ślęzan 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 15 ofert w najbliższej okolicy!

Tulipanowe

3 zdjęcia

Tulipanowe
Tulipanowe
Tulipanowe

Najbliższe inwestycje

  • Uroczysko Matylda
    od: 5 692 zł/m2

    Grupa Wyburzeniowa Południe

Opis Inwestycji

Tulipanowe logo

Inwestycja „Tulipanowe” to stylowy budynek w Świętochłowicach przy ul. Ślęzan w którym mieścić się będą 24 lokale mieszkalne. W budynku zaplanowano 2 oraz 3-pokojowe mieszkania, z których każde posiada otwartą kuchnię z salonem, ustawne pokoje, funkcjonalną łazienkę z toaletą oraz taras/balkon. Budynek zostanie w całości podpiwniczony, gdzie znajdować się będą komórki lokatorskie dla każdego mieszkania, wózkownie, rowerownie oraz pomieszczenia techniczne.

Tulipanowe to miejsce zapewniające ciszę, spokój oraz odpoczynek od zgiełku miasta. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących naturę i lubiących aktywnie spędzać czas co między innymi umożliwia niedalekie sąsiedztwo Ośrodka Sportu i Rekreacji SKAŁKA.

Inwestycja Tulipanowe znajduje się w Świętochłowicach, ul. Ślęzan 8 (0.1 km od Chorzowa), została zrealizowana przez dewelopera Xenakis Development Sp. z o. o. sp. k..

Inwestycja Tulipanowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Tulipanowe pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 47 do 58 metrów kwadratowych w cenie od 3 980 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Xenakis Development Sp. z o. o. sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
winda, rowerownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Budynek położony w zielonej okolicy Świętochłowic, co sprzyja rodzinnym spacerom oraz wycieczkom rowerowym. W jego niedalekim sąsiedztwie znajdują się najistotniejsze dla rodzin instytucje takie jak szkoła, przedszkole, przychodnia lekarska, centrum handlowe czy dyskonty spożywcze stanowiące znakomite udogodnienie. Ogromną zaletą, jest łatwy dojazd do największych arterii Śląska. Osiedle położone jest bezpośrednio przy granicy z miastem Chorzów. Zaledwie 2 km dzieli je od Drogowej Trasy Średnicowej, 1,2 km od Bytomia. W odległości ok. 200 m przy ulicy Bytomskiej zlokalizowane są przystanki komunikacji miejskiej.

Świętochłowice położone są w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. W historii miasta dużą rolę odegrały wpływy niemieckie, które odcisnęły swoje piętno szczególnie w architekturze. Do intensywnego rozwoju Świętochłowic przyczynił się przemysł ciężki, głównie górniczy i hutniczy. Obecnie, niegdyś działające kopalnie miejskie zostały zamknięte. Na terenie miasta wciąż działa jednak dawna Huta Florian, obecnie część koncernu ArcelorMittal Poland. Mieszkańcy miasta do dyspozycji mają 6 zbiorników wodnych, w tym ze względu na znakomitą jakość wód, dwa wykorzystywane w celach rekreacyjnych (zalew Foryska oraz Wąwóz). Ciekawe zabytki, architektura i dobrze rozwinięta infrastruktura to zdecydowana wizytówka miasta. Od 2014 roku trwa intensywny proces Rewitalizacji Świętochłowic co wpływa na poprawę komfortu życia mieszkańców. Świętochłowice zyskały miano najgęściej zaludnionego miasta w Polsce i Europie. Miasto graniczy od północy z Bytomiem, od zachodu i południowego zachodu z Rudą Śląską, a od wschodu i południowego wschodu z Chorzowem. Układ komunikacyjny miasta pozwala na szybką podróż w obrębie całego Okręgu Przemysłowego. Tutejsi mieszkańcy to bardzo gościnna i otwarta społeczność, a panujący tu klimat sprzyja turystyce oraz rozwojowi rodziny.

Komunikacja

Świętochłowice oddalone są zaledwie 7 km od stolicy województwa śląskiego - Katowic. Tranzytowa trasa kolejowa biegnąca ze wschodu na zachód umożliwia mieszkańcom poruszanie się w kierunku Europy Zachodniej, Europy Południowej, Europy Wschodniej, a także na trasie połączeń krajowych. Przez Świętochłowice przebiegają także linie tramwajowe i autobusowe KZK GOP. Drogi krajowe i wojewódzkie umożliwiają szybki przejazd do pobliskich miast oraz ważnych aglomeracji na mapie Polski. W odległości około 35 km na północ od Świętochłowic znajduje się międzynarodowy port lotniczy Katowice-Pyrzowice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tulipanowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Tulipanowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chropaczów Wiślan.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Tulipanowe znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Kolorado w Świętochłowicach z odziałami integracyjnymi w odległości 170 m, Punkt Przedszkolny Kolorado Świętochłowice z odziałami integracyjnymi w odległości 170 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Tulipanowe w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.06.2017
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: