Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Tulipanowe

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ślęzan, oferowane bezpośrednio przez

Xenakis Development Sp. z o. o. sp. k.

Świętochłowice, ul. Ślęzan 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 101 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

TulipanoweTulipanowe

3 zdjęcia

Tulipanowe
Tulipanowe
Tulipanowe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Tulipanowe logo

Inwestycja „Tulipanowe” to stylowy budynek w Świętochłowicach przy ul. Ślęzan w którym mieścić się będą 24 lokale mieszkalne. W budynku zaplanowano 2 oraz 3-pokojowe mieszkania, z których każde posiada otwartą kuchnię z salonem, ustawne pokoje, funkcjonalną łazienkę z toaletą oraz taras/balkon. Budynek zostanie w całości podpiwniczony, gdzie znajdować się będą komórki lokatorskie dla każdego mieszkania, wózkownie, rowerownie oraz pomieszczenia techniczne.

Tulipanowe to miejsce zapewniające ciszę, spokój oraz odpoczynek od zgiełku miasta. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących naturę i lubiących aktywnie spędzać czas co między innymi umożliwia niedalekie sąsiedztwo Ośrodka Sportu i Rekreacji SKAŁKA.

Inwestycja Tulipanowe znajduje się w Świętochłowicach, ul. Ślęzan 8 (0.1 km od Chorzowa), została zrealizowana przez Xenakis Development Sp. z o. o. sp. k.

Inwestycja Tulipanowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Tulipanowe nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Xenakis Development Sp. z o. o. sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Budynek położony w zielonej okolicy Świętochłowic, co sprzyja rodzinnym spacerom oraz wycieczkom rowerowym. W jego niedalekim sąsiedztwie znajdują się najistotniejsze dla rodzin instytucje takie jak szkoła, przedszkole, przychodnia lekarska, centrum handlowe czy dyskonty spożywcze stanowiące znakomite udogodnienie. Ogromną zaletą, jest łatwy dojazd do największych arterii Śląska. Osiedle położone jest bezpośrednio przy granicy z miastem Chorzów. Zaledwie 2 km dzieli je od Drogowej Trasy Średnicowej, 1,2 km od Bytomia. W odległości ok. 200 m przy ulicy Bytomskiej zlokalizowane są przystanki komunikacji miejskiej.

Świętochłowice położone są w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. W historii miasta dużą rolę odegrały wpływy niemieckie, które odcisnęły swoje piętno szczególnie w architekturze. Do intensywnego rozwoju Świętochłowic przyczynił się przemysł ciężki, głównie górniczy i hutniczy. Obecnie, niegdyś działające kopalnie miejskie zostały zamknięte. Na terenie miasta wciąż działa jednak dawna Huta Florian, obecnie część koncernu ArcelorMittal Poland. Mieszkańcy miasta do dyspozycji mają 6 zbiorników wodnych, w tym ze względu na znakomitą jakość wód, dwa wykorzystywane w celach rekreacyjnych (zalew Foryska oraz Wąwóz). Ciekawe zabytki, architektura i dobrze rozwinięta infrastruktura to zdecydowana wizytówka miasta. Od 2014 roku trwa intensywny proces Rewitalizacji Świętochłowic co wpływa na poprawę komfortu życia mieszkańców. Świętochłowice zyskały miano najgęściej zaludnionego miasta w Polsce i Europie. Miasto graniczy od północy z Bytomiem, od zachodu i południowego zachodu z Rudą Śląską, a od wschodu i południowego wschodu z Chorzowem. Układ komunikacyjny miasta pozwala na szybką podróż w obrębie całego Okręgu Przemysłowego. Tutejsi mieszkańcy to bardzo gościnna i otwarta społeczność, a panujący tu klimat sprzyja turystyce oraz rozwojowi rodziny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Tulipanowe?

Świętochłowice oddalone są zaledwie 7 km od stolicy województwa śląskiego - Katowic. Tranzytowa trasa kolejowa biegnąca ze wschodu na zachód umożliwia mieszkańcom poruszanie się w kierunku Europy Zachodniej, Europy Południowej, Europy Wschodniej, a także na trasie połączeń krajowych. Przez Świętochłowice przebiegają także linie tramwajowe i autobusowe KZK GOP. Drogi krajowe i wojewódzkie umożliwiają szybki przejazd do pobliskich miast oraz ważnych aglomeracji na mapie Polski. W odległości około 35 km na północ od Świętochłowic znajduje się międzynarodowy port lotniczy Katowice-Pyrzowice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tulipanowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2090 metrów od inwestycji Tulipanowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chorzów Stary.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Tulipanowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Tulipanowe znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 9 w odległości 637 m, Zespół opieki nad dziećmi w odległości 854 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących w odległości 944 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Tulipanowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 876 m, Poradnia "Familia" w odległości 960 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Tulipanowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 734 m znajduje się Dino, w odległości 781 m znajduje się Biedronka, w odległości 790 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Tulipanowe w odległości 277 m znajduje się boisko / kort, w odległości 483 m znajduje się boisko / kort, w odległości 546 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023