RELAKSOWA 23

mieszkania na sprzedaż

Wszystkie nieruchomości w inwestycji RELAKSOWA 23 zostały już sprzedane

Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować

Ostatnie 2 poziomowe mieszkanie z wielkim prawie 50 m2 tarasem. 4 pokoje, oddzielna kuchnia, garderoba, dwie łazienki. Mieszkanie północno-południowo-wschodnie. Od południa salon, duży taras i sypialnia, od wschodu i północy pozostałe dwie sypialnie, kuchnia. Mieszkanie gotowe do zamieszkania!

Miejsce postojowe pod budynkiem w promocyjnej cenie 19 000zł, garaż pod budynkiem w cenie 30 000zł.

Inwestycja RELAKSOWA 23 znajduje się w Lublinie, ul. Ralaksowa 23 (4,2 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera Willowa II Sp. z o.o..

Inwestycja RELAKSOWA 23 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego mieszkań. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Aktualnie w inwestycji RELAKSOWA 23 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Willowa II Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 1 lokalu mieszkalnego.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji RELAKSOWA 23

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób.
Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich. W odległości 200 metrów od inwestycji RELAKSOWA 23 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Relaksowa 02.

Data publikacji: 6 lutego 2013 11:08

Data aktualizacji: 04 października 2016 10:17

Zapytaj o szczegóły oferty

Willowa II Sp. z o.o.

Willowa II Sp. z o.o.

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

  • WILLOWA II Sp. z o.o.
  • ul. Altanowa 6
    20-819 Lublin

+48 81 ...

  • WILLOWA II Sp. z o.o.
  • ul. Altanowa 6
    20-819 Lublin

+48 607...

Znajdziemy dla Ciebie