Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Rezydencje Mazowiecka

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Mazowiecka, oferowane bezpośrednio przez

Willa Developer

Zielonka, ul. Mazowiecka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 29 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rezydencje MazowieckaRezydencje Mazowiecka

3 zdjęcia

Rezydencje Mazowiecka
Rezydencje Mazowiecka
Rezydencje Mazowiecka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 31 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Z wielką przyjemnością prezentujemy naszą nową inwestycję powstająca w niewielkiej odległości od centrum Warszawy w Zielonce przy ulicy Mazowieckiej. W ramach osiedla do użytku oddanych będzie 31 lokali mieszkalnych o metrażach od 33 do 77 mkw. , wraz z miejscami postojowymi i infrastrukturą towarzyszącą.

Zaprojektowana specjalnie dla państwa inwestycja to otoczony z trzech stron lasem budynek wielorodzinny o podwyższonym standardzie wykończenia zarówno mieszkań jak i części wspólnych. Wszystkie mieszkania, charakteryzują się komfortowym, starannie przemyślanym układem.

Dodatkowo, z myślą o codziennej wygodzie mieszkańców, w parterze budynku powstają garaże a dla zainteresowanych istnieje możliwość zakupu schowka o powierzchni ok. 4 m kw.

Podstawowe atuty naszej oferty to:

1. Sprawdzona - Wysoka jakość użytych materiałów budowlanych np. ceramika, w częściach wspólnych posadzki z granitu, balustrady na klatkach i balkonach ze stali nierdzewnej z wypełnieniem szkłem mlecznym, okna z roletami zewnętrznymi w kolorze z dwóch stron.

2. Funkcjonalne i przemyślane rozkłady mieszkań zaprojektowane przez renomowaną pracownię projektową Architektura Pawlikowski.

3. Przestronne balkony i tarasy.

4. Nowoczesna, cichobieżna i oszczędna winda.

5. Wysokie Mieszkania.

6. Ściany między lokalowe murowane z pustaków ceramicznych Porotherm „Acu” (o zwiększonej izolacyjności akustycznej).

7. Wentylacja mechaniczna eliminująca dysfunkcje standardowej wentylacji grawitacyjnej.

8. Możliwość swobodnej elastycznej aranżacji indywidualnej przestrzeni lokalu w tym punktów elektrycznych pozostałych medii oraz ścian działowych.

9. Telewizja kablowa, internet oraz telefon w specjalnej ofercie dla naszych klientów.

10. Szczególna dbałość o detale skutkująca wydłużonym okresem bezusterkowej eksploatacji oraz wyrażająca się zadowoleniem klientów.

11. Elastyczne podejście do potrzeb klientów, możliwość płatności w ratach, umowa przedwstępna gwarantującą stałą cenę.

Inwestycja Rezydencje Mazowiecka znajduje się w Zielonce, ul. Mazowiecka (2.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez Willa Developer.

Inwestycja Rezydencje Mazowiecka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 31 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rezydencje Mazowiecka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Willa Developer przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Zielonka to miasto położone w województwie mazowieckim. Należy do aglomeracji warszawskiej. Jego powierzchnia wynosi 79,48 km2 i zamieszkuje je ok. 17 tysięcy mieszkańców. Miasto posiada bogatą historię. Jednym z najważniejszych wydarzeń, jakie miało miejsce na obszarze Zielonki, była bitwa stoczona w czasie Powstania Kościuszkowskiego. Miasto znajdujące się w powiecie wołomińskim to głównie ośrodek mieszkaniowy i usługowy. Jest to również idealna miejscowość rekreacyjna. Jednym z ciekawszych elementów Zielonki jest szlak turystyczny, w skład którego wchodzi m.in. Park Dębinki, Plac Jana Pawła II czy Skwer Matki Teresy z Kalkuty. W Zielonce znajduje się Muzeum Zielonki oraz Willa z Ogrodem, wpisana do rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa. Na terenie Zielonki funkcjonuje 5 szkół podstawowych oraz Zespół Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencje Mazowiecka?

Zielonka jest istotnym węzłem drogowym i kolejowym. Przez Zielonkę przebiegają dwie drogi wojewódzkie nr 631 i nr 634. Zielonka leży przy ważnych liniach kolejowych. Pociągi kursują w kierunku: Zielonka - Tłuszcz - Białystok, Zielonka - Warszawa Wileńska oraz Zielonka - Warszawa Zachodnia. Jeśli chodzi o transport miejski, miasto posiada linie autobusów L43 oraz L44.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencje Mazowiecka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1358 metrów od inwestycji Rezydencje Mazowiecka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zielonka 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencje Mazowiecka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencje Mazowiecka znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 535 m, Zespół Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego w Zielonce w odległości 543 m, przedszkole w odległości 976 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencje Mazowiecka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 988 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencje Mazowiecka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 708 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 804 m znajduje się Żabka, w odległości 908 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencje Mazowiecka w odległości 582 m znajduje się boisko / kort, w odległości 650 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023