Villa Al Mare

Apartament wakacyjny
ARCHIWALNA

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWhite Wood Nieruchomości

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 23 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Yarielys Residence(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Śródmieście, ul. Abrahama 61/63 (0.2 km od centrum Gdyni)
  Yarielys Residence
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 23
  Powierzchnia: 39 - 85 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 16 ofert
  Mostostal S.A.
 • Plac Unii(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Śródmieście, ul. Władysława IV 40 (0.1 km od centrum Gdyni)
  Plac Unii
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 176
  Powierzchnia: 32 - 96 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 115 ofert
  Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.
 • Silva etap II(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Działki Leśne, ul. Kielecka (1 km od centrum Gdyni)
  Silva etap II
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 50 - 148 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Opis Inwestycji

Gdynia Kamienna Góra, to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Trójmieście. Interesująca zarówno pod względem położenia, walorów historycznych, jak i modernistycznej architektury przywodzącej na myśl najlepsze tradycje XX-lecia międzywojennego. To w tej okolicy powstawały pierwsze wille w okresie powstawania Gdyni.Bliskość morza, urokliwy klimat i kameralność połączoną z bezpośrednim sąsiedztwem Śródmieścia. Nic dziwnego, że właśnie tą część miasta upodobały sobie przedwojenne elity. Zaledwie 300 metrów stąd znajduje się reprezentacyjna ulica Świętojańska. Niespełna 500 metrów dzieli nas od miejskiej plaży, a 250 metrów od budynku znajduje się słynny taras widokowy na Kamiennej Górze. Budynek: Nowoczesny apartamentowiec, powstały na kanwie istniejącego wcześniej domu jednorodzinnego. Nawiązujący zarówno bryłą jak i konstrukcją do tradycji tzw. Gdyńskiego modernizmu. Składa się z 3 kondygnacji naziemnych - każda stanowiąca odrębny apartament, oraz kondygnacji -1, zaaranżowanej na części wspólne. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano saunę w przyziemiu oraz rekreacyjną część ogrodu. Dla każdego apartamentu przewidziane jest jedno miejsce parkingowe na terenie posesji. Istnieje także możliwość wykupienia garażu z dwoma miejscami zależnymi.

Inwestycja Villa Al Mare znajduje się na Kamiennej Górze, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 22 (0.6 km od centrum Gdyni), sprzedaż prowadzi White Wood Nieruchomości

Inwestycja Villa Al Mare została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych apartamentów w tym 3 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Al Mare pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchni 88 metrów kwadratowych w cenie od 15 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 3 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, sauna.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, morze.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Villa Al Mare

Gdynia to najbardziej na północ wysunięte miasto Trójmiasta. Mieści się w województwie pomorskim na powierzchni 125 km kw, z liczbą mieszkańców ok.250 tys. Gdynia dzieli się na 22 dzielnice, z których największa to Chwarzno-Wiliczno (27 km kw) a najmniejsza to Kamienna Góra (0,63 km kw). Miasto z Sopotem, Gdańskiem i pozostałymi miastami woj. pomorskiego łączy Szybka Kolej Miejska a pociągi dalekobieżne zatrzymują się na głównej stacji Gdynia Główna. Największe miejskie szpitale to Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni, Szpital Morski im. PCK w Gdyni i Szpital św. Wincentego a Paulo. To miasto doskonale łączące współczesne wygody z pięknem przyrody, którą można cieszyć się głównie na tutejszych plażach nad Morzem Bałtyckim i czterech miejskich kąpieliskach a także w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym czy tutejszych trzech rezerwatach przyrody. W mieście można znaleźć też ponad 40 km ścieżek rowerowych. Największe kluby sportowe to Arka Gdynia i Bałtyk Gdynia.

Komunikacja

Główna stacja kolejowa to Gdynia Główna, z której odjeżdżają pociągi do wszystkich większych polskich miast. Do tego po mieście kursują autobusy miejskie i kolej SKM łącząca Gdynię z Sopotem, Gdańskiem i innymi najbliższymi miastami. Działa tu też tramwaj wodny ZKM pływający na Hel, do Kaliningradu i Sopotu.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Al Mare mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Villa Al Mare znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mickiewicza (NŻ).

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Al Mare znajduje się się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 25 w Gdyni w odległości 90 m, Szkoła Podstawowa 51 w odległości 120 m, Ośrodek Szkolenia Zawodowego w odległości 120 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Al Mare jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne w odległości 260 m, Vita Med w odległości 290 m, lek. med. Tadeusz Łopaciński w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Al Mare składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 220 m znajduje się Aldek 34, w odległości 280 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Al Mare w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.02.2020

Data aktualizacji: 17.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie