Julianowska 38

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Julianowska, oferowane bezpośrednio przez

WGE Development

Warszawa, Targówek, Bródno, ul. Julianowska 38

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 376 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Julianowska 38

5 zdjęć

Julianowska 38
Julianowska 38
Julianowska 38
Julianowska 38

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 9 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: Cena: 5800zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Cena: 29000zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowoczesny trzypiętrowy kameralny budynek zlokalizowano w atrakcyjnej lokalizacji na Targówku przy ul. Julianowskiej 38 .

Ulica Julianowska znajduje się w centrum osiedla Bródno wjazd od ulicy Rembielińskiej lub od strony ulicy Wysockiego przez ul.Ogińskiego i Syrokomli.

Jest to spokojna okolica z niską zabudową, parkami rekreacyjnymi, placami zabaw oraz pełną infrastrukturą handlowo-usługową.

W bliskiej okolicy znajdują się publiczne i prywatne szkoły oraz przedszkola. Na terenie dzielnicy działa szereg placówek oświatowych, kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych oraz szkolno- wychowawczych.

Ulica Julianowska jest doskonale skomunikowana z innymi dzielnicami Warszawy. Budynek znajduje się w sąsiedztwie licznych linii autobusowych i tramwajowych oraz planowanej II linii metra.

W budynku zaprojektowano 9 funkcjonalnych mieszkań o atrakcyjnych powierzchniach od 40 do 60 m2 oraz lokal usługowy o powierzchni ok 103 m2. Mieszkania są przestronne a ich układ pozwala na funkcjonalne i optymalne rozwiązania aranżacyjne.

Wjazd do budynku zlokalizowano od strony ulicy Julianowskiej.

Na poziomie -1 znajdować się będzie garaż podziemny , część techniczna budynku oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja Julianowska 38 znajduje się na Bródnie, ul. Julianowska 38 (6.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez WGE Development.

Inwestycja Julianowska 38 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Julianowska 38 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców WGE Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Cena: 5800zł.

Lokalizacja inwestycji

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Julianowska 38?

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Julianowska 38 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 980 metrów od inwestycji Julianowska 38 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bródno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Julianowska 38 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Julianowska 38 znajduje się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole "Ocean Marzeń" w odległości 130 m, przedszkole w odległości 170 m, przedszkole w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Julianowska 38 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna w odległości 230 m, Laser Dent Targówek w odległości 400 m, Przychodnia Rehabilitacyjna dla Dzieci i Młodzieży w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Julianowska 38 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 10 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 160 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Julianowska 38 w odległości 270 m znajduje się boisko / kort, w odległości 290 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 290 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 13.02.2018

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: