Rezydencja Ząbki

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWestadoM Burzyński Sp.K.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 464 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Batorego 4(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Ząbki, ul. Batorego (1.3 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 700/m2
  Batorego 4
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 33
  Powierzchnia: 38 - 81 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 9 ofert
  Batorego 4 Sp. z o.o.
 • Nowa Dekada(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Ząbki, ul. Jana Pawła II 38 (0.5 km od Warszawy)
  Ceny od: 4 417 brutto/m2
  Nowa Dekada
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 117 - 170 m2
  Liczba pokoi: 4
  Matbud Development Sp. z o. o.
 • Apartamenty Chłopickiego(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Ząbki, ul. Chłopickiego 31 (0.7 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 075/m2
  Apartamenty Chłopickiego
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 124 - 128 m2
  Liczba pokoi: 6
  A3 Creative Design

Opis Inwestycji

Inwestycja znajduje się w Ząbkach, małym mieście graniczącym z Warszawą. Od centrum Warszawy dzieli ją jedynie 10 km. W skład inwestycji wchodzi budynek pięciokondygnacyjny z windą oraz garażem naziemnym na parterze. W ofercie znajdują się 44 lokale mieszkalne, wszystkie o powierzchni poniżej 60 m2. Na każde mieszkanie przypada miejsce postojowe. Każde mieszkanie posiada balkon lub taras.Wejście i wjazd od strony ulicy Kołłątaja.

Inwestycja Rezydencja Ząbki znajduje się w Ząbkach, ul. Kołłątaja 9 (1.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera WestadoM Burzyński Sp.K..

Inwestycja Rezydencja Ząbki została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Ząbki pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 40 do 59 metrów kwadratowych w cenie od 6 527 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper WestadoM Burzyński Sp.K. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (53 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (53 miejsca): w garażu na poziomie parteru.
Udogodnienia: przystosowane dla niepełnosprawnych, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Ząbki

W bliskim otoczeniu inwestycji znajdują się: - stacja kolei podmiejskiej, - przystanki autobusowe, - sklepy np. biedronka, - nowoczesne targowisko miejskie, - szkoły i przedszkola, - nowoczesny kompleks basenowy, - ośrodek zdrowia, - biblioteka, - Miejski Ośrodek Kultury.

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Ząbki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Rezydencja Ząbki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kołłątaja 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Ząbki znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "EXPERTUS w odległości 290 m, Szkoła Podstawowa Nr 1 w odległości 300 m, Publiczne Przedszkole "Akademia Fantazji" w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Ząbki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Zdrowia w odległości 180 m, DORSALIS Przychodnia Rehabilitacyjno-Sportowa w odległości 360 m, MULTI-LAB w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Ząbki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Biedronka, w odległości 200 m znajduje się Carrefour Express Ząbki Targowa 2.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Ząbki w odległości 140 m znajduje się Siłownia Master Gym, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.06.2017

Data aktualizacji: 01.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie