Rezydencja Ząbki

Oferta archiwalna

Ząbki, ul. Kołłątaja 9

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 241 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rezydencja Ząbki

9 zdjęć

Rezydencja Ząbki
Rezydencja Ząbki
Rezydencja Ząbki
Rezydencja Ząbki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (53 miejsca): w garażu na poziomie parteru.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Inwestycja znajduje się w Ząbkach, małym mieście graniczącym z Warszawą. Od centrum Warszawy dzieli ją jedynie 10 km. W skład inwestycji wchodzi budynek pięciokondygnacyjny z windą oraz garażem naziemnym na parterze. W ofercie znajdują się 44 lokale mieszkalne, wszystkie o powierzchni poniżej 60 m2. Na każde mieszkanie przypada miejsce postojowe. Każde mieszkanie posiada balkon lub taras.

Wejście i wjazd od strony ulicy Kołłątaja.

Inwestycja Rezydencja Ząbki znajduje się w Ząbkach, ul. Kołłątaja 9 (1.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez WestadoM Burzyński Sp.K.

Inwestycja Rezydencja Ząbki została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Ząbki nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców WestadoM Burzyński Sp.K. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (53 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

W bliskim otoczeniu inwestycji znajdują się: - stacja kolei podmiejskiej, - przystanki autobusowe, - sklepy np. biedronka, - nowoczesne targowisko miejskie, - szkoły i przedszkola, - nowoczesny kompleks basenowy, - ośrodek zdrowia, - biblioteka, - Miejski Ośrodek Kultury.

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Ząbki?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Ząbki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Rezydencja Ząbki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kołłątaja 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Ząbki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Ząbki znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "EXPERTUS w odległości 290 m, Szkoła Podstawowa Nr 1 w odległości 300 m, Publiczne Przedszkole "Akademia Fantazji" w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Ząbki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Ząbki w odległości 140 m znajduje się Siłownia Master Gym, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.06.2017
Data aktualizacji: 01.02.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Ząbkach

Oferty w Ząbkach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: