Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

WestadoM Burzyński Sp.K. logo

WestadoM Burzyński Sp.K.

Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 23 lok.124
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Założycielem firmy WestadoM Burzyński Sp.K. jest Sławomir Burzyński - Magister Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim – specjalizacja prawo handlowe. W swojej karierze zawodowej przez ostatnie dziesięć lat związany, jako dyrektor operacyjny, a następnie prezes, z firmami deweloperskimi.

Misją Spółki WESTADOM BURZYŃSKI Sp.K. jest organizowanie i prowadzenie całego procesu deweloperskiego począwszy od poszukiwania atrakcyjnego gruntu pod realizację inwestycji poprzez pozyskanie finansowania dla całego przedsięwzięcia aż po prowadzenie i organizację budowy obiektów zakończone pozwoleniem na użytkowanie. WESTADOM prowadzi także wszelkie działania związane z wspieraniem sprzedaży poprzez kampanie reklamowe i akcje marketingowe.

Nasza oferta skierowana jest do banków, firm i osób prywatnych, które są w posiadaniu gruntów, a w sytuacji kryzysu na rynku budowlanym nie mają, związanej z nimi, własnej strategii biznesowej.

Poprzez realizację wielu inwestycji udało nam się wypracować innowacyjne mechanizmy i rozwiązania, które są w stanie przyczynić się do osiągnięcia zysków bądź do zminimalizowania strat inwestorów, poniesionych na nietrafionych bądź nierentownych inwestycjach w grunty.

Do naszych projektów zatrudniamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, która od wielu lat zarządzała projektami deweloperskimi budując ponad 2000 mieszkań w lokalizacjach w Warszawie, miejscowościach podwarszawskich oraz w Bydgoszczy i Lublinie.

WESTADOM, dzięki kadrze z wieloletniem doświadczeniem w realizowaniu projektów deweloperskich, może ograniczać ryzyko wystąpienia zagrożeń rynkowych poprzez umiejętne wykorzystywanie szans i wzmacnianie swoich przewag. Spółka korzysta z nowoczesnych technologii, oferując wysoką jakość w zamian za relatywnie niskie ceny. Dzięki temu jest w stanie ograniczyć ryzyka związane ze spowolnieniem gospodarczym, czy ryzyka związane z zastosowaniem nieprawidłowej koncepcji lub/i technologii budowlanej. Powodzenie realizowanych przez spółkę inwestycji zagwarantuje doświadczona kadra zarządzająca oraz najlepsi specjaliści w branży.

Zakończyliśmy sprzedaż 6 inwestycji

Kontakt

WestadoM Burzyński Sp.K. logo
WestadoM Burzyński Sp.K.
Warszawa, ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 23 lok.124
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023