Dom nad Stawem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVolumetric Polska Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 265 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Willa Solipska(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Solipska 3 (7.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 461/m2
  Willa Solipska
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 75 m2
  Liczba pokoi: 3
  DWP Sp. z o.o.
 • Apartamenty/Domy Stare Włochy(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Poziomkowa 6 (6.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 11 359 brutto/m2
  Apartamenty/Domy Stare Włochy
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 144 - 163 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  SalonDomow.pl
 • Osiedle Nowe Włochy(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Nowe Włochy, ul. Chrościckiego (8.3 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 281 brutto/m2
  Osiedle Nowe Włochy
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 95 m2
  Liczba pokoi: 4
  S-PROPERTY Sp. z o.o. sp.k.

Opis Inwestycji

DOM NAD STAWEM KOZIOROŻCADom nad Stawem Koziorożca oferuje Ci wybór spośród 24 mieszkań o metrażach od 33 do 138 m2. To zaledwie 4-piętrowy obiekt, który wyróżniać będzie charakterystyczna frontowa elewacja wykonana z czerwonej cegły i wysokie, drewniane okna. Części wspólne – hol windowy, klatka schodowa i korytarze na piętrach – będą wykończone wysokiej jakości okładziną ceramiczną. W Domu nad Stawem Koziorożca zachwycą Cię panoramiczne przeszklenia oraz przestronne tarasy na piętrach i na dachu budynku, niektóre z widokiem na staw i park. Do większości lokali przylegać będą wygodne balkony, a do każdego z mieszkań położonych na parterze – ogródki. Dodatkowo, zależnie od Twoich potrzeb, możesz wykupić miejsce postojowe w garażu podziemnym i schowek. Na parterze, od strony ulicy Globusowej, przewidziano 3 niewielkie lokale handlowo-usługowe.MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA STAWOkolice inwestycji Domu nad Stawem Koziorożca to przede wszystkim urokliwe, niedawno poddane rewitalizacji tereny zielone. Zaliczyć można do nich Park Kombatantów ze starodrzewem i graniczący z nim park ze Stawem Koziorożca, od którego park przyjął nazwę. Wokół stawu znajdują się oświetlane, utwardzone ścieżki i ławki, a jego brzegi łączy mostek. Park ze Stawem Koziorożca to idealne miejsce dla miłośników spacerów, biegania, nordic walking czy piknikowania na rozległych trawnikach nad brzegiem akwenu.Staw Koziorożca o powierzchni pow. 2 ha to pozostałość po dawnej gliniance. Ma urozmaiconą linię brzegową i bogatą roślinność wodną. Dawniej przez mieszkańców zwany „Kilcheniakiem” od nazwiska ostatnich właścicieli dóbr Włochy.

Inwestycja Dom nad Stawem znajduje się na Nowych Włochach, ul. Globusowa (7.1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Volumetric Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Dom nad Stawem jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dom nad Stawem pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 34 do 140 metrów kwadratowych w cenie od 8 800 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Volumetric Polska Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (30 miejsc)

W inwestycji znajduje się 8 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 250 do 286 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (8).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (30 miejsc).
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, własna kotłownia, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Dom nad Stawem

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dom nad Stawem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Dom nad Stawem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wałowicka 04.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dom nad Stawem znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Polsko - Angielska Szkoła Podstawowa "Vancouver Schools" w odległości 50 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Turkusowa Wieża w odległości 50 m, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 5 w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dom nad Stawem jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dom nad Stawem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 500 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 510 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dom nad Stawem w odległości 250 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 15.01.2019

Data aktualizacji: 24.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie