Osiedle Wilanowska

Mieszkania na sprzedaż al. Wilanowska, oferowane bezpośrednio przez VINCI Immobilier Polska

Warszawa, Mokotów, Stegny, al. Wilanowska 122

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 139 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Wilanowska

9 zdjęć

Osiedle Wilanowska
Osiedle Wilanowska
Osiedle Wilanowska
Osiedle Wilanowska

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle Wilanowska logo

Wilanowska to inwestycja zlokalizowana na Mokotowie, Stare Stegny przy zbiegu al. Wilanowskiej, Karczocha i Śródziemnomorskiej. Rozbudowana infrastruktura, tereny zielone oraz bardzo dobra komunikacja z Centrum, stwarza idealne warunki do mieszkania i życia. W ramach inwestycji powstanie 106 mieszkań o powierzchniach od 25 do 87 mkw. Planowany termin przekazania lokali do użytkowania to 2 kwartał 2022 roku.

Inwestycja Osiedle Wilanowska znajduje się na Stegnach, al. Wilanowska 122 (6.7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez VINCI Immobilier Polska.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 106 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Wilanowska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców VINCI Immobilier Polska przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (120 miejsc)

W inwestycji znajduje się 9 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 106 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (9)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca).
  • miejsca postojowe podziemne (120 miejsc).
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Wilanowska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Wilanowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Osiedle Wilanowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Karczocha 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Wilanowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Wilanowska znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 w odległości 350 m, SkillMED w odległości 490 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Wilanowska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika Miracki w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Wilanowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Top Market, w odległości 250 m znajduje się Moje Auchan, w odległości 400 m znajduje się Frac.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Wilanowska w odległości 160 m znajduje się Go Fitness, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.05.2020
Data aktualizacji: 12.11.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: