Point House

Oferta archiwalna

Warszawa, Mokotów, Służew, Al. Wyścigowa 14

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 132 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Point House

11 zdjęć

Point House
Point House
Point House
Point House

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • winda
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 243 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Słupowo-płytowa , żelbetowa monolityczna.

Dach

Stropodach pogrążony.

Elewacja

Ściany murowane ceramiczne, żelbetowe w miejscach przewidzianych w projekcie wykończone od zewnątrz zgodnie z projektem elewacji.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe w mieszkaniach drewniane. W każdym pomieszczeniu przynajmniej jedno skrzydło z dodatkową funkcją uchylania i nawietrzakiem w ramie okna, lub w ścianie (wg. projektu). W parterze i na piętrze od strony patio szyby i okucia antywłamaniowe.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe klasy C, płytowe, pełne firmy Dierre.

Balkony

Loggie: Posadzka - płytki gresowe, antypoślizgowe, mrozoodporne. Ściany i sufit – według projektu elewacji. Balustrady szklane z pochwytem z aluminiowym. Oświetlenie wg. Projektu instalacji elektrycznych. Tarasy: Posadzka wykończona panelami (dekiem) drewnianymi. Balustrady żelbetowe wykończone według projektu elewacji. Oświetlenie – wg. projektu instalacji elektrycznej. Gniazdo elektryczne - wg. projektu instalacji elektrycznej.

Posadzka

Szlichta cementowa.

Ściany

Tynk gipsowy maszynowy, malowane na biało.

Sufity

Tynk gipsowy maszynowy, malowane na biało.

Parapety wewnętrzne

Kamienne zgodnie z projektem technicznym.

Instalacje

Instalacja C.O., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja elektryczna, instalacja: RTV, internetowa, telefoniczna, wideo-domofon z podglądem do wybranych kamer monitoringu, dzwonkowa podłączona do wideo domofonu.

Ogrzewanie

Węzeł cieplny zasilany z sieci ciepłowniczej SPEC.

Wentylacja

Wentylacja mechaniczna. W kuchni dodatkowy pion do podłączenia okapu kuchennego.

Wyposażenie łazienki

Podejścia do odbiorników w miejscach przewidzianych w projekcie (pralka, umywalka, miska ustępowa, wanna lub natrysk). Bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Podejścia do zamontowania urządzeń (zlewozmywak z baterią sztorcową, zmywarka, lodówka, kuchnia elektryczna).

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: zostały kom. lokatorskie o powierzchni od 3m2 do 12m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (250 miejsc) : (nie jest obowiązkowy). Cena: 27500 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Więcej informacji: pointhouse.pl

Inwestycja Point House położona jest w prestiżowej, warszawskiej okolicy Górnego Mokotowa, u zbiegu ulic Rzymowskiego, Pallutha i Al. Wyścigowej. Osiedle od strony zachodniej graniczy z kameralną zabudową Potoku Służewieckiego, zaś od strony południowej z zabytkowym Torem Wyścigów Konnych na Służewcu. Dzięki takiej lokalizacji, mieszkańcy osiedla będą mogli cieszyć się ponad 140 ha zielonej enklawy w samym sercu doskonale skomunikowanej i zurbanizowanej okolicy. Całość stanowi nowoczesny, 7 – kondygnacyjny budynek o urozmaiconej bryle posiadającej dwie dominanty. Inwestycja składa się z 236 mieszkań o podwyższonym standardzie wykończenia, dostępnych w najbardziej popularnych metrażach – od 34 m kw. do 123 m kw. Dodatkowo, do lokali przynależą duże ogródki na parterze budynku lub przestronne loggie i tarasy, z których roztacza się wyjątkowy widok na panoramę miasta i pobliskie tereny zielone. Kontrolowaną część wspólną tworzy bezpieczny plac zabaw oraz prywatne miejsca rekreacyjne wyposażone w ławeczki. Dla wygody mieszkańców, inwestycja została wyposażona w 250 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz lokale usługowe.

Inwestycja Point House znajduje się na Służewie (6.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Unidevelopment S.A.

Inwestycja Point House została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 243 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Point House nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Unidevelopment S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (250 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie zostały kom. lokatorskie o powierzchni od 3m2 do 12m2.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Point House?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Point House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Point House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wyścigi 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Point House znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Point House znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Smyki ze Smyczkowej w odległości 440 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Point House w odległości 280 m znajduje się Siłownia plenerowa Staw Służewiecki, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Służewie

Oferty na Służewie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: