Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Amber Residence

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Mateckiego, oferowane bezpośrednio przez

Trust S.A.

Poznań, Stare Miasto, Piątkowo, ul. Mateckiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 260 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Amber ResidenceAmber Residence

5 zdjęć

Amber Residence
Amber Residence
Amber Residence
Amber Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 170 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Inwestycja Amber Residence to osiedle o nowoczesnej architekturze, w segmencie mieszkań popularnych. W ramach pierwszego etapu zostaną zrealizowane trzy czteropiętrowe budynki połączone podziemną halą garażową. Mieszkania oferowane przez dewelopera to zarówno kameralne kawalerki o powierzchni od 28 mkw. jak i duże trzypokojowe mieszkania o powierzchni do 75 mkw. Uzupełnieniem niepowtarzalnej, nowoczesnej budynku będzie  wewnętrzne patio z piękną zielenią i małą architekturą, tak aby w letnie dni mieszkańcy mogli tam odpoczywać i cieszyć się urokami lata. Amber Residence jest bardzo dobrze zlokalizowane, przy ulicy Teofila Mateckiego,  co pozwoli przyszłym mieszkańcom szybko znaleźć się w centrum miasta m.in. za sprawą szybkiego tramwaju. Przyszli lokatorzy będą mieli w bliskim sąsiedztwie placówki edukacyjne oraz infrastrukturę handlową. Mieszkania w tej lokalizacji są atrakcyjne dla studentów, gdyż znajduję się w bliskiej  odległości od Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Uniwersytetu Przyrodniczego.Inwestycja jest doskonałą propozycją dla osób lubiących spędzać aktywnie czas, na powietrzu, na łonie natury. Doskonałe położenie, blisko terenów zielonych pozwoli przyszłym mieszkańcom spacerować po lesie przy Różanym Potoku , górze Morasko, czy rezerwacie Meteoryt.- Amber Residence to propozycja dla osób aktywnych, lubiących przebywać blisko centrum miasta, ale zarazem blisko terenów zielonych. Inwestycja jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na mieszkania w tej lokalizacji, które są poszukiwane zwłaszcza przez studentów i młode małżeństwa. Mieszkania w Amber Residence to dokonała propozycja mieszkań na start – powiedział Paweł Bugajny, Prezes Zarządu Trust S.A.

Inwestycja Amber Residence znajduje się na Piątkowie, ul. Mateckiego (6.4 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Trust S.A.

Inwestycja Amber Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 170 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Amber Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Trust S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Amber Residence?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Amber Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2000 metrów od inwestycji Amber Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Podolany.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Amber Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Amber Residence znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół z Klasami Integracyjnymi i Specjalnymi nr 1 w odległości 608 m, Przedszkole nr 182 im. Króla Elfów w odległości 636 m, szkoła w odległości 649 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Amber Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 312 m, NZOZ Hipokrates w odległości 355 m, Klinika Ty i Dziecko w odległości 582 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Amber Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 85 m znajduje się Żabka, w odległości 356 m znajduje się Polska Chata, w odległości 360 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Amber Residence w odległości 576 m znajduje się boisko / kort, w odległości 613 m znajduje się boisko / kort, w odległości 671 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023