Stacja Dom etap IV

Mieszkania na sprzedaż ul. Mleczarska, oferowane bezpośrednio przez Trimeko Sp. z o.o.

piaseczyński, Nowa Iwiczna, ul. Mleczarska 9A
Stacja Dom etap IV

2 zdjęcia

Stacja Dom etap IV

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Stacja Dom etap IV dostępne są 4 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
D2.12
2
35,58 m²
1
D3.17
2
41,09 m²
2
D3.18
2
40,97 m²
2
D4.25
2
40,97 m²
3

Opis Inwestycji

Stacja Dom etap IV logo

STACJA DOM to osiedle, które docelowo składać się będzie z 5 kameralnych budynków wielorodzinnych, z których dwa już są zrealizowane, trzeci w niedługim czasie będzie przekazywać klucze nabywcom. Każdy budynek będzie posiadał 5 kondygnacji oraz dodatkowo jedną podziemną, przeznaczoną na garaże i komórki lokatorskie, z których na piętra mieszkalne będzie można przemieścić się windą lub schodami.

Niewątpliwym atutem osiedla, oprócz dogodnego położenia, kameralnej zabudowy oraz wysokiego standardu architektonicznego i wykonawczego budynków jest zieleń, którą będzie ono otoczone aż z trzech stron.

Pierwsi mieszkańcy wprowadzają się od połowy 2020 roku. Docelowo inwestycja będzie składała się z sześciu etapów, z których ostatni powinien zostać oddany do użytku do 2025 r.

Inwestycja Stacja Dom etap IV znajduje się w Nowej Iwicznej, ul. Mleczarska 9A (1.9 km od Warszawy), jest realizowana przez Trimeko Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 21 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Stacja Dom etap IV w sprzedaży 4 nowe mieszkania o powierzchni od 36 do 41 metrów kwadratowych, w cenie od 8 100 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 36 do 41 m2 w cenie od 346 905 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Trimeko Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 21 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 36 do 41 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2-pokojowe.
Opis płatności:
transze.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja to jeden z najważniejszych atutów naszej inwestycji. Osiedle położone jest niezwykle blisko dogodnej infrastruktury komunikacyjnej (dojazd samochodem lub autobusem do centrum Warszawy ul. Puławską, pociągiem z pobliskiej stacji PKP lub rowerem przebiegającą tuż obok drogą rowerową). W odległości około 3 km na zachód powstaje długo wyczekiwana trasa S7 nazywana również Puławską-bis. Wraz z projektowanym nowym przebiegiem drogi 721 będzie to doskonałe połączenie z centrum Warszawy oraz siecią dróg ekspresowych przebiegających w pobliżu stolicy. Wszystkie najważniejsze punkty handlowe, usługowe czy medyczne znajdują się w zasięgu kilku minutowego spaceru. Jednocześnie lokalizacja zapewnia spokój i ciszę oraz solidną dawkę soczystej zieleni. Oto kilka przykładów: ul. Puławska – 300 m szkoła podstawowa – 800 m przedszkole – 450 m Auchan, Leroy Merlin, Norauto – 800 m Decathlon – 250 m Przychodnia – 300 m

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Stacja Dom etap IV?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Stacja Dom etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 440 metrów od inwestycji Stacja Dom etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Energetyczna 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Stacja Dom etap IV znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Stacja Dom etap IV znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Malinowy Domek" w odległości 430 m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny Mrówkolandia w odległości 450 m, Baśniowa Buba w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Stacja Dom etap IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Amic, w odległości 430 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 07.07.2021
Data aktualizacji: 24.11.2021
Stacja Dom etap IV logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Mleczarska 9A 05-500 Nowa Iwiczna

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: