Drewnowska 77

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Drewnowska, oferowane bezpośrednio przez

Tree Development Group Sp. z o.o.

Łódź, Bałuty, Bałuty-Centrum, ul. Drewnowska 77

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 98 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Drewnowska 77Drewnowska 77

17 zdjęć

Drewnowska 77
Drewnowska 77
Drewnowska 77
Drewnowska 77

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 130 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: Cena 5900 zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Miejsce parkingowe zewnętrzne 29.900 zł
  • miejsca postojowe podziemne : Miejsce garażowe 59.900 zł Miejsce garażowe dwupiętrowe (dolny poziom) 39.900 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Twoje centrum Łodzi

D77 to apartamenty z wyjątkowym adresem. W historycznym centrum Łodzi, w pobliżu Starego Rynku i nastrojowego Parku Staromiejskiego, w otoczeniu zieleni i sąsiedztwie tętniącej życiem Manufaktury, powstaje niezwykłe miejsce do zamieszkania.

To tutaj znajdziesz wymarzony apartament, z którego okna rozpościera się widok na piękną, zieloną okolicę. To tutaj poczujesz niepowtarzalną atmosferę, która łączy historię fabrykanckiej Łodzi z nowoczesną architekturą. To tutaj, na wyciągnięcie ręki, czekają na Ciebie niezliczone atrakcje Manufaktury. To stąd szybko i wygodnie dotrzesz do centrum i innych zakątków Łodzi. To tutaj jest Twoje miejsce do życia! Nie zwlekaj, stań się częścią nowego rozdziału historii – D77.

Apartamenty z widokiem na zieleń

Poranna kawa na tarasie z widokiem na piękne zielone sąsiedztwo, popołudniowy spacer z piknikiem w parku, a może wycieczka rowerowa do malowniczych zakątków Łodzi – brzmi zachęcająco?

W D77 znajdziesz swoje wymarzone mieszkanie z widokiem na zieloną okolicę. Zamieszkasz w miejscu, które sprawi, że każdy dzień będzie dla Ciebie wyjątkowy!

MIESZKANIA I LOFTY

W D77 znajdziesz luksusowe apartamenty w zabytkowych budynkach, których powierzchnia to nawet 216m2. Duże loftowe okna, wysokość apartamentów sięgająca nawet 4m oraz możliwość dowolnej aranżacji tej zachwycającej przestrzeni sprawia, że zamieszkanie w tej części D77 stanie się Twoim marzeniem!

Nowo zaprojektowana część apartamentowa, poprzez zastosowane detale i aplikacje, koresponduje z charakterem historycznym miejsca, prezentując nowoczesną, komfortową i luksusową przestrzeń, w której znajdą się nowoczesne mieszkania i apartamenty w metrażach od 29m2 do 216m2 z przestronnymi balkonami i tarasami. Pozostawione na terenie inwestycji, zabytkowe elementy dawnej fabryki będą przypominać Ci o niezwykłej historii tego miejsca i uczynią Twoją codzienność wyjątkową.

ODDANIA:

budynki A, B1 - I kw. 2023

budynek B2, C, D - III kw.2022

Manufaktura - Twoje centrum wydarzeń

D77 powstaje w samym sercu tętniącego życiem miasta, w zachwycającej i pełnej zieleni lokalizacji, pozwalającej w kilka minut dotrzeć do każdego zakątka Łodzi. Dzięki doskonałej komunikacji szybko i wygodnie dotrzesz do kompleksów biurowych w centrum, na biznesowy lunch czy spotkanie z przyjaciółmi przy Piotrkowskiej, a także do Nowego Centrum Łodzi i Dworca Łódź Fabryczna. Jednak mówiąc: Drewnowska, myślisz przez wszystkim: MANUFAKTURA!

Tak, to wyjątkowe miejsce na historycznej, turystycznej, kulturalnej i handlowej mapie Łodzi. To tutaj narodziła się niezwykła historia największego przemysłowego miasta w Polsce, a dziś odbywają się największe i najciekawsze wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, które przyciągają mieszkańców oraz turystów z całego świata.

Inwestycja Drewnowska 77 znajduje się na Bałutach-Centrum, ul. Drewnowska 77 (2.7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Tree Development Group Sp. z o.o.

Inwestycja Drewnowska 77 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 130 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Drewnowska 77 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Tree Development Group Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Cena 5900 zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Drewnowska 77?

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Drewnowska 77 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2322 metrów od inwestycji Drewnowska 77 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Fabryczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Drewnowska 77 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Drewnowska 77 znajduje się 39 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 5 w odległości 127 m, szkoła w odległości 140 m, Szkoła Podstawowa nr 54 im. K. Makuszyńskiego w odległości 382 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Drewnowska 77 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med w odległości 312 m, Centrum Medyczne Bazarowa NZOZ w odległości 551 m, Ka-Dent w odległości 681 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Drewnowska 77 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 229 m znajduje się Auchan, w odległości 441 m znajduje się Dynia, w odległości 460 m znajduje się Putka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Drewnowska 77 w odległości 176 m znajduje się boisko / kort, w odległości 364 m znajduje się Jupi Park, w odległości 383 m znajduje się Arena Laser Games.

Data publikacji: 10.12.2018
Data aktualizacji: 01.11.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: