Biała Kamienica

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Więckowskiego, oferowane bezpośrednio przez Yuniversal Development

Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Więckowskiego 12
Biała Kamienica

5 zdjęć

Biała Kamienica
Biała Kamienica
Biała Kamienica
Biała Kamienica

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Biała Kamienica dostępnych jest 57 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 9 parków w okolicy

Opis Inwestycji

Biała Kamienica to wyjątkowy projekt Firmy Yuniversal Development zlokalizowany w samym sercu Łodzi, tuż za rogiem tętniącej życiem ulicy Piotrkowskiej, u zbiegu ulic Więckowskiego i Zachodniej.

Wyjątkowo charakterystyczną bryłą składającą się z białej elewacji oraz bogactwa detalu architektonicznego zawierającego liczne zdobienia i wysublimowany układ przestrzenny wnętrz budynek ma nawiązywać do tradycyjnej kamienicznej zabudowy Łodzi.

Bryła budynku ozdobiona będzie okrągłymi detalami, które znajdą się w części narożnej. Ich wygląd przywodzi na myśl koronki, co dodatkowo nadaje projektowi unikalny wygląd lekkości i elegancji.

Budynek zaprojektowany został jako siedmiokondygnacyjny. Przy czym kondygnacje 1-6 przeznaczone zostaną na mieszkania. Mieszkania będą posiadały balkony lub loggie a zlokalizowane na ostatniej kondygnacji apartamenty będą posiadały także tarasy z widokiem na miasto.

Na najwyższej kondygnacji Architekt zaprojektował wspólny taras widokowy a dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będzie przestronna winda, dwie klatki schodowe oraz rowerownia i komórki lokatorskie.

W ramach inwestycji wielorodzinnej przy ul. Więckowskiego 12 powstanie 69 mieszkań oraz 2 lokale usługowe. Te ostatnie zlokalizowane zostaną na parterze. Dodatkowo na poziomie zero oraz -1 znajdą się 43 miejsca postojowe. Powierzchnie mieszkań zaprojektowano od 29,5mkw do 160,60mkw, dostępne warianty mieszkań od 1 do 5 pokojowych.

Mieszkańcy budynku będą mogli korzystać z kilku wejść. Wejście główne zlokalizowane będzie przy narożniku ulic Zachodniej i Więckowskiego, kolejne wejście znajdzie się od strony południowej, trzecie zaś zlokalizowane będzie od strony północnej.

Ze względu na to, że budynek powstanie tuż przy skrzyżowaniu ulic Zachodniej i Więckowskiego będzie to idealne miejsce dla inwestorów jako lokata kapitału, managerów z różnych stron świata czy studentów chcących zamieszkać w centrum Łodzi i mogących swobodnie korzystać z takich atrakcji jak np. Manufaktura która znajduje się w odległości 1,5km od Inwestycji.

Szczęśliwi nabywcy odczują satysfakcję płynącą z przebywania w tych wyjątkowych przestrzeniach , które jednocześnie spełniając wszystkie współczesne standardy budownictwa wielorodzinnego, także zapewnią komfort, wygodę i prestiż.

Inwestycja Biała Kamienica znajduje się na Katedralnej, ul. Więckowskiego 12 (1.5 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Yuniversal Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 69 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Biała Kamienica w sprzedaży jest 57 nowych mieszkań o powierzchni od 30 do 164 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 30 do 60 m2 (26 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 41 do 52 m2 (14 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni 73 m2 (10 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 93 do 114 m2 (6 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni 164 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Yuniversal Development przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne w cenie 50 000 zł

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie cena: 7 00 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 69 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, loggia, ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada: cena: 7 00 zł/m2
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne w cenie 50 000 zł: platforma.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 57 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 30 do 164 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
umowa rezerwacyjna - 10.000.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Biała Kamienica znajduje się 27 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego, Park Poniatowskiego, Park Moniuszki. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami. Na infrastrukturę handlowo-usługową a także liczne placówki oświaty, kultury i nauki w niedalekiej odległości od inwestycji składają się między innymi Filharmonia Łódzka, Uniwersytet Medyczny, Łódzki Dom Kultury, liczne Kina, Teatry, Muzea, Zabytki, Galeria Łódzka, Manufaktura. Znakomite połączenie komunikacyjne ze wszystkimi dzielnicami miasta oraz parkingi miejskie położone wzdłuż ulicy Zachodniej, sprawiają, że powierzchnie mieszkalne i usługowe zlokalizowane w Białej Kamienicy przy ul. Więckowskiego 12 są idealnym miejscem pod inwestycję. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy. Dodatkowym ogromnym atutem lokalizacji inwestycji jest budowa jednej z największych inwestycji infrastrukturalnych w historii miasta. Kolejowy tunel połączy dworzec Fabryczny z dworcami Łódź Kaliska i Łódź Żabieniec i umożliwi podróżowanie po Łodzi w nie więcej niż kwadrans, a dojazd do centrum z osiedli mieszkaniowych zajmie tylko kilka minut. W tunelu powstaną dwie stacje. Łódź Polesie zlokalizowana na tyłach Manufaktury przy Ogrodach Karskiego, oraz stacja Łódź Śródmieście u zbiegu ul. Zielonej z al. Kościuszki.

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Biała Kamienica?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Biała Kamienica mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Biała Kamienica znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jaracza - Piotrkowska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Biała Kamienica znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Biała Kamienica znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Ośrodek Szkolenia Zawodowego przy Powszechnym Uniwersytecie Pracowniczym w odległości 80 m, PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 100 w odległości 190 m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Łódzkiej Korporacji Oświatowej sp. z o.o. w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Biała Kamienica składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Delikatesy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Biała Kamienica w odległości 400 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 410 m znajduje się Frame Bilard, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.10.2021
Data aktualizacji: 13.05.2022
Yuniversal Development logo

Yuniversal Development

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Klaudiusza Łazowskiego 5, Łódź, Górna

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: