Kowieńska 3/5

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kowieńska, oferowane bezpośrednio przez Timbud II Sp.z o.o. Sp. k.

Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Kowieńska 3/5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 57 ofert w najbliższej okolicy!

Kowieńska 3/5

2 zdjęcia

Kowieńska 3/5

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Oferujemy do sprzedaży 28 mieszkań o powierzchni od 27,31 m2 do 65,15 m2 oraz 17 miejsc postojowych i 9 komórek lokatorskich na kondygnacji podziemnej obsługiwanych windą z poziomu garażu.

Budynek charakteryzuje się nowoczesną architekturą i technologią wykonania oraz oferuje wysoki standard wykończenia powierzchni wspólnych. Mieszkania mają optymalne rozmieszczenie, pozwalające na wiele możliwości aranżacyjnych, część z nich posiada balkony bądź loggie.

Nasza inwestycja znajduje się na działce położonej w Warszawie w dzielnicy Praga Północ przy ulicy Kowieńskiej 3/5, w odległości 5 km od centrum Warszawy. Praga Północ jest położona w prawobrzeżnej części Warszawy i jest bardzo dynamicznie rozwijającą się dzielnicą stolicy, przy jednoczesnym zachowaniu swojego historycznego charakteru. Nowoczesne kamienice sąsiadują z przedwojenną zabudową.

Duży wpływ na rozwój miało otwarcie II linii metra, która w połączeniu z istniejącymi liniami tramwajowymi i autobusowymi, sprawia, że miejsce jest doskonale -

- skomunikowane z resztą miasta. Rozbudowa II linii metra oznacza dalszy rozwój dzielnicy i zwiększenie jej atrakcyjności.

- stacja planowanej II linii metra Szwedzka 500 metrów, około 5 minut pieszo,

- stacja istniejącej II lini metra Dworzec Wileński 1,2 kilometra, 10 minut tramwajem,

- najbliższy przystanek tramwajowo-autobusowy 200 metrów - dogodny dojazd do centrum 25 minut tramwajem,

- centrum handlowe oraz dworzec PKP Wileńska 1,2 kilometra,

- w zasięgu 100 metrów: apteka, bankomat, stacja paliw, poczta, sklepy detaliczne, kawiarnie, fitness,

- najbliższa stacja wypożyczalni rowerów Veturilo 600 metrów – 7 minut pieszo,

- szkoła podstawowa i liceum ogólnokształcące w bezpośrednim sąsiedztwie,

- ZOO i Park Praski w odległości 1,5 kilometra.

Inwestycja Kowieńska 3/5 znajduje się na Nowej Pradze, ul. Kowieńska 3/5 (4.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Timbud II Sp.z o.o. Sp. k.

Inwestycja Kowieńska 3/5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kowieńska 3/5 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Timbud II Sp.z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Budynek w średniej zabudowie o konstrukcji żelbetowej ramowej: ściany klatek schodowych, szachtów windowych, słupy, podciągi wylewane żelbetowe, stropy kondygnacji podziemnej oraz naziemnych żelbetowe, monolityczne, ściany kondygnacji nadziemnych częściowo żelbetowe, częściowo wykonane z drobnowymiarowych elementów ceramicznych z zatopionymi słupami żelbetowymi, stropodach żelbetowy, dach płaski, kryty papą termozgrzewalną, ograniczony attyką.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe z PCV z profili pięciokomorowych

Drzwi zewnętrzne

antywłamaniowe klasy B z zamkiem ryglującym

Posadzka

szlichta cementowa.

Ściany

tynki gipsowe malowane jednokrotnie

Sufity

tynki gipsowe malowane jednokrotnie

Parapety wewnętrzne

Parapety z konglomeratu marmurowego

Instalacje

Instalacja elektryczna z indywidualnym licznikiem zużycia prądu Instalacja wodno-kanalizacyjna z indywidualnym licznikiem zużycia wody ciepłej i zimnej Instalacja centralnego ogrzewania z indywidualnym licznikiem zużycia ciepła Instalacja kontroli dostępu (domofon, opcja - wideofon) Instalacja telewizji kablowej z podłączeniem do lokalnego dostawcy Instalacja internetowa z podłączeniem do lokalnego dostawcy

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, videodomofon
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kowieńska 3/5?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kowieńska 3/5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Kowieńska 3/5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bródnowska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kowieńska 3/5 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kowieńska 3/5 znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Korczak. Szkoła Podstawowa Montessori w odległości 80 m, LXXVI Liceum Ogólnokształcące w odległości 80 m, Liceum Ogólnokształcace dla Doroslych w odległości 80 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kowieńska 3/5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Żabka, w odległości 60 m znajduje się Kurczę pieczone, w odległości 150 m znajduje się ABC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kowieńska 3/5 w odległości 40 m znajduje się Boisko, w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.05.2017
Data aktualizacji: 14.11.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: