Wzgórze Słowików

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTerra Casa S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 830 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Królewskie(1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Oś Królewska (8.2 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Królewskie
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 34 - 76 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 2 oferty
  Robyg S.A.
 • Ogrody Wilanów(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Zdrowa (7.8 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 16 000 brutto/m2
  Ogrody Wilanów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 128 m2
  Liczba pokoi: 5
  Robyg S.A.
 • Oś Królewska(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Oś Królewska (8.3 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 14 047 brutto/m2
  Oś Królewska
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 129 - 147 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Amita

Opis Inwestycji

Wzgórze Słowików to kameralne gotowe do zamieszkania osiedle na warszawskim Ursynowie.Zlokalizowane jest u zbiegu ulic Ciszewskiego i Kiedacza, w bezpośrednim sąsiedztwie zieleni Rezerwatu “Skarpa Warszawska”.Marzy Ci się własna zielona enklawa? Proponujemy mieszkanie z ogródkiem o powierzchni nawet 174 m2! Wystarczy 400 metrów i otoczy Cię miasto. Sąsiedztwo stacji metra, komunikacji miejskiej oraz głównych szlaków komunikacyjnych Ursynowa pozwoli Ci na swobodę w poruszaniu się po mieście.W niecałe 5 minut znajdziesz się w centrum handlowym, hipermarkecie lub kinie. Weekendowy relaks w pobliżu domu? Jak najbardziej! Bliskość basenu, kortów tenisowych, stadniny koni, ścieżek rowerowych i lodowiska nie pozwoli Wam na nudę w domu niezależnie od pory roku!Dbając dobre samopoczucie i bezpieczny wypoczynek najmłodszych mieszkańców na terenie osiedla zlokalizowany jest otoczony zielenią plac zabaw oraz miejsce do wypoczynku z leżakami i ławeczkami oraz pergola grillowa do spotkań w szerszym gronie.Dwa niewysokie budynki, 95 mieszkań.Biuro sprzedaży znajduje się na terenie osiedla.Zapraszamy do oglądania.

Inwestycja Wzgórze Słowików znajduje się na Ursynowie Centrum, ul. Kiedacza 56 (8.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Terra Casa S.A..

Inwestycja Wzgórze Słowików została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 95 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wzgórze Słowików pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Terra Casa S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 95 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
KONSTRUKCJA NADZIEMNA: Ściany żelbetowe: TAK Ściany murowane: TAK Stropy: ŻELBETOWE Słupy: ŻELBETOWE Izolacja termiczna: TAK Izolacja przeciwwilgociowa: TAK Izolacja akustyczna: TAK
Dach
DACHY: Pokrycie blachą tytanowo-cynkową częściowo: TAK Pokrycie papą termozgrzewalną częściowo: TAK Izolacja termiczna: TAK
Elewacja
ELEWACJA: Okładzina z piaskowca częściowo: TAK Okładzina z blachy tytanowo-cynkowej częściowo: TAK Okładzina z drewna częściowo: TAK Tynk zewnętrzny częściowo: TAK Oświetlenie elewacji: TAK
Stolarka okienna
Okna: DREWNIANO-STALOWE
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkania: TAK
Balkony
BALKONY / TARASY: Posadzka: GRES Balustrada: STAL/SZKŁO Oświetlenie: TAK
Posadzka
Posadzki: JASTRYCH CEMENTOWY
Ściany
Ściany murowane/żelbetowe: TYNK GIPSOWY Malowanie: MALOWANE (x 1)
Sufity
Malowanie: MALOWANE (x 1)
Instalacje
INSTALACJE WEWNĄTRZ LOKALOWE: Instalacja 230V: TAK Instalacja 3-fazowa: TAK Instalacja internetu: TAK Instalacja telefonu: TAK Instalacja Telewizji: TAK Instalacja wody ciepłej i zimnej: TAK Instalacja ogrzewania: TAK Wentylacja grawitacyjna: TAK Instalacja video domofonu: TAK
Ogrzewanie
Przyłącze ciepła z sieci.
Wentylacja
Wentylacja grawitacyjna.
Wyposażenie łazienki
Instalacja ciepłej i zimnej wody: TAK Wentylacja: GRAWITACYJNA
Wyposażenie kuchni
Instalacja 3- fazowa: TAK Wentylacja grawitacyjna: TAK Wentylacja do okapu: TAK Instalacja ciepłej i zimnej wody: TAK
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: pomieszczenie rekreacyjne, TV kablowa, internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, monitoring, monitoring, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, ochrona całodobowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Wzgórze Słowików

Inwestycja zlokalizowana jest w warszawskiej dzielnicy Ursynów, przy ul. Ciszewskiego róg Kiedacza.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wzgórze Słowików mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Wzgórze Słowików znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ciszewskiego 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wzgórze Słowików znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny "Tęczowy Zakątek" w odległości 220 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 343 w odległości 350 m, Angielskie Integracyjne Przedszkole Muzyczne Żyrafa w odległości 460 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wzgórze Słowików jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medycyny Zapobiegawczej i Rehabilitacji w odległości 410 m, Medycyna estetyczna w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wzgórze Słowików składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 400 m znajduje się Warus.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wzgórze Słowików w odległości 250 m znajduje się Korty tenisowe, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie