Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Poznańska 10

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Poznańska, oferowane bezpośrednio przez

Terra Casa S.A.

Kraków, Krowodrza, ul. Poznańska 10

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 97 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Poznańska 10Poznańska 10

4 zdjęcia

Poznańska 10
Poznańska 10
Poznańska 10
Poznańska 10

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • monitoring
  • monitoring
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 7 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Poznańska 10 logo

Poznańska 10 to nowoczesna inwestycja realizowana przez spółkę Terra Casa S.A. będącą częścią Grupy Kapitałowej TC Forum. Autorem koncepcji architektonicznej jest biuro projektowe B2 Studio - firma z dziewiętnastoletnim doświadczeniem, która zaprojektowała kilkadziesiąt obiektów o zróżnicowanej funkcji, budynków o wysokiej jakości zarówno architektonicznej, jak i technicznej.

Inwestycja Poznańska 10 ma atrakcyjne położenie w Centrum Krakowa i bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej.

Najwyższy standard wykonania, starannie zagospodarowana strefa wyjściowa to tylko niektóre atuty nowej inwestycji. 139 mieszkań ( głównie w metrażach od 26 m2 do 60 m2, 7 i 8 kondygnacji) o funkcjonalnym i przemyślanym podziale przestrzeni oraz loggie, tarasy i balkony do każdego mieszkania sprawiają, że Poznańska 10 to perfekcyjne miejsce nawet dla najbardziej wymagających osób. w projekcie zastosowano okna typu portfenetr (sięgające od podłogi do sufitu), które zapewniają bardzo dobre nasłonecznienie oraz przestronność wnętrz. Powierzchnię usługową na poziomie parteru tworzą dwa lokale użytkowe. Pozostałą część parteru oraz poziom -1 zajmują miejsca postojowe w dwukondygnacyjnym garażu podziemnym. Ponadto dodatkowym udogodnieniem są znajdujące się w budynku części wspólne takie jak narciarnia, rowerownia, wózkownia.

Precyzyjnie zaaranżowana strefa wyjściowa, zieleń i mała architektura, imponujące oświetlenie i dbałość o detale takie jak kwietniki czy stojaki na rowery, sprawiają, że Poznańska 10 to miejsce atrakcyjne i przyjazne, idealne dla osób ceniących nowoczesne, solidnie wykonane mieszkania.

W ofercie znajduje się również wykończenie mieszkania pod klucz w atrakcyjnej cenie.

Projekt jest realizowany przy współpracy z Nordea Bank Polska S.A.

Inwestycja Poznańska 10 znajduje się w Krowodrzy, ul. Poznańska 10 (2.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Terra Casa S.A.

Inwestycja Poznańska 10 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Poznańska 10 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Terra Casa S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Poznańska 10?

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Poznańska 10 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 623 metrów od inwestycji Poznańska 10 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Łobzów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Poznańska 10 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Poznańska 10 znajduje się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Filemon w odległości 91 m, Fair Play w odległości 138 m, Małe impresje w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Poznańska 10 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ewa Lewandowska w odległości 289 m, Medirent w odległości 373 m, NZOZ Gabinet Lekarski KRIOMED w odległości 497 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Poznańska 10 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 125 m znajduje się Żabka, w odległości 148 m znajduje się AN&IW, w odległości 148 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Poznańska 10 w odległości 355 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Forteca, w odległości 375 m znajduje się boisko / kort, w odległości 388 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023