Piastowska Residence

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Terra Casa S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Piastowska Residence dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
206 m2
Parter
90 m2
Parter
81 m2
Parter
99 m2
Parter

Opis Inwestycji

Inwestycja Piastowska Residence znajduje się na Bronowicach, ul. Piastowska 34 (3 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Terra Casa S.A..

Inwestycja Piastowska Residence jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Piastowska Residence pozostały na sprzedaż 4 lokale użytkowe o powierzchniach od 81 do 206 metrów kwadratowych.

Deweloper Terra Casa S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 59 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 4 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 81 do 206 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Piastowska Residence

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

W odległości 150 metrów od inwestycji Piastowska Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Miasteczko Studenckie AGH.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Piastowska Residence znajduje się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w odległości 400m, VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie w odległości 400m, Samorządowe Przedszkole nr 77 w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się GAJA. APTEKA, w odległości 200 m znajduje się BELUGA-MED S.C., w odległości 250 m znajduje się IDZIK AGATA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 400 m znajduje się Biblioteka Główna Akademii Pedagogicznej im. Komisji Edukacji Narodowej , w odległości 600 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. NMP Z LOURDES, w odległości 700 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. WOJCIECHA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 650 m znajduje się Fitness Klub BodyHIT, w odległości 750 m znajduje się Fitness Kraków Platinium, w odległości 1000 m znajduje się STUDIO PIĘKNEGO CIAŁA.

Data publikacji: 02.07.2019

Data aktualizacji: 08.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie