NY Residence

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Terra Casa S.A.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 10 lokali użytkowych w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Nowa 5 Dzielnica (386 m dalej)

Inwestycja z lokalami użytkowymi Nowa 5 Dzielnica znajduje się na Krowodrzy, ul. Wrocławska/Racławicka (2,3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sp. k.. Inwestycja Nowa 5 Dzielnica została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 3 budynków, w których łącznie znajduje się 9 lokali użytkowych o powierzchniach od 61 do 1 174 m2. Budynki posiadają do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska/Racławicka (2,3 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 10 594 zł netto/m2

Inwestycja polecana

Nowa 5 Dzielnica
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba lokali użytkowych: 9
 • Powierzchnia: 61 - 1 174 m2
Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sp. k.
Lokale użyt. spełniające kryteria

KAVIORY 41 (1,5 km dalej)

Inwestycja z lokalami użytkowymi KAVIORY 41 znajduje się na Krowodrzy, ul. Kawiory 41 (2,5 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera KAVIORY 41. Inwestycja KAVIORY 41 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się 1 lokal użytkowy o powierzchni 250 m2. Budynek posiada do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem .

Kraków, Krowodrza, ul. Kawiory 41 (2,5 km od centrum Krakowa)

Inwestycja polecana

KAVIORY 41
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba lokali użytkowych: 1
 • Powierzchnia: 250 m2
KAVIORY 41
Lokale użyt. spełniające kryteria

Atrium Czerwieńskiego (1,9 km dalej)

Inwestycja z lokalami użytkowymi Atrium Czerwieńskiego znajduje się na Prądniku Białym, ul. Bolesława Czerwieńskiego (3,8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Murapol S.A.. Inwestycja Atrium Czerwieńskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchni 588 m2. Budynek posiada do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kraków, Prądnik Biały, ul. Bolesława Czerwieńskiego (3,8 km od centrum Krakowa)

Inwestycja polecana

Atrium Czerwieńskiego
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba lokali użytkowych: 1
 • Powierzchnia: 588 m2
Murapol S.A.
Lokale użyt. spełniające kryteria

Do sprzedaży w stanie deweloperskim , nowy lokal biurowo- usługowy - 79,62 m2.
Lokal usługowy znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w Krakowie przy ul. Wrocławskiej 33. Apartamentowiec NY Residence to budynek o wysokim standardzie wykończenia części wspólnych , z całodobową ochroną , dziedzińcem bogatym w zieleń i małą architekturę. Budynek posiada wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miasta (miejsca parkingowe, sklepy, szkoły, przedszkola, parki, komunikacja miejska , przystanek Łobzów kolejki podmiejskiej ).
Lokal usługowy znajduje sie na parterze - do indywidualnej aranżacji , posiada wydzieloną część socjalną i wc . Wejście bezpośrednio z dziedzińca. Dla zainteresowanych Istnieje możliwość wykupu miejsc parkingowych w garażu podziemnym .
Ogrzewanie, woda ciepła - z sieci miejskiej , czynsz administracyjny wraz z zaliczkami na media - ok. 800 zł.
Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak opłat za pośrednictwo, brak podatku PCC, podana cena jest wartością netto plus VAT 23%, grunt w pełnej własności
Lokal gotowy do odbioru, zapraszam do oglądnięcia - Polecam !

Inwestycja NY Residence znajduje się na Krowodrzy, ul. Wrocławska 33 (2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Terra Casa S.A..

Inwestycja NY Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji NY Residence pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 80m2 w cenie od 8 917 zł/m2.

Deweloper Terra Casa S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, usługi concierge, recepcja, winda, rowerownia, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji NY Residence

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów. W odległości 100 metrów od inwestycji NY Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Wrocławska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji NY Residence znajduje się 67 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 43 w odległości 300 m, Gimnazjum Nr 17 w odległości 300 m, Szkoła Podstawowa nr 36 w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m POD GWIAZDAMI S.C. APTEKA, w odległości 400 m ELIKSIR S.C. KRASICKA M., KRASICKA-TYTUŁA M., w odległości 400 m POD LIŚCIEM MIĘTY SP.J. APTEKA. KITA J.P..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Mega Pizza w odległości 150 m, URZĄD KONTROLI SKARBOWEJ w odległości 200 m, A'petyt Bistro w odległości 250 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: MELI-MELO Akademia Rozwoju Osobistego Kobiet w odległości 750 m, Fit By Step w odległości 800 m, STUDIO PIĘKNEGO CIAŁA w odległości 1 050 m.

Data publikacji: 07 marca 2019 12:04

Data aktualizacji: 10 maja 2019 13:25

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z Terra Casa S.A.

Art Deco na Woli uroczyście otwarte!

Art Deco na Woli uroczyście otwarte!

Art Deco Apartamenty na Woli – Sztuka Detali

Art Deco Apartamenty na Woli – Sztuka Detali

Inwestycja czy galeria sztuki? Czyli o warszawskich projektach deweloperskich z artystyczną duszą

Inwestycja czy galeria sztuki? Czyli o warszawskich projektach deweloperskich z artystyczną duszą