NY Residence

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Terra Casa S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 192 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nowa 5 Dzielnica(0.4 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska/Racławicka (2.3 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 10 427 netto/m2
  Nowa 5 Dzielnica
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 10
  Powierzchnia: 41 - 1193 m2
  Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sp. k.
 • Krowodrza Fort - lokale(0.6 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Krowodrza, ul. Pod Fortem 2G (2.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 000/m2
  Krowodrza Fort - lokale
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 221 - 331 m2
  Grupa Matejek
 • KAVIORY 41(1.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Krowodrza, ul. Kawiory 41 (2.5 km od centrum Krakowa)
  KAVIORY 41
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 137 m2
  KAVIORY 41

Opis Inwestycji

Do sprzedaży w stanie deweloperskim , nowy lokal biurowo- usługowy - 79,62 m2.Lokal usługowy znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w Krakowie przy ul. Wrocławskiej 33. Apartamentowiec NY Residence to budynek o wysokim standardzie wykończenia części wspólnych , z całodobową ochroną , dziedzińcem bogatym w zieleń i małą architekturę. Budynek posiada wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miasta (miejsca parkingowe, sklepy, szkoły, przedszkola, parki, komunikacja miejska , przystanek Łobzów kolejki podmiejskiej ).Lokal usługowy znajduje sie na parterze - do indywidualnej aranżacji , posiada wydzieloną część socjalną i wc . Wejście bezpośrednio z dziedzińca. Dla zainteresowanych Istnieje możliwość wykupu miejsc parkingowych w garażu podziemnym .Ogrzewanie, woda ciepła - z sieci miejskiej , czynsz administracyjny wraz z zaliczkami na media - ok. 800 zł.Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak opłat za pośrednictwo, brak podatku PCC, podana cena jest wartością netto plus VAT 23%, grunt w pełnej własnościLokal gotowy do odbioru, zapraszam do oglądnięcia - Polecam !

Inwestycja NY Residence znajduje się na Krowodrzy, ul. Wrocławska 33 (2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Terra Casa S.A..

Inwestycja NY Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji NY Residence pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 80 metrów kwadratowych w cenie od 8 917 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Terra Casa S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, usługi concierge, recepcja, winda, rowerownia, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji NY Residence

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

W odległości 100 metrów od inwestycji NY Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wrocławska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji NY Residence znajduje się 69 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 43 w odległości 300m, Gimnazjum Nr 17 w odległości 300m, Szkoła Podstawowa nr 36 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się POD GWIAZDAMI S.C. APTEKA, w odległości 400 m znajduje się ELIKSIR S.C. KRASICKA M., KRASICKA-TYTUŁA M., w odległości 400 m znajduje się POD LIŚCIEM MIĘTY SP.J. APTEKA. KITA J.P..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 400 m znajduje się PARAFIA POLSKOKATOLICKA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO, w odległości 600 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. SZCZEPANA MĘCZENNIKA, w odległości 600 m znajduje się Teatr KTO.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 750 m znajduje się MELI-MELO Akademia Rozwoju Osobistego Kobiet, w odległości 800 m znajduje się Fit By Step, w odległości 1050 m znajduje się STUDIO PIĘKNEGO CIAŁA.

Data publikacji: 07.03.2019

Data aktualizacji: 10.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie