Wola 01 Etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Redutowa, oferowane bezpośrednio przez

Spravia

Warszawa, Wola, Ulrychów, ul. Redutowa 25

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 83 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wola 01 Etap II

3 zdjęcia

Wola 01 Etap II
Wola 01 Etap II
Wola 01 Etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 364 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Wola jedną z najchętniej wybieranych dzielnic

Wola jest wciąż chętnie wybierana przez warszawiaków, ale i przez przyjezdnych. Tu bowiem jest wszystko, co potrzebne do codziennego życia – są punkty usługowe, sklepy i centra handlowe (m. in. Wola Park, Biedronka, Hala Wola).

Najlepsze rozkłady

Mieszkania – ich rozkłady oraz przynależne balkony i loggie – powinny spodobać się od razu. Architekci projektowali tak, jakby sami mieli w nich zamieszkać. Stąd nie ma rozwiązań, które sprawdzają się jedynie na papierze, a takie, które docenia się w codziennym życiu.

Zabawa, odpoczynek, rekreacja i piknik

Zaplanowaliśmy plac zabaw dla dzieci w różnym wieku. Powstanie również strefa rekreacji z siłownią zewnętrzną i stołem do gry w ping-ponga. Latem mieszkańcy chętnie skorzystają z części piknikowej. Miejsce to będzie idealne na spotkanie w gronie rodziny, sąsiadów czy przyjaciół.

Zieleń zachwyci

Szczególną uwagę poświęciliśmy zieleni. Architekci krajobrazu posadzą drzewa w gruncie, krzewy i byliny. Pojawią się także pagórki porośnięte ozdobnymi trawami. Całości dopełnią eleganckie meble miejskie - ławki, kosze, donice, stojaki rowerowe oraz reflektory do podświetlania roślin.

Inwestycja Wola 01 Etap II znajduje się na Ulrychowie, ul. Redutowa 25 (4.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Spravia.

Inwestycja Wola 01 Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 364 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Wola 01 Etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spravia przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wola 01 Etap II?

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy II linii metra nie stanowi problemu. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wola 01 Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1010 metrów od inwestycji Wola 01 Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Księcia Janusza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wola 01 Etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wola 01 Etap II znajduje się 49 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 238 im. Christo Botewa w odległości 340 m, szkoła w odległości 350 m, Karuzella Kids w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wola 01 Etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 470 m, Warszawski Szpital Okulistyczny w odległości 510 m, SunnyDENT w odległości 620 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wola 01 Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Żabka, w odległości 410 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 460 m znajduje się Kura Czy Krowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wola 01 Etap II w odległości 30 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 30 m znajduje się boisko / kort, w odległości 190 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 27.06.2018
Data aktualizacji: 01.02.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: