Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dąb" Szczecin logo

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dąb" Szczecin

Szczecin, ul. Rydla 71a
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy jedną ze starszych i zarazem największą spółdzielnią mieszkaniową w Szczecinie.Jak budujemy? Przede wszystkim z myślą o przyszłym mieszkańcu. Staramy się aby realizowane przez nas budynki spełniały wymagania wszystkich naszych klientów. Dlatego duży nacisk kładziemy na to z czego budujemy, jaka jest architektura naszych budynków, ich otoczenie oraz to aby końcowy efekt naszej pracy zadowalał nie tylko tych, którzy będą dopiero tam mieszkać ale i tych, którzy już mieszkają w sąsiedztwie nowych inwestycji.Realizując nasze inwestycje stosujemy nowoczesne rozwiązania jeżeli chodzi o wyposażenie mieszkań w instalacje, czego przykładem jest zastosowanie mini central cieplnych. Budynki wykonujemy w małej, kameralnej zabudowie, tzn. jedno, dwu i trzy klatkowe, dwie i pół kondygnacji, a dla tych którzy lubią mieć sąsiadów budynki trzy- i cztero-kondygnacyjne. W standardzie wyposażenia mieszkań są drzwi antywłamaniowe, okna PCV, a w mieszkaniach dwupoziomowych schody wewnętrzne. Ponadto zwracamy uwagę na otoczenie naszych budynków wykonując jednocześnie dojścia, dojazdy, elementy małej architektury, place zabaw, nasadzamy zieleń, o którą dbamy nie tylko na dzień odbioru inwestycji. Naszym klientom dajemy możliwość aranżacji wnętrza nabywanego mieszkania. Nasze starania zmierzają do tego by nasi mieszkańcy czuli się dobrze mieszkając w zasobach S.M. “Dąb” i decydując się na naszą Spółdzielnię wiedzieli, że są dla nas ważnym klientem.

Posiadamy w sprzedaży 37 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Osiedle przy Puszczy
  2 kw. 2024
  Nowa inwestycja "Osiedle przy Puszczy", zlokalizowana jest pomiędzy ulicami Swojską i Nad Rudzianką. Naszym celem jest stworzenie przyjaznego i wygodnego miejsca do zamieszkania w doskonałej lokalizacji na skraju Puszczy Bukowej. Realizacja osiedla podzielona jest na kilka etapów. Aktualnie budujemy budynki A1-A2 ul. Swojska 42,44,50,52, docelowo zaplanowych jest dziewięć budynków. Niskie, 4

  Osiedle przy Puszczy

  ul. Swojska 42 , Bukowe-Klęskowo, Prawobrzeże, Szczecin(10.3 km od centrum)
  Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dąb" Szczecin

Zakończyliśmy sprzedaż 7 inwestycji

Kontakt

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dąb" Szczecin logo
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dąb" Szczecin
Szczecin, ul. Rydla 71a
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: