Osiedle Makówko

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSPC 1 SP. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Makówko dostępnych jest 10 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
3
3
52,23 m²
Parter
5
3
52,23 m²
Parter
7
3
52,23 m²
Parter
9
3
52,23 m²
Parter
23
3
52,23 m²
Parter
25
3
52,23 m²
Parter
2
5
94,2 m²
1
440 856 zł4 680 zł/m²
4
5
94,2 m²
1
16
5
94,2 m²
1
18
5
94,2 m²
1

Opis Inwestycji

„Osiedle Makówko” to odpowiednie miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To miejsce, w którym Twoje dziecko będzie mogło bezpiecznie bawić się we własnym ogródku, a otoczenie terenu pozwoli wypocząć po całym dniu pracy. Malownicza okolica, dobrze rozwinięta infrastruktura, daje możliwość zakupu mieszkania o powierzchni 52 m2 lub 94 m2, z użytkowym poddaszem, w bardzo atrakcyjnej cenie, już od 299 000 złotych! Spełnij marzenie i zamieszkaj z rodziną wiosną 2020 roku w „Osiedlu Makówko” tuż przy lesie.Nasza inwestycja to kameralne, ogrodzone osiedle mieszkań, które powstaje na terenie o łącznej powierzchni 4551m2. Składa się z 16 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej. W inwestycji dostępne są 32 mieszkania 3 i 5-pokojowe. Każde mieszkanie posiada indywidualne wejście, przynależny ogród i miejsce postojowe przynależne do mieszkań na parterze i dwa miejsca postojowe przynależne do mieszkań na I piętrze.Mieszkania na parterze cechuje możliwość zaadaptowania 2 oddzielnych sypialni, salonu z aneksem kuchennym, spiżarni oraz łazienki. Mieszkania na I piętrze wraz z poddaszem użytkowym mają możliwość adaptacji nawet 4 sypialni, salonu z aneksem kuchennym, 2 łazienek i garderoby.Odbiór mieszkań - wiosna 2020 r.„Osiedle Makówko” powstaje przy ul. Okólnej, która zlokalizowana jest w północnej części miasta Marki. To cicha i spokojna okolica, z duża ilością terenów zielonych.. Przy inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, a w pobliżu szkoły i przedszkola. Osiedle jest położone w odległości 2 kilometrów od głównej arterii Marek (3 min jazdy samochodem/komunikacją miejską lub 15 min piechotą) oraz w odległości 15,5 kilometra od centrum stolicy.Miasto Marki jest jedną z gmin powiatu wołomińskiego, znajdującego się w województwie mazowieckim. Głównym miastem powiatu jest Wołomin. Przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 629 (dawna S8) w kierunku Radzymina. Miasto cechuje niska zabudowa, z niewielką ilością budynków o 6-ciu kondygnacjach. Zarząd Transportu Miejskiego powiększa ilość dostępnych linii autobusowych. Ze względu na graniczenie z północno-wschodnią częścią stolicy i lokalizację w pierwszej strefie komunikacji miejskiej, transport publiczny uruchomił następujące linie: 112, 190, 140, 240, 340, 738, N61, L33, L40, L43, L45. Marki niebawem będą również posiadać bardzo dobre połączenie komunikacyjne z budowaną II linią metra. W tym celu zostaną uruchomione kolejne linie autobusowe do stacji metra Trocka i Kondratowicza. Tak bogata dostępność, w tym linia nocna, jest efektem bardzo dużej populacji miasta i samego powiatu wołomińskiego. Nie bez powodu jest nazywane jedną z „sypialni” stolicy. W praktyce Marki są traktowane jako jedna z dzielnic Warszawy i są ciekawą alternatywą w zestawieniu do sąsiadującej dzielnicy Białołęka, którą charakteryzują zabudowy wielorodzinne.

Inwestycja Osiedle Makówko znajduje się w Markach, ul. Okólna 47C (0.7 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera SPC 1 SP. z o.o..

Inwestycja Osiedle Makówko jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Makówko pozostało na sprzedaż 10 mieszkań o powierzchniach od 52 do 94 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 52 m2 (6 mieszkań)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 94 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SPC 1 SP. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 16 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Przynależne do mieszkań.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 10 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 52 do 94 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Makówko

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

W odległości 1450 metrów od inwestycji Osiedle Makówko znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wspólna.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Makówko znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Tańca Wasilewski-Felska w odległości 1300m, Przedszkole Niepubliczne nr 5 Jutrzenka w odległości 1400m, Szkoła Podstawowa nr 1 w odległości 1900m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1150 m znajduje się Momot Zbigniew. Gabinet pomocy psychoterapeutycznej, w odległości 1250 m znajduje się Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna i Rehabilitacyjna Ortosensis, w odległości 1300 m znajduje się Gabinet Logopedyczno - Edukacyjny "Alfa i Omega" Beata Lisik.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1250 m znajduje się Restauracja TenisHouse, w odległości 1300 m znajduje się Piekarnia Staropolska, w odległości 1300 m znajduje się Euronet Polska Sp. z o. o..

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1350 m znajduje się Exo Fitness, w odległości 1400 m znajduje się Your Fitness-Woman Club.

Data publikacji: 19.08.2019

Data aktualizacji: 16.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie