Apartamenty Curie

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Sommo Sp. z o.o. Sp.k.

Ceny od: 5 001 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Curie dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
22
2
59,51 m²
1
312 500 zł5 251 zł/m²
25
2
56,93 m²
2
298 996 zł5 252 zł/m²
28
2
53,89 m²
3
288 500 zł5 353 zł/m²
23
3
57,04 m²
1
299 517 zł5 251 zł/m²
20
3
56,89 m²
Parter
284 500 zł5 001 zł/m²
29
3
68,53 m²
3
349 500 zł5 100 zł/m²

Zobacz inne etapy inwestycji Apartamenty Curie

Opis Inwestycji

Inwestycja „APARTAMENTY CURIE” zlokalizowana jest w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy w odległości niecałych 3 km od Placu Wolności i Centrum Handlowo-Usługowego Manufaktura. W okolicy przeważają budynki wielorodzinne z niewielkimi zabudowaniami jednorodzinnymi.Architekturę zaprojektowano w sposób przyjemny dla oka zarówno konstrukcyjnie, jak i kolorystycznie. Podkreślona dodatkowo prostota formy zabudowy poprzez minimalizm elementów wykończeniowych sprawdzi się praktycznie w użytkowaniu na przyszłość.„APARTAMENTY CURIE” to kameralna inwestycja w całości ogrodzona. W budynkach znajdą się 32 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni – od 22 do 74 m2 spośród których, każdy znajdzie swoje wymarzone M. W ofercie dostępne będą mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pok. z oddzielną kuchnia lub aneksem kuchennym; rozbudowana strefa relaksu dla mieszkańców. Najlepszy w regionie stosunek ceny do jakości wykonania. Do budowy użyto głównie zdrowych i ekologicznych materiałów najwyższej jakości.Starannie dobrana zieleń, elementy małej architektury, wewnętrzna komunikacja oraz wspólna przestrzeń podkreślą przyjazny charakter obiektu. Mieszkania na ostatnim piętrze zostały wzbogacone w komfortowe tarasy a ściany elewacji zewnętrznej wyłożone okładziną drewnianą. Zaprojektowano eleganckie balkony i tarasy z balustradami ze szkła i stali;Łatwy dojazd do budynku. Dogodna lokalizacja i dostęp w centrum miasta.

Inwestycja Apartamenty Curie znajduje się w Starym Polesiu, ul. Marii Skłodowskiej Curie 8 (0.7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Sommo Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Apartamenty Curie została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Curie pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 54 do 69 metrów kwadratowych w cenie od 5 001 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 54 do 60 m2 w cenie od 288 500 zł (3 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 57 do 69 m2 w cenie od 284 500 zł (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sommo Sp. z o.o. Sp.k. nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 372 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Nowo-powstający obiekt to inwestycja realizowana w technologii tradycyjnej. Elegancka architektura o ciepłej, jasnej kolorystyce, wysokiej jakości materiały oraz dbałość o najdrobniejszy szczegół składają się na estetykę tej inwestycji. Projekt budynków zespołu apartamentowego wykonany został z myślą o stworzeniu komfortowych mieszkań w bardzo ścisłym i zabudowanym zespole mieszkaniowym jakim jest rejon ulicy Marii Skłodowskiej – Curie. Istniejąca zabudowa narzuciła niejako rodzaj typologii. Powstanie zatem zwarta, niewielka ale dynamiczna bryła obejmująca budowę zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażem dwustanowiskowym oraz przebudowę, rozbudowę i nadbudowę istniejącego budynku mieszkalnego. Od frontu powstanie nowa pierzeja działki, która w celu utrzymania linii z sąsiadującym budynkiem na działce wschodniej ( Curie 6 ) Nowy budynek ma szerokość całej działki – 21,2 m i głębokość 11,75 m. We wschodniej granicy działki znajdzie się teren zielony z zadaszonym miejscem do wypoczynku z ławkami. Nowy obiekt jest bardzo nowoczesny, a jego charakter podkreślają proste w formie wykusze, które jednocześnie sygnalizują strefę wejściową, a dzięki użyciu dużych powierzchni okien cały budynek otwiera się na otoczenie. Zadaszonym miejscem wypoczynku jest element przy południowo-wschodniej elewacji. Stanowi on lekką i rozciągniętą formę zadaszenia, będącą jednocześnie tarasem dla mieszkania znajdującego się na górnym piętrze. Czysta forma obiektu doskonale wpasowuje się w krajobraz, a istniejący zespół dzięki użytym materiałom wykończeniowym zyskał świeżość i dopełnienie. Dwa budynki mieszkalne wielorodzinne zaprojektowano jako zespół 2 odmiennych obiektów o podobnym charakterze estetycznym. Budynki pięciokondygnacyjne z płaskimi dachami. Kluczową rolę w projekcie odgrywa elewacja i kolorystyka całości – białe ściany zewnętrzne, przełamane szarym wykończeniem ścian w wycofaniu elewacji na parterze, wprowadzenie akcentu płytek klinkierowych w jasnej kolorystyce oraz elementu drewna na ostatniej kondygnacji. Całość dopełnia ciepła barwa drewnianej stolarki okiennej. Dla zachowania proporcji i zapewnienia odpowiedniego widoku, balustrady częściowo przeszklono. W ten sposób, mieszkańcy budynku dzięki dużym przeszkleniom mają zapewnione dobre nasłonecznienie i szerokie perspektywy widokowe.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, sauna, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 54 do 69 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 284 500 do 349 500 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 001 do 5 353 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Curie

APARTAMENTY CURIE to zespół budynków mieszkalno-usługowych na skrzyżowaniu ulic M. Skłodowskiej–Curie i S. Żeromskiego w Łodzi. Projektowany budynek znajduje się na skrzyżowaniu ulic M. Skłodowskiej-Curie (ulicy należącej do dzielnicy Polesie w samym centrum miasta) oraz Stefana Żeromskiego w szczególnie atrakcyjnym miejscu, będącym handlowym i kulturalnym centrum Łodzi. To strategiczny punkt w centrum miasta, świetnie charakteryzujący realizowaną przez Inwestora ideę, w myśl której najbardziej liczy się lokalizacja.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

W odległości 50 metrów od inwestycji Apartamenty Curie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Skłodowskiej-Curie - Żeromskiego (1060).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Curie znajduje się 39 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 23 w odległości 250m, Szkoła Podstawowa nr 160 w odległości 300m, Przedszkole Miejskie Nr 208 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Zespół Opieki Zdrowotnej Łódź-Polesie, w odległości 150 m znajduje się Apteka, w odległości 200 m znajduje się Medprim. NZOZ. Filia.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się V6. Teatr, w odległości 150 m znajduje się Pinokio. Teatr Lalki i Aktora, w odległości 150 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Miejski Klub Tenisowy, w odległości 350 m znajduje się Corio Team. Fight Club, w odległości 350 m znajduje się Wake Up Fitness. Siłownia dla pań, aerobik, masaż.

Data publikacji: 30.03.2017

Data aktualizacji: 25.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie