Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Jaskółki 8

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jaskółki, oferowane bezpośrednio przez

Soffia Development

piaseczyński, Zgorzała, ul. Jaskółki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 95 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Jaskółki 8Jaskółki 8

6 zdjęć

Jaskółki 8
Jaskółki 8
Jaskółki 8
Jaskółki 8

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Każde z mieszkań na osiedlu Jaskółki 8 to niezależny lokal o powierzchni 75m2, bez części wspólnych. Mieszkania zlokalizowane są na parterze lub na piętrze a każde z nich posiada trzy pokoje – dwie sypialnie i przestronny salon oraz aneks kuchenny połączony z jadalnią. Dodatkową przestrzeń zajmuje łazienka oraz pralnia. Mieszkania oddane będą do użytku w standardzie deweloperskim z zamontowanym już piecem, grzejnikami, tynkami i wylewkami. Wszystkie elementy wykończenia zbudowane są z najwyższej jakości, energooszczędnych materiałów, co stanowi wartość dodaną w przypadku zakupu domu. Całe osiedle zostanie przyłączone do sieci miejskiej (woda, prąd i gaz).

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Jaskółki 8 to miejsce, w którym każdy poczuje się jak w domu. 12 bezczynszowych mieszkań o powierzchni 75m2 każde, zlokalizowane jest w miejscowości Nowa Iwiczna/Zgorzała.

Każde mieszkanie posiada trzy pokoje, jadalnie połączoną z kuchnią oraz indywidualne wejście, bez części wspólnych. Do każdego mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe (w tym 1 zadaszone) oraz odpowiednio ogród o powierzchni od 30 do 80m2 lub w przypadku mieszkań na piętrze - balkon. Wszystkie mieszkania zostaną przyłączone do sieci miejskiej (woda, kanalizacja, prąd i gaz).

Cały teren osiedla będzie zamknięty i zabezpieczony bramą wjazdową, by zapewnić mieszkańcom pełen komfort i bezpieczeństwo.

Inwestycja Jaskółki 8 znajduje się w Zgorzale, ul. Jaskółki (1.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez Soffia Development.

Inwestycja Jaskółki 8 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Jaskółki 8 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Soffia Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jaskółki 8?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jaskółki 8 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 384 metrów od inwestycji Jaskółki 8 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nowa Iwiczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jaskółki 8 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jaskółki 8 znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Prozdrowotne RamTamTam w odległości 92 m, przedszkole w odległości 115 m, Smart Kids Academy Niepubliczny Żłobek i Przedszkole w odległości 386 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Jaskółki 8 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Tu wzrastam - Psycholog w odległości 341 m, Makrodent w odległości 927 m, Edmed. NZOZ w odległości 987 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jaskółki 8 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 166 m znajduje się Żabka, w odległości 209 m znajduje się Lewiatan, w odległości 426 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jaskółki 8 w odległości 106 m znajduje się boisko / kort, w odległości 358 m znajduje się basen, w odległości 375 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 17.04.2019

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023