Smyczkowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Smyczkowa, oferowane bezpośrednio przez

Smyczkowa Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Służew, ul. Smyczkowa 17

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 650 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Smyczkowa

15 zdjęć

Smyczkowa
Smyczkowa
Smyczkowa
Smyczkowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 23 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Możliwość wykończenia pod klucz.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (5)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (24 miejsca) : Cena: od 27000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Opis inwestycji

Smyczkowa to wyjątkowy projekt zlokalizowany na warszawskim Mokotowie, charakteryzujący się kameralnością oraz podwyższonym standardem wykończenia zapewniającymi komfort użytkowania przyszłym mieszkańcom. Na uwagę zasługuje przede wszystkim elegancka i zarazem nowoczesna architektura budynku oraz stylowe wykończenie klatek schodowych.

Inwestycja oferuje 23 w pełni funkcjonalne lokale mieszkalne o powierzchni od 40 m2 w przypadku mieszkań dwupokojowych do 107 m2 dla lokali czteropokojowych. Każde mieszkanie posiada balkon, taras lub ogródek, natomiast pod budynkiem znajduje się garaż podziemny oraz indywidualne komórki lokatorskie.

Inwestycja Smyczkowa znajduje się na Służewie, ul. Smyczkowa 17 (6.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Smyczkowa Sp. z o.o.

Inwestycja Smyczkowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 23 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Smyczkowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Smyczkowa Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (24 miejsca)

W inwestycji znajduje się 5 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja znajduje się w zacisznym miejscu, a jednocześnie świetnie skomunikowanym z centrum Warszawy. W promieniu kilkuset metrów znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe oraz stacja metra Służew. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się obiekty użyteczności publicznej, takie jak przedszkola, szkoły każdego poziomu, kampus Uniwersytetu Warszawskiego, obiekty sportowe, urzędy a także obiekty handlowe, w tym centrum handlowe Galeria Mokotów i Centrum Handlowe Land. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się objęte ochroną Konserwatora Zabytków zielone tereny Fortu Służewiec, a w dalszej odległości Doliny Służewieckiej. Wyjątkowe areały zieleni stanowi również teren Toru Wyścigów Konnych, sprzyjający spacerom i czynnemu wypoczynkowi. Zapisy obowiązującego planu zagospodarowania dają gwarancję, że okolica inwestycji pozostanie obszarem kameralnie zagospodarowanym.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Smyczkowa?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Smyczkowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 910 metrów od inwestycji Smyczkowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Służew.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Smyczkowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Smyczkowa znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Uniwersytet Warszawski w odległości 110 m, Małe Chmurki w odległości 120 m, Wydział Zarządzania UW w odległości 120 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Smyczkowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomad w odległości 130 m, Ósemka w odległości 140 m, Dentalux w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Smyczkowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Żabka, w odległości 160 m znajduje się Galeria Wypieków Lubaszka, w odległości 170 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Smyczkowa w odległości 100 m znajduje się boisko / kort, w odległości 210 m znajduje się Siłownia plenerowa Staw Służewiecki, w odległości 340 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 19.07.2018

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: